Dudelange — Esch 47:41: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 11.05.2024 18:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Dudelange
Матч завершено47 : 4111.05.2024 18:15
Esch

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dudelange0%
  • Нічия0%
  • Esch0%

Огляд

11.05.2024 18:15 (UTC) у турнірі Luxembourg. AXA League (Winners stage) зустріч Dudelange — Esch закінчилася з рахунком 47:41. Переможець матчу — Dudelange.

Форма Dudelange в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Esch в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Dudelange — 3, перемоги Esch — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 09.03.2024 16:00: Esch 30:28 Dudelange.

Dudelange: 3-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 10. Esch: 4-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 10.

Пов'язані сторінки: статистика Dudelange, статистика Esch, Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dudelange
222547
Esch
192241

Перебіг матчу

Dudelange +9Найбільший відрив+0 Esch
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

3 / 19
Перемоги
3 / 19
190 / 367
Очки
177 / 367
Матчі
09.03.2024Матч завершено
Esch30 : 28Dudelange
27.01.2024Матч завершено
Esch32 : 36Dudelange
15.11.2023Матч завершено
Dudelange37 : 24Esch
19.04.2023Матч завершено
Dudelange34 : 32Esch
04.02.2023Матч завершено
Esch29 : 26Dudelange
10.12.2022Матч завершено
Dudelange29 : 30Esch

Попередні матчі: Dudelange

02.05.2024Матч завершено
CHEV Diekirch22 : 42Dudelange
В
20.04.2024Матч завершено
Dudelange32 : 36Kaerjeng
П
23.03.2024Матч завершено
Dudelange31 : 32Red Boys Differdange
П
16.03.2024Матч завершено
Dudelange35 : 39Berchem
П
09.03.2024Матч завершено
Esch30 : 28Dudelange
П
02.03.2024Матч завершено
Dudelange32 : 24CHEV Diekirch
В

Попередні матчі: Esch

04.05.2024Матч завершено
Red Boys Differdange32 : 27Esch
П
20.04.2024Матч завершено
Esch26 : 29Berchem
П
23.03.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 30Esch
В
16.03.2024Матч завершено
CHEV Diekirch18 : 24Esch
В
09.03.2024Матч завершено
Esch30 : 28Dudelange
В
02.03.2024Матч завершено
Esch25 : 24Red Boys Differdange
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Dudelange

14.11.2026Матч відбудеться
Standart19:15Dudelange

Найближчі матчі: Esch

14.11.2026Матч відбудеться
Esch19:15Esperance Rumelange

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Berchem10703357:315+4240
2Red Boys Differdange10901336:275+6138
3Dudelange10505364:338+2630
4Esch10604286:283+327
5Kaerjeng10208305:341-3623
6CHEV Diekirch10109238:334-968

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dudelangeматчів: 4 · 3Esch
65,3Середній тотал матчу52,7
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
75%3/4ТБ 61.5—
25%1/4ТМ 61.5—
50%2/4ТБ 63.5—
50%2/4ТМ 63.5—
50%2/4ТБ 65.5—
50%2/4ТМ 65.5—
50%2/4ТБ 67.5—
50%2/4ТМ 67.5—
25%1/4ТБ 69.5—
75%3/4ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
DudelangeEsch
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6265100%Період 1100%3844
6866100%Період 2100%4333
  • • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 2: 68 з 130 (52%).
  • • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 66 з 131.
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 43 з 81 (53%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 77.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Dudelange3 з 6
50%Перемога: Esch3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0