Berchem — Kaerjeng 31:27: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 03.02.2024 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Berchem
Матч завершено31 : 2703.02.2024 19:15
Kaerjeng

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Berchem0%
  • Нічия0%
  • Kaerjeng0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Berchem 31:27 Kaerjeng, Luxembourg. AXA League, 03.02.2024 19:15 (UTC). Переможець матчу — Berchem.

Форма Berchem в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Kaerjeng в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Berchem — 4, перемоги Kaerjeng — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 13.12.2023 19:30: Kaerjeng 25:33 Berchem.

Berchem: 1-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 14. Kaerjeng: 4-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 14.

Ще на сайті: Berchem, Kaerjeng, таблиця і результати: Luxembourg. AXA League.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Berchem
211031
Kaerjeng
131427

Перебіг матчу

Berchem +12Найбільший відрив+0 Kaerjeng
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

4 / 20
Перемоги
1 / 20
187 / 346
Очки
159 / 346
Матчі
13.12.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 33Berchem
06.05.2023Матч завершено
Kaerjeng26 : 26Berchem
25.02.2023Матч завершено
Berchem35 : 25Kaerjeng
17.12.2022Матч завершено
Kaerjeng35 : 31Berchem
19.11.2022Матч завершено
Berchem30 : 27Kaerjeng
07.05.2022Матч завершено
Berchem32 : 21Kaerjeng

Попередні матчі: Berchem

31.01.2024Матч завершено
Dudelange35 : 38Berchem
В
26.01.2024Матч завершено
Esperance Rumelange36 : 45Berchem
В
13.12.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 33Berchem
В
10.12.2023Матч завершено
Berchem34 : 31Red Boys Differdange
В
03.12.2023Матч завершено
Mersch 7518 : 51Berchem
В
18.11.2023Матч завершено
Esch29 : 32Berchem
В

Попередні матчі: Kaerjeng

30.01.2024Матч завершено
Kaerjeng35 : 18Mersch 75
В
27.01.2024Матч завершено
CHEV Diekirch17 : 31Kaerjeng
В
13.12.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 33Berchem
П
09.12.2023Матч завершено
Kaerjeng33 : 32Dudelange
В
02.12.2023Матч завершено
Esperance Rumelange25 : 34Kaerjeng
В
29.11.2023Матч завершено
Kaerjeng31 : 27CHEV Diekirch
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem141301516:393+12326
2Dudelange141004511:424+8720
3Red Boys Differdange141004446:348+9820
4Kaerjeng14914420:377+4319
5Esch14716417:372+4515
6CHEV Diekirch143011354:432-786
7Esperance Rumelange142012349:462-1134
8Mersch 75141013314:519-2052
9Petange00000:000
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 31.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 35.5 у 4 з 5 матчів80%
  • ТБ 52.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 28.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Berchemматчів: 1 · 2Kaerjeng
65,0Середній тотал матчу53,5
—ТБ 49.550%1/2
—ТМ 49.550%1/2
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
—ТБ 53.550%1/2
—ТМ 53.550%1/2
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
100%1/1ТБ 61.5—
0%0/1ТМ 61.5—
100%1/1ТБ 63.5—
0%0/1ТМ 63.5—
0%0/1ТБ 65.5—
100%1/1ТМ 65.5—
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—
0%0/1ТБ 69.5—
100%1/1ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
BerchemKaerjeng
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1717100%Період 1100%3226
1714100%Період 2100%3316
  • • Berchem найбільше забиває у відрізку Період 1: 17 з 34 (50%).
  • • Berchem найбільше пропускає у відрізку Період 1: 17 з 31.
  • • Kaerjeng найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 65 (51%).
  • • Kaerjeng найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 42.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Berchem4 з 6
17%Перемога: Kaerjeng1 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0