Kumanovo — Eurofarm Pelister II 29:23: огляд і статистика матчу

Republic of North Macedonia Championship - Losers stage · 14.04.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kumanovo
Матч завершено29 : 2314.04.2024 17:00
Eurofarm Pelister II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kumanovo0%
  • Нічия0%
  • Eurofarm Pelister II0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Kumanovo 29:23 Eurofarm Pelister II, Republic of North Macedonia Championship - Losers stage, 14.04.2024 17:00 (UTC). Перемога — за командою Kumanovo.

Kumanovo за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Eurofarm Pelister II за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Kumanovo і Eurofarm Pelister II: зустрічей — 1, перемог Kumanovo — 0, перемог Eurofarm Pelister II — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.02.2024 17:00: Eurofarm Pelister II 25:19 Kumanovo.

Kumanovo — 2-й рядок таблиці (35 оч. за 14 ігор). Eurofarm Pelister II — 3-й рядок таблиці (33 оч. за 14 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Kumanovo, результати та розклад Eurofarm Pelister II, таблиця Republic of North Macedonia Championship - Losers stage.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kumanovo
141529
Eurofarm Pelister II
91423

Перебіг матчу

Kumanovo +7Найбільший відрив+1 Eurofarm Pelister II
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
19 / 44
Очки
25 / 44
Матчі
18.02.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II25 : 19Kumanovo

Попередні матчі: Kumanovo

10.04.2024Матч завершено
Vardar30 : 34Kumanovo
В
23.03.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister40 : 21Kumanovo
П
02.03.2024Матч завершено
Golden Art KL724 : 27Kumanovo
В
18.02.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II25 : 19Kumanovo
П
11.02.2024Матч завершено
Kumanovo29 : 23Vardar
В
26.11.2023Матч завершено
Kumanovo29 : 21Skopje 2020
В

Попередні матчі: Eurofarm Pelister II

07.04.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II31 : 22Prilep
В
30.03.2024Матч завершено
Golden Art KL721 : 26Eurofarm Pelister II
В
23.03.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II23 : 26GRK Tikves
П
24.02.2024Матч завершено
Vardar24 : 23Eurofarm Pelister II
П
18.02.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II25 : 19Kumanovo
В
18.11.2023Матч завершено
Eurofarm Pelister II19 : 29Ohrid
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Kumanovo

14.11.2026Матч відбудеться
Struga17:00Kumanovo

Найближчі матчі: Eurofarm Pelister II

14.11.2026Матч відбудеться
Butel17:00Eurofarm Pelister II

Republic of North Macedonia Championship - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prilep141112388:323+6536
2Kumanovo141112355:308+4735
3Eurofarm Pelister II141004377:299+7833
4Vardar14806362:370-824
5Multi Esens14716370:350+2023
6Golden Art KL714518364:345+1919
7Skopje 2020142012329:410-816
8RK Aerodrom1400140:140-140-11
  • Relegation - Superleague (Relegation. Play-offs)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 49.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 46.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kumanovoматчів: 2 · 2Eurofarm Pelister II
51,0Середній тотал матчу47,0
—ТБ 43.5100%2/2
—ТМ 43.50%0/2
—ТБ 45.5100%2/2
—ТМ 45.50%0/2
100%2/2ТБ 47.50%0/2
0%0/2ТМ 47.5100%2/2
100%2/2ТБ 49.50%0/2
0%0/2ТМ 49.5100%2/2
50%1/2ТБ 51.50%0/2
50%1/2ТМ 51.5100%2/2
0%0/2ТБ 53.5—
100%2/2ТМ 53.5—
0%0/2ТБ 55.5—
100%2/2ТМ 55.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
KumanovoEurofarm Pelister II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2519100%Період 1100%2522
3325100%Період 2100%2423
  • • Kumanovo найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 58 (57%).
  • • Kumanovo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 25 з 44.
  • • Eurofarm Pelister II найбільше забиває у відрізку Період 1: 25 з 49 (51%).
  • • Eurofarm Pelister II найбільше пропускає у відрізку Період 2: 23 з 45.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1