Esch — Kaerjeng 30:27: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 18.02.2024 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Esch
Матч завершено30 : 2718.02.2024 17:30
Kaerjeng

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esch0%
  • Нічия0%
  • Kaerjeng0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Esch 30:27 Kaerjeng, Luxembourg. AXA League (Winners stage), 18.02.2024 17:30 (UTC). Перемога — за командою Esch.

Esch за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Kaerjeng за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Esch і Kaerjeng: зустрічей — 19, перемог Esch — 2, перемог Kaerjeng — 3, нічиїх — 1. Остання зустріч 11.11.2023 17:00: Kaerjeng 25:25 Esch.

Esch — 4-й рядок таблиці (27 оч. за 10 ігор). Kaerjeng — 5-й рядок таблиці (23 оч. за 10 ігор).

Пов'язані сторінки: Esch, Kaerjeng, Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Esch
121830
Kaerjeng
151227

Перебіг матчу

Esch +3Найбільший відрив+6 Kaerjeng
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 1

2 / 19
Перемоги
3 / 19
176 / 332
Очки
156 / 332
Матчі
11.11.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 25Esch
20.09.2023Матч завершено
Esch21 : 22Kaerjeng
20.05.2023Матч завершено
Esch32 : 33Kaerjeng
24.03.2023Матч завершено
Kaerjeng26 : 35Esch
20.12.2022Матч завершено
Esch25 : 27Kaerjeng
09.11.2022Матч завершено
Kaerjeng23 : 38Esch

Попередні матчі: Esch

03.02.2024Матч завершено
Esch30 : 28Red Boys Differdange
В
27.01.2024Матч завершено
Esch32 : 36Dudelange
П
24.01.2024Матч завершено
Esperance Rumelange25 : 31Esch
В
09.12.2023Матч завершено
Esch50 : 20Mersch 75
В
02.12.2023Матч завершено
CHEV Diekirch24 : 28Esch
В
18.11.2023Матч завершено
Esch29 : 32Berchem
П

Попередні матчі: Kaerjeng

03.02.2024Матч завершено
Berchem31 : 27Kaerjeng
П
30.01.2024Матч завершено
Kaerjeng35 : 18Mersch 75
В
27.01.2024Матч завершено
CHEV Diekirch17 : 31Kaerjeng
В
13.12.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 33Berchem
П
09.12.2023Матч завершено
Kaerjeng33 : 32Dudelange
В
02.12.2023Матч завершено
Esperance Rumelange25 : 34Kaerjeng
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Esch

14.11.2026Матч відбудеться
Esch19:15Esperance Rumelange

Найближчі матчі: Kaerjeng

14.11.2026Матч відбудеться
Kaerjeng19:15Red Boys Differdange

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem10703357:315+4240
2Red Boys Differdange10901336:275+6138
3Dudelange10505364:338+2630
4Esch10604286:283+327
5Kaerjeng10208305:341-3623
6CHEV Diekirch10109238:334-968

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Eschматчів: 4 · 3Kaerjeng
64,3Середній тотал матчу55,0
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.50%0/3
—ТМ 59.5100%3/3
75%3/4ТБ 60.5—
25%1/4ТМ 60.5—
50%2/4ТБ 62.5—
50%2/4ТМ 62.5—
50%2/4ТБ 64.5—
50%2/4ТМ 64.5—
50%2/4ТБ 66.5—
50%2/4ТМ 66.5—
25%1/4ТБ 68.5—
75%3/4ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
EschKaerjeng
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6651100%Період 1100%4547
7565100%Період 2100%4726
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 75 з 141 (53%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 2: 65 з 116.
  • • Kaerjeng найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 92 (51%).
  • • Kaerjeng найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 73.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Esch2 з 6
50%Перемога: Kaerjeng3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 2