ASA Tel Aviv — Ness Ziona 40:37: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Losers stage · 31.03.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
ASA Tel Aviv
Матч завершено40 : 3731.03.2024 17:00
Ness Ziona

Хто переможе?

Голосів: 0
  • ASA Tel Aviv0%
  • Нічия0%
  • Ness Ziona0%

Огляд

Матч ASA Tel Aviv — Ness Ziona (Israel. Division 1 - Losers stage, 31.03.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 40:37. Переможець матчу — ASA Tel Aviv.

Форма ASA Tel Aviv в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Ness Ziona в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги ASA Tel Aviv — 2, перемоги Ness Ziona — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 23.02.2024 12:30: Ness Ziona 27:31 ASA Tel Aviv.

ASA Tel Aviv: 8-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 21. Ness Ziona: 10-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 21.

Статистика та результати: статистика ASA Tel Aviv, статистика Ness Ziona, Israel. Division 1 - Losers stage.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
ASA Tel Aviv
211940
Ness Ziona
172037

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

2 / 8
Перемоги
4 / 8
192 / 383
Очки
191 / 383
Матчі
23.02.2024Матч завершено
Ness Ziona27 : 31ASA Tel Aviv
18.12.2023Матч завершено
ASA Tel Aviv31 : 32Ness Ziona
24.03.2023Матч завершено
ASA Tel Aviv38 : 39Ness Ziona
10.02.2023Матч завершено
Ness Ziona30 : 36ASA Tel Aviv
02.12.2022Матч завершено
ASA Tel Aviv30 : 32Ness Ziona
14.04.2017Матч завершено
Ness Ziona31 : 26ASA Tel Aviv

Попередні матчі: ASA Tel Aviv

27.03.2024Матч завершено
Hapoel Kiryat Ono28 : 34ASA Tel Aviv
В
22.03.2024Матч завершено
ASA Tel Aviv37 : 34Hapoel Ramat Gan
В
18.03.2024Матч завершено
Bnei Herzliya36 : 30ASA Tel Aviv
П
04.03.2024Матч завершено
ASA Tel Aviv36 : 30Maccabi Kiryat Motzkin
В
23.02.2024Матч завершено
Ness Ziona27 : 31ASA Tel Aviv
В
16.02.2024Матч завершено
ASA Tel Aviv27 : 25Hapoel Kiryat Ono
В

Попередні матчі: Ness Ziona

27.03.2024Матч завершено
Ness Ziona33 : 30Maccabi Kiryat Motzkin
В
22.03.2024Матч завершено
Bnei Herzliya28 : 28Ness Ziona
Н
18.03.2024Матч завершено
Ness Ziona24 : 30Hapoel Kiryat Ono
П
04.03.2024Матч завершено
Hapoel Ramat Gan23 : 36Ness Ziona
В
23.02.2024Матч завершено
Ness Ziona27 : 31ASA Tel Aviv
П
16.02.2024Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin40 : 26Ness Ziona
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Ness Ziona

13.11.2026Матч відбудеться
Ness Ziona13:00Maccabi Tel Aviv
16.11.2026Матч відбудеться
MK Holon18:00Ness Ziona
27.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin13:00Ness Ziona

Israel. Division 1 - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
7Bnei Herzliya211137683:620+6325
8ASA Tel Aviv2110011654:658-420
9Hapoel Kiryat Ono218013612:687-7516
10Ness Ziona217212627:663-3616
11Maccabi Kiryat Motzkin214314618:685-6711
12Hapoel Ramat Gan212118594:741-1475
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 61.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 30.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

ASA Tel Avivматчів: 9 · 3Ness Ziona
64,0Середній тотал матчу60,3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
78%7/9ТБ 60.533%1/3
22%2/9ТМ 60.567%2/3
56%5/9ТБ 62.533%1/3
44%4/9ТМ 62.567%2/3
33%3/9ТБ 64.533%1/3
67%6/9ТМ 64.567%2/3
22%2/9ТБ 66.5—
78%7/9ТМ 66.5—
22%2/9ТБ 68.5—
78%7/9ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 3
ASA Tel AvivNess Ziona
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
120113100%Період 1100%4343
131135100%Період 2100%4748
  • • ASA Tel Aviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 131 з 251 (52%).
  • • ASA Tel Aviv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 135 з 248.
  • • Ness Ziona найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 90 (52%).
  • • Ness Ziona найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 91.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: ASA Tel Aviv2 з 6
67%Перемога: Ness Ziona4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,83 гола за матч.