Savehof — Ystads IF 28:27: огляд і статистика матчу

Sweden Championship - Play-Offs · 20.05.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Savehof
Матч завершено28 : 2720.05.2024 16:001st leg
Ystads IF

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Savehof0%
  • Нічия0%
  • Ystads IF0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Savehof 28:27 Ystads IF, Sweden Championship - Play-Offs, 20.05.2024 16:00 (UTC). Перемога — за командою Savehof. Голи: Anton Mansson 2', Pontus Brolin 3', Anton Mansson 5', Oli Mittun 6', Julius Lindskog Andersson 6', Ebbe Stankiewicz 7', Gustaf Wedberg 8', Pontus Brolin 10', Anton Mansson 13', Elliot Stenmalm 14', Anton Mansson 15', Adam Blanche 16', Elliot Stenmalm 16', Pontus Brolin 20', Jonatan Wilthorn 21', Alexander Westby 22', Alexander Westby 24', Gustaf Wedberg 27', William Andersson Moberg 29', Kasper Palmar 30', Ebbe Stankiewicz 30', Oskar Joelsson 31', Sebastin Spante 31', Pontus Brolin 33', Sebastin Spante 34', Oskar Joelsson 35', Oli Mittun 35', Kim Andersson 36', Oli Mittun 36', Oskar Joelsson 38', Ebbe Stankiewicz 39', Oskar Joelsson 41', Gustaf Wedberg 41', Gustaf Wedberg 44', Jakob Nygren 45', Jakob Nygren 46', Oli Mittun 47', Ebbe Stankiewicz 48', Pontus Brolin 49', Emil Berlin 50', Kim Andersson 53', Oli Mittun 53', Adam Blanche 54', Oli Mittun 56', Linus Fernebrand 57', Adam Blanche 57', Emil Berlin 59', Jakob Nygren 59', Julius Lindskog Andersson 60'.

Savehof за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Ystads IF за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

В історії очних матчів Savehof і Ystads IF: зустрічей — 20, перемог Savehof — 4, перемог Ystads IF — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 24.02.2024 15:00: Savehof 37:26 Ystads IF.

Пов'язані сторінки: статистика Savehof, статистика Ystads IF, таблиця і результати: Sweden Championship - Play-Offs.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Savehof
121628
Ystads IF
121527

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

Savehof +3Найбільший відрив+2 Ystads IF
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
189 / 362
Очки
173 / 362
Матчі
24.02.2024Матч завершено
Savehof37 : 26Ystads IF
17.11.2023Матч завершено
Savehof32 : 39Ystads IF
08.11.2023Матч завершено
Ystads IF30 : 26Savehof
19.09.2023Матч завершено
Ystads IF24 : 27Savehof
11.05.2023Матч завершено
Savehof37 : 27Ystads IF
08.05.2023Матч завершено
Ystads IF27 : 30Savehof

Попередні матчі: Savehof

03.05.2024Матч завершено
Savehof31 : 27IFK Kristianstad
В
30.04.2024Матч завершено
Flensburg28 : 29Savehof
В
26.04.2024Матч завершено
IFK Kristianstad26 : 31Savehof
В
23.04.2024Матч завершено
Savehof30 : 41Flensburg
П
19.04.2024Матч завершено
Savehof33 : 23IFK Kristianstad
В
11.04.2024Матч завершено
Savehof34 : 24Malmo
В

Попередні матчі: Ystads IF

06.05.2024Матч завершено
Onnereds29 : 33Ystads IF
В
03.05.2024Матч завершено
Ystads IF39 : 30Onnereds
В
25.04.2024Матч завершено
Onnereds25 : 29Ystads IF
В
23.04.2024Матч завершено
Ystads IF24 : 33Onnereds
П
10.04.2024Матч завершено
Ystads IF30 : 29Alingsas
В
07.04.2024Матч завершено
Alingsas34 : 35Ystads IF
Н

Інформація про матч

Найближчі матчі: Savehof

08.10.2025Матч відбудеться
Savehof19:15Onnereds
11.11.2026Матч відбудеться
Savehof18:00HF Karlskrona

Найближчі матчі: Ystads IF

11.11.2026Матч відбудеться
Ystads IF18:00Skanela IF

Sweden Championship - Play-Offs

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Savehofматчів: 4 · 2Ystads IF
60,8Середній тотал матчу58,0
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
75%3/4ТБ 56.550%1/2
25%1/4ТМ 56.550%1/2
25%1/4ТБ 58.550%1/2
75%3/4ТМ 58.550%1/2
25%1/4ТБ 60.550%1/2
75%3/4ТМ 60.550%1/2
25%1/4ТБ 62.50%0/2
75%3/4ТМ 62.5100%2/2
25%1/4ТБ 64.5—
75%3/4ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
SavehofYstads IF
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6157100%Період 1100%3131
6758100%Період 2100%3123
  • • Savehof найбільше забиває у відрізку Період 2: 67 з 128 (52%).
  • • Savehof найбільше пропускає у відрізку Період 2: 58 з 115.
  • • Ystads IF найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 62 (50%).
  • • Ystads IF найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 54.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Savehof4 з 6
33%Перемога: Ystads IF2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 9