Ystads IF (Women) — Kroppskultur Dam (Women) 29:28: огляд і статистика матчу

Sweden. 1 Liga. Women · 11.02.2024 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ystads IF (Women)
Матч завершено29 : 2811.02.2024 13:00
Kroppskultur Dam (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ystads IF (Women)0%
  • Нічия0%
  • Kroppskultur Dam (Women)0%

Огляд

Матч Ystads IF (Women) — Kroppskultur Dam (Women) (Sweden. 1 Liga. Women, 11.02.2024 13:00 UTC) завершився з рахунком 29:28. Перемога — за командою Ystads IF (Women).

Ystads IF (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Kroppskultur Dam (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Ystads IF (Women) і Kroppskultur Dam (Women): зустрічей — 3, перемог Ystads IF (Women) — 1, перемог Kroppskultur Dam (Women) — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.12.2023 14:00: Kroppskultur Dam (Women) 23:31 Ystads IF (Women).

Ystads IF (Women) — 1-й рядок таблиці (37 оч. за 21 ігор). Kroppskultur Dam (Women) — 9-й рядок таблиці (13 оч. за 21 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Ystads IF (Women), результати та розклад Kroppskultur Dam (Women), таблиця і результати: Sweden. 1 Liga. Women.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ystads IF (Women)
121729
Kroppskultur Dam (Women)
171128

Перебіг матчу

Ystads IF (Women) +2Найбільший відрив+7 Kroppskultur Dam (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

1 / 3
Перемоги
2 / 3
75 / 157
Очки
82 / 157
Матчі
02.12.2023Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)23 : 31Ystads IF (Women)
17.12.2022Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)30 : 22Ystads IF (Women)
10.12.2022Матч завершено
Ystads IF (Women)22 : 29Kroppskultur Dam (Women)

Попередні матчі: Ystads IF (Women)

03.02.2024Матч завершено
Tyreso (Women)30 : 32Ystads IF (Women)
В
27.01.2024Матч завершено
Karra HF (Women)20 : 24Ystads IF (Women)
В
20.01.2024Матч завершено
Ystads IF (Women)30 : 25Heid (Women)
В
14.01.2024Матч завершено
Huddinge (Women)19 : 23Ystads IF (Women)
В
10.01.2024Матч завершено
Ystads IF (Women)26 : 23OV Helsingborg (Women)
В
14.12.2023Матч завершено
OV Helsingborg (Women)20 : 24Ystads IF (Women)
В

Попередні матчі: Kroppskultur Dam (Women)

03.02.2024Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)17 : 27Huddinge (Women)
П
27.01.2024Матч завершено
OV Helsingborg (Women)24 : 21Kroppskultur Dam (Women)
П
20.01.2024Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)27 : 21Eskilstuna Guif (Women)
В
13.01.2024Матч завершено
Alingsas (Women)21 : 29Kroppskultur Dam (Women)
В
10.01.2024Матч завершено
Kroppskultur Dam (Women)12 : 29Karra HF (Women)
П
17.12.2023Матч завершено
Huddinge (Women)30 : 16Kroppskultur Dam (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Ystads IF (Women)

14.11.2026Матч відбудеться
Ystads IF (Women)14:00Onnereds (Women)
30.12.2026Матч відбудеться
Hoors H 65 (Women)18:00Ystads IF (Women)

Найближчі матчі: Kroppskultur Dam (Women)

14.11.2026Матч відбудеться
Lugi (Women)13:00Kroppskultur Dam (Women)

Sweden. 1 Liga. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ystads IF (Women)211812577:472+10537
2Boden (Women)211803612:481+13136
3Karra HF (Women)211614573:458+11533
4OV Helsingborg (Women)211416544:486+5829
5Tyreso (Women)211218564:549+1525
6Heid (Women)219210520:496+2420
7Alingsas (Women)219012488:520-3218
8IFK Orebro (Women)217410500:546-4618
9Kroppskultur Dam (Women)216114468:541-7313
10Skanela IF (Women)213315455:575-1209
11Huddinge (Women)213216465:533-688
12Eskilstuna Guif (Women)212217497:606-1096
  • Promotion - Sweden Championship. Women
  • Promotion - Sweden Championship. Women (Relegation (Play-off))
  • League 1. Women (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Забивала більше 23.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 25.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Ystads IF (Women)матчів: 2 · 1Kroppskultur Dam (Women)
52,0Середній тотал матчу50,0
—ТБ 46.5100%1/1
—ТМ 46.50%0/1
100%2/2ТБ 48.5100%1/1
0%0/2ТМ 48.50%0/1
50%1/2ТБ 50.50%0/1
50%1/2ТМ 50.5100%1/1
50%1/2ТБ 52.50%0/1
50%1/2ТМ 52.5100%1/1
50%1/2ТБ 54.50%0/1
50%1/2ТМ 54.5100%1/1
0%0/2ТБ 56.5—
100%2/2ТМ 56.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 1
Ystads IF (Women)Kroppskultur Dam (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2920100%Період 1100%1411
2728100%Період 2100%1510
  • • Ystads IF (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 56 (52%).
  • • Ystads IF (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 48.
  • • Kroppskultur Dam (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 15 з 29 (52%).
  • • Kroppskultur Dam (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 11 з 21.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Ystads IF (Women)1 з 3
67%Перемога: Kroppskultur Dam (Women)2 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 52,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 2