TBV Lemgo — Aalborg 25:31: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 12.08.2023 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- TBV Lemgo0%
- Нічия0%
- Aalborg0%
Огляд
Матч TBV Lemgo — Aalborg (Club Friendlies, 12.08.2023 15:00 UTC) завершився з рахунком 25:31. Перемога — за командою Aalborg.
TBV Lemgo за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Aalborg за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Пов'язані сторінки: TBV Lemgo, Aalborg, таблиця і результати: Club Friendlies.
Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 8 | 17 | 25 | |
| 15 | 16 | 31 |
Особисті зустрічі
TBV Lemgo?ВВПВВ
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
Aalborg?ПВПВП
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: TBV Lemgo
Попередні матчі: Aalborg
Інформація про матч
- Турнір
- Club Friendlies
- Сезон
- 2023
Найближчі матчі: TBV Lemgo
Найближчі матчі: Aalborg
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 4100%
ТБ 2.5 поспіль: 4100%
Забиває поспіль: 4100%
Забивала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6
Ринки за останніми матчами
TBV Lemgo
матчів: 2 · 2
Aalborg
62,0Середній тотал матчу61,0
—ТБ 57.5100%2/2
—ТМ 57.50%0/2
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.50%0/2
—ТМ 63.5100%2/2
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.50%0/2
—ТМ 65.5100%2/2
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 2 · 2
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 35 | 100% | Період 1 | 100% | 34 | 30 |
| 37 | 23 | 100% | Період 2 | 100% | 29 | 29 |
- • TBV Lemgo найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 66 (56%).
- • TBV Lemgo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 58.
- • Aalborg найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 63 (54%).
- • Aalborg найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 59.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.