Skuru (Women) — Savehof (Women) 26:22: огляд і статистика матчу

Sweden Championship. Women · 23.03.2024 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Skuru (Women)
Матч завершено26 : 2223.03.2024 13:00
Savehof (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Skuru (Women)0%
  • Нічия0%
  • Savehof (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Skuru (Women) 26:22 Savehof (Women), Sweden Championship. Women, 23.03.2024 13:00 (UTC). Перемога — за командою Skuru (Women).

Skuru (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. Savehof (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Skuru (Women) і Savehof (Women): зустрічей — 20, перемог Skuru (Women) — 1, перемог Savehof (Women) — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.01.2024 18:00: Savehof (Women) 33:24 Skuru (Women).

Skuru (Women) — 1-й рядок таблиці (36 оч. за 22 ігор). Savehof (Women) — 2-й рядок таблиці (33 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Skuru (Women), результати та розклад Savehof (Women), Sweden Championship. Women.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Skuru (Women)
111526
Savehof (Women)
13922

Перебіг матчу

Skuru (Women) +6Найбільший відрив+4 Savehof (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
156 / 342
Очки
186 / 342
Матчі
10.01.2024Матч завершено
Savehof (Women)33 : 24Skuru (Women)
12.05.2023Матч завершено
Skuru (Women)22 : 37Savehof (Women)
09.05.2023Матч завершено
Savehof (Women)23 : 24Skuru (Women)
02.05.2023Матч завершено
Skuru (Women)25 : 27Savehof (Women)
29.04.2023Матч завершено
Savehof (Women)28 : 27Skuru (Women)
28.01.2023Матч завершено
Savehof (Women)38 : 34Skuru (Women)

Попередні матчі: Skuru (Women)

16.03.2024Матч завершено
Skovde HF (Women)28 : 32Skuru (Women)
В
07.03.2024Матч завершено
Skuru (Women)28 : 27Skara HF (Women)
В
15.02.2024Матч завершено
Onnereds (Women)27 : 27Skuru (Women)
Н
10.02.2024Матч завершено
Skuru (Women)28 : 23Hoors H 65 (Women)
В
03.02.2024Матч завершено
VasterasIrsta (Women)23 : 32Skuru (Women)
В
27.01.2024Матч завершено
Skuru (Women)36 : 28Kristianstad (Women)
В

Попередні матчі: Savehof (Women)

14.03.2024Матч завершено
Savehof (Women)35 : 19VasterasIrsta (Women)
В
09.03.2024Матч завершено
Kristianstad (Women)41 : 40Savehof (Women)
П
25.02.2024Матч завершено
Hoors H 65 (Women)26 : 33Savehof (Women)
В
24.02.2024Матч завершено
Savehof (Women)33 : 24Kristianstad (Women)
В
18.02.2024Матч завершено
Savehof (Women)27 : 36DVSC Debrecen (Women)
П
14.02.2024Матч завершено
Savehof (Women)30 : 34Skara HF (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Skuru (Women)

21.11.2026Матч відбудеться
Skuru (Women)13:00Kristianstad (Women)

Найближчі матчі: Savehof (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Bensheim-Auerbach (Women)15:00Savehof (Women)

1st leg

10.11.2026Матч відбудеться
Skovde HF (Women)18:00Savehof (Women)
15.11.2026Матч відбудеться
Savehof (Women)14:00Bensheim-Auerbach (Women)

2nd leg

Sweden Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Skuru (Women)221723649:576+7336
2Savehof (Women)221615666:562+10433
3Hoors H 65 (Women)221408587:530+5728
4Onnereds (Women)221237577:525+5227
5Kristianstad (Women)221228632:616+1626
6Skara HF (Women)22958617:601+1623
7IF Hallby (Women)2211011605:623-1822
8Skovde HF (Women)2210111595:618-2321
9VasterasIrsta (Women)228212524:584-6018
10Aranas (Women)224315582:632-5011
11Kungalvs (Women)223415519:567-4810
12Lugi (Women)224117534:653-1199
  • Promotion - Sweden Championship. Women (Play-off: Round of 8)
  • Sweden Championship. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation - Women. 1 Liga

Тренди

  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Skuru (Women)матчів: 2 · 0Savehof (Women)
57,5Середній тотал матчу0,0
50%1/2ТБ 53.5—
50%1/2ТМ 53.5—
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 0
Skuru (Women)Savehof (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3022100%Період 1———
3429100%Період 2———
  • • Skuru (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 64 (53%).
  • • Skuru (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 51.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Skuru (Women)1 з 6
83%Перемога: Savehof (Women)5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 2