Gwardia Opole — SPR Tarnow 34:30: огляд і статистика матчу

Poland. Ekstraklasa - Losers stage · 11.05.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Gwardia Opole
Матч завершено34 : 3011.05.2024 16:00
SPR Tarnow

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Gwardia Opole0%
  • Нічия0%
  • SPR Tarnow0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Gwardia Opole 34:30 SPR Tarnow, Poland. Ekstraklasa - Losers stage, 11.05.2024 16:00 (UTC). Перемога — за командою Gwardia Opole.

Gwardia Opole за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. SPR Tarnow за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Gwardia Opole і SPR Tarnow: зустрічей — 12, перемог Gwardia Opole — 3, перемог SPR Tarnow — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2023 17:00: SPR Tarnow 29:26 Gwardia Opole.

Gwardia Opole — 9-й рядок таблиці (38 оч. за 31 ігор). SPR Tarnow — 10-й рядок таблиці (36 оч. за 31 ігор).

Ще на сайті: Gwardia Opole, SPR Tarnow, таблиця Poland. Ekstraklasa - Losers stage.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Gwardia Opole
161834
SPR Tarnow
111930

Склади

Перебіг матчу

Gwardia Opole +7Найбільший відрив+2 SPR Tarnow
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

3 / 12
Перемоги
3 / 12
160 / 324
Очки
164 / 324
Матчі
13.12.2023Матч завершено
SPR Tarnow29 : 26Gwardia Opole
07.09.2023Матч завершено
Gwardia Opole30 : 26SPR Tarnow
02.04.2023Матч завершено
SPR Tarnow31 : 24Gwardia Opole
10.03.2023Матч завершено
Gwardia Opole24 : 20SPR Tarnow
23.10.2022Матч завершено
Gwardia Opole27 : 32SPR Tarnow
12.03.2022Матч завершено
Gwardia Opole29 : 26SPR Tarnow

Попередні матчі: Gwardia Opole

28.04.2024Матч завершено
Gwardia Opole27 : 26Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski
В
21.04.2024Матч завершено
Gwardia Opole27 : 28Zaglebie Lubin
П
13.04.2024Матч завершено
Wybrzeze Gdansk31 : 29Gwardia Opole
П
10.04.2024Матч завершено
Industria Kielce36 : 22Gwardia Opole
П
06.04.2024Матч завершено
KPR Legionowo18 : 30Gwardia Opole
В
30.03.2024Матч завершено
Gwardia Opole29 : 33Wybrzeze Gdansk
П

Попередні матчі: SPR Tarnow

27.04.2024Матч завершено
KPR Legionowo27 : 28SPR Tarnow
В
19.04.2024Матч завершено
SPR Tarnow25 : 33Wybrzeze Gdansk
П
13.04.2024Матч завершено
SPR Tarnow29 : 21Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski
В
08.04.2024Матч завершено
SPR Tarnow29 : 20Zaglebie Lubin
В
30.03.2024Матч завершено
Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski26 : 27SPR Tarnow
В
23.03.2024Матч завершено
SPR Tarnow26 : 35Wisla Plock
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Gwardia Opole

14.11.2026Матч відбудеться
MKS Kalisz17:00Gwardia Opole
21.11.2026Матч відбудеться
Gwardia Opole17:00Industria Kielce
28.11.2026Матч відбудеться
MMTS Kwidzyn17:00Gwardia Opole
05.12.2026Матч відбудеться
Ostrovia Ostrow Wielkopolski17:00Gwardia Opole

Poland. Ekstraklasa - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
9Gwardia Opole3113018843:886-4338
10SPR Tarnow3112019815:922-10736
11Wybrzeze Gdansk3010020887:923-3632
12Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski3111020825:953-12832
13Zaglebie Lubin3110021824:946-12228
14KPR Legionowo304026800:940-14014
  • Higher League (Relegation. Play-off)
  • Relegation - Central League

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 29.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 51.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 25.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Gwardia Opoleматчів: 3 · 9SPR Tarnow
56,7Середній тотал матчу53,7
—ТБ 49.578%7/9
—ТМ 49.522%2/9
—ТБ 51.567%6/9
—ТМ 51.533%3/9
100%3/3ТБ 52.5—
0%0/3ТМ 52.5—
—ТБ 53.533%3/9
—ТМ 53.567%6/9
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.522%2/9
—ТМ 55.578%7/9
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.522%2/9
—ТМ 57.578%7/9
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 9
Gwardia OpoleSPR Tarnow
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3748100%Період 1100%120131
4639100%Період 2100%107125
  • • Gwardia Opole найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 83 (55%).
  • • Gwardia Opole найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 87.
  • • SPR Tarnow найбільше забиває у відрізку Період 1: 120 з 227 (53%).
  • • SPR Tarnow найбільше пропускає у відрізку Період 1: 131 з 256.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Gwardia Opole3 з 6
50%Перемога: SPR Tarnow3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 2