Maccabi Tel Aviv — Maccabi Rishon LeZion 25:36: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Winners stage · 28.03.2024 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Maccabi Tel Aviv
Матч завершено25 : 3628.03.2024 18:30
Maccabi Rishon LeZion

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Maccabi Tel Aviv0%
  • Нічия0%
  • Maccabi Rishon LeZion0%

Огляд

Матч Maccabi Tel Aviv — Maccabi Rishon LeZion (Israel. Division 1 - Winners stage, 28.03.2024 18:30 UTC) завершився з рахунком 25:36. Перемога — за командою Maccabi Rishon LeZion.

Maccabi Tel Aviv за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Maccabi Rishon LeZion за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Maccabi Tel Aviv і Maccabi Rishon LeZion: зустрічей — 17, перемог Maccabi Tel Aviv — 1, перемог Maccabi Rishon LeZion — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 27.12.2023 18:30: Maccabi Tel Aviv 29:35 Maccabi Rishon LeZion.

Maccabi Tel Aviv — 6-й рядок таблиці (11 оч. за 21 ігор). Maccabi Rishon LeZion — 2-й рядок таблиці (32 оч. за 21 ігор).

Ще на сайті: статистика Maccabi Tel Aviv, статистика Maccabi Rishon LeZion, Israel. Division 1 - Winners stage.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Maccabi Tel Aviv
101525
Maccabi Rishon LeZion
221436

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 0

1 / 17
Перемоги
5 / 17
151 / 324
Очки
173 / 324
Матчі
27.12.2023Матч завершено
Maccabi Tel Aviv29 : 35Maccabi Rishon LeZion
14.12.2020Матч завершено
Maccabi Tel Aviv25 : 32Maccabi Rishon LeZion
09.02.2018Матч завершено
Maccabi Tel Aviv26 : 21Maccabi Rishon LeZion
19.05.2017Матч завершено
Maccabi Tel Aviv22 : 23Maccabi Rishon LeZion
16.05.2017Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion30 : 25Maccabi Tel Aviv
12.05.2017Матч завершено
Maccabi Tel Aviv24 : 32Maccabi Rishon LeZion

Попередні матчі: Maccabi Tel Aviv

22.03.2024Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion38 : 32Maccabi Tel Aviv
П
04.03.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv22 : 30Ramat Hasharon
П
21.02.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv28 : 32MK Holon
П
02.02.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv30 : 38Hapoel Rishon LeZion
П
26.01.2024Матч завершено
Ramat Hasharon37 : 28Maccabi Tel Aviv
П
27.12.2023Матч завершено
Maccabi Tel Aviv29 : 35Maccabi Rishon LeZion
П

Попередні матчі: Maccabi Rishon LeZion

22.03.2024Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion31 : 34Ramat Hasharon
П
01.03.2024Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion29 : 32Maccabi Rishon LeZion
В
23.02.2024Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion27 : 25Hapoel Ashdod
В
02.02.2024Матч завершено
Ramat Hasharon29 : 24Maccabi Rishon LeZion
П
24.01.2024Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion30 : 29MK Holon
В
27.12.2023Матч завершено
Maccabi Tel Aviv29 : 35Maccabi Rishon LeZion
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Maccabi Tel Aviv

13.11.2026Матч відбудеться
Ness Ziona13:00Maccabi Tel Aviv
16.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Tel Aviv18:00Hapoel Arad
27.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Tel Aviv13:00Maccabi Ironi Rehovot

Найближчі матчі: Maccabi Rishon LeZion

13.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Rishon LeZion13:00Beer Sheva
16.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Ashdod17:00Maccabi Rishon LeZion

Israel. Division 1 - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ramat Hasharon211632739:593+14635
2Maccabi Rishon LeZion211524687:623+6432
3Hapoel Rishon LeZion211335711:630+8129
4MK Holon211236678:644+3427
5Hapoel Ashdod211137671:650+2125
6Maccabi Tel Aviv215115621:701-8011
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 4)

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 61.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Maccabi Tel Avivматчів: 4 · 3Maccabi Rishon LeZion
61,0Середній тотал матчу59,3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
75%3/4ТБ 57.567%2/3
25%1/4ТМ 57.533%1/3
75%3/4ТБ 59.567%2/3
25%1/4ТМ 59.533%1/3
50%2/4ТБ 61.533%1/3
50%2/4ТМ 61.567%2/3
50%2/4ТБ 63.533%1/3
50%2/4ТМ 63.567%2/3
25%1/4ТБ 65.5—
75%3/4ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Maccabi Tel AvivMaccabi Rishon LeZion
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5273100%Період 1100%4440
5762100%Період 2100%4747
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 57 з 109 (52%).
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше пропускає у відрізку Період 1: 73 з 135.
  • • Maccabi Rishon LeZion найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 91 (52%).
  • • Maccabi Rishon LeZion найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Maccabi Tel Aviv1 з 6
83%Перемога: Maccabi Rishon LeZion5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54 гола за матч.