Red Boys Differdange — Dudelange 28:29: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 02.12.2023 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Red Boys Differdange
Матч завершено28 : 2902.12.2023 19:15
Dudelange

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Red Boys Differdange0%
  • Нічия0%
  • Dudelange0%

Огляд

Матч Red Boys Differdange — Dudelange (Luxembourg. AXA League, 02.12.2023 19:15 UTC) завершився з рахунком 28:29. Перемога — за командою Dudelange.

Red Boys Differdange за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Dudelange за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Red Boys Differdange і Dudelange: зустрічей — 20, перемог Red Boys Differdange — 5, перемог Dudelange — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 23.09.2023 18:15: Dudelange 32:29 Red Boys Differdange.

Red Boys Differdange — 3-й рядок таблиці (20 оч. за 14 ігор). Dudelange — 2-й рядок таблиці (20 оч. за 14 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Red Boys Differdange, статистика Dudelange, Luxembourg. AXA League.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Red Boys Differdange
181028
Dudelange
151429

Перебіг матчу

Red Boys Differdange +6Найбільший відрив+2 Dudelange
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
186 / 349
Очки
163 / 349
Матчі
23.09.2023Матч завершено
Dudelange32 : 29Red Boys Differdange
06.05.2023Матч завершено
Red Boys Differdange28 : 24Dudelange
25.02.2023Матч завершено
Dudelange26 : 31Red Boys Differdange
22.12.2022Матч завершено
Red Boys Differdange30 : 29Dudelange
16.11.2022Матч завершено
Dudelange28 : 34Red Boys Differdange
30.04.2022Матч завершено
Dudelange24 : 34Red Boys Differdange

Попередні матчі: Red Boys Differdange

18.11.2023Матч завершено
Red Boys Differdange35 : 27Kaerjeng
В
11.11.2023Матч завершено
Esperance Rumelange20 : 31Red Boys Differdange
В
25.10.2023Матч завершено
Mersch 7529 : 33Red Boys Differdange
В
21.10.2023Матч завершено
Red Boys Differdange27 : 21Esch
В
15.10.2023Матч завершено
Red Boys Differdange34 : 35Vestmannaeyjar
П
14.10.2023Матч завершено
Vestmannaeyjar34 : 30Red Boys Differdange
П

Попередні матчі: Dudelange

18.11.2023Матч завершено
Dudelange40 : 27CHEV Diekirch
В
15.11.2023Матч завершено
Dudelange37 : 24Esch
В
12.11.2023Матч завершено
Mersch 7530 : 47Dudelange
В
20.10.2023Матч завершено
Esperance Rumelange22 : 40Dudelange
В
06.10.2023Матч завершено
Berchem36 : 33Dudelange
П
26.09.2023Матч завершено
Dudelange37 : 40Kaerjeng
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem141301516:393+12326
2Dudelange141004511:424+8720
3Red Boys Differdange141004446:348+9820
4Kaerjeng14914420:377+4319
5Esch14716417:372+4515
6CHEV Diekirch143011354:432-786
7Esperance Rumelange142012349:462-1134
8Mersch 75141013314:519-2052
9Petange00000:000
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТБ 66.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 35.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 37.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Red Boys Differdangeматчів: 2 · 2Dudelange
58,5Середній тотал матчу73,0
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 69.550%1/2
—ТМ 69.550%1/2
—ТБ 71.550%1/2
—ТМ 71.550%1/2
—ТБ 73.550%1/2
—ТМ 73.550%1/2
—ТБ 75.550%1/2
—ТМ 75.550%1/2
—ТБ 77.50%0/2
—ТМ 77.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
Red Boys DifferdangeDudelange
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3131100%Період 1100%4334
3025100%Період 2100%3732
  • • Red Boys Differdange найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 61 (51%).
  • • Red Boys Differdange найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 56.
  • • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 1: 43 з 80 (54%).
  • • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 66.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Red Boys Differdange5 з 6
17%Перемога: Dudelange1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 4