Hapoel Ramat Gan — Bnei Herzliya 31:43: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Losers stage · 27.03.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Hapoel Ramat Gan
Матч завершено31 : 4327.03.2024 17:00
Bnei Herzliya

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Hapoel Ramat Gan0%
  • Нічия0%
  • Bnei Herzliya0%

Огляд

Матч Hapoel Ramat Gan — Bnei Herzliya (Israel. Division 1 - Losers stage, 27.03.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 31:43. Переможець матчу — Bnei Herzliya.

Форма Hapoel Ramat Gan в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Форма Bnei Herzliya в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги Hapoel Ramat Gan — 0, перемоги Bnei Herzliya — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 27.09.2023 17:00: Hapoel Ramat Gan 29:39 Bnei Herzliya.

Hapoel Ramat Gan: 12-е місце в таблиці, очки — 5, зіграно матчів — 21. Bnei Herzliya: 7-е місце в таблиці, очки — 25, зіграно матчів — 21.

Пов'язані сторінки: Hapoel Ramat Gan, Bnei Herzliya, таблиця і результати: Israel. Division 1 - Losers stage.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Hapoel Ramat Gan
161531
Bnei Herzliya
172643

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

0 / 12
Перемоги
6 / 12
193 / 418
Очки
225 / 418
Матчі
27.09.2023Матч завершено
Hapoel Ramat Gan29 : 39Bnei Herzliya
04.11.2022Матч завершено
Bnei Herzliya39 : 30Hapoel Ramat Gan
08.02.2019Матч завершено
Bnei Herzliya33 : 30Hapoel Ramat Gan
09.11.2018Матч завершено
Hapoel Ramat Gan35 : 37Bnei Herzliya
26.01.2018Матч завершено
Bnei Herzliya36 : 33Hapoel Ramat Gan
02.10.2017Матч завершено
Hapoel Ramat Gan36 : 41Bnei Herzliya

Попередні матчі: Hapoel Ramat Gan

18.12.2023Матч завершено
Hapoel Ramat Gan26 : 38Hapoel Rishon LeZion
П
15.12.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod30 : 26Hapoel Ramat Gan
П
08.12.2023Матч завершено
Maccabi Tel Aviv36 : 32Hapoel Ramat Gan
П
04.12.2023Матч завершено
Hapoel Ramat Gan27 : 41ASA Tel Aviv
П
01.12.2023Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin26 : 25Hapoel Ramat Gan
П
24.11.2023Матч завершено
Hapoel Ramat Gan26 : 42Ramat Hasharon
П

Попередні матчі: Bnei Herzliya

27.12.2023Матч завершено
ASA Tel Aviv29 : 33Bnei Herzliya
В
08.12.2023Матч завершено
Bnei Herzliya26 : 32Hapoel Ashdod
П
01.12.2023Матч завершено
Bnei Herzliya28 : 29Ness Ziona
П
04.10.2023Матч завершено
Bnei Herzliya30 : 30Hapoel Rishon LeZion
Н
27.09.2023Матч завершено
Hapoel Ramat Gan29 : 39Bnei Herzliya
В
10.04.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod32 : 26Bnei Herzliya
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Hapoel Ramat Gan

31.01.2024Матч відбудеться
Hapoel Ramat Gan17:00ASA Tel Aviv

Найближчі матчі: Bnei Herzliya

13.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Ramat Hasharon
17.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin18:00Bnei Herzliya
27.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Hapoel Rishon LeZion

Israel. Division 1 - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
7Bnei Herzliya211137683:620+6325
8ASA Tel Aviv2110011654:658-420
9Hapoel Kiryat Ono218013612:687-7516
10Ness Ziona217212627:663-3616
11Maccabi Kiryat Motzkin214314618:685-6711
12Hapoel Ramat Gan212118594:741-1475
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 62.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Hapoel Ramat Ganматчів: 9 · 3Bnei Herzliya
68,0Середній тотал матчу62,7
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
67%6/9ТБ 64.533%1/3
33%3/9ТМ 64.567%2/3
67%6/9ТБ 66.533%1/3
33%3/9ТМ 66.567%2/3
33%3/9ТБ 68.5—
67%6/9ТМ 68.5—
22%2/9ТБ 70.5—
78%7/9ТМ 70.5—
22%2/9ТБ 72.5—
78%7/9ТМ 72.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 3
Hapoel Ramat GanBnei Herzliya
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
115151100%Період 1100%2633
121157100%Період 2100%3328
  • • Hapoel Ramat Gan найбільше забиває у відрізку Період 2: 121 з 236 (51%).
  • • Hapoel Ramat Gan найбільше пропускає у відрізку Період 2: 157 з 308.
  • • Bnei Herzliya найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 59 (56%).
  • • Bnei Herzliya найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 61.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Hapoel Ramat Gan0 з 6
100%Перемога: Bnei Herzliya6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 69,67 гола за матч.