TSV St. Otmar St. Gallen — Suhr Aarau 31:27: огляд і статистика матчу

Switzerland. NLA · 23.02.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
TSV St. Otmar St. Gallen
Матч завершено31 : 2723.02.2025 16:00
Suhr Aarau

Хто переможе?

Голосів: 0
  • TSV St. Otmar St. Gallen0%
  • Нічия0%
  • Suhr Aarau0%

Огляд

Матч TSV St. Otmar St. Gallen — Suhr Aarau (Switzerland. NLA, 23.02.2025 16:00 UTC) завершився з рахунком 31:27. Перемога — за командою TSV St. Otmar St. Gallen.

TSV St. Otmar St. Gallen за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Suhr Aarau за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів TSV St. Otmar St. Gallen і Suhr Aarau: зустрічей — 20, перемог TSV St. Otmar St. Gallen — 4, перемог Suhr Aarau — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 23.11.2024 18:00: Suhr Aarau 23:26 TSV St. Otmar St. Gallen.

TSV St. Otmar St. Gallen — 7-й рядок таблиці (20 оч. за 27 ігор). Suhr Aarau — 5-й рядок таблиці (26 оч. за 27 ігор).

Статистика та результати: статистика TSV St. Otmar St. Gallen, статистика Suhr Aarau, Switzerland. NLA.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
TSV St. Otmar St. Gallen
201131
Suhr Aarau
171027

Перебіг матчу

TSV St. Otmar St. Gallen +7Найбільший відрив+1 Suhr Aarau
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
176 / 343
Очки
167 / 343
Матчі
23.11.2024Матч завершено
Suhr Aarau23 : 26TSV St. Otmar St. Gallen
06.10.2024Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen27 : 29Suhr Aarau
07.02.2024Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen33 : 31Suhr Aarau
03.12.2023Матч завершено
Suhr Aarau35 : 27TSV St. Otmar St. Gallen
24.09.2023Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen29 : 24Suhr Aarau
26.02.2023Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen34 : 25Suhr Aarau

Попередні матчі: TSV St. Otmar St. Gallen

16.02.2025Матч завершено
Wacker Thun37 : 34TSV St. Otmar St. Gallen
П
13.02.2025Матч завершено
BSV Bern30 : 26TSV St. Otmar St. Gallen
П
05.02.2025Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen39 : 24RTV 1879 Basel
В
21.12.2024Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen26 : 27Wacker Thun
П
18.12.2024Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen23 : 26GC Amicitia Zurich
П
15.12.2024Матч завершено
Pfadi Winterthur30 : 30TSV St. Otmar St. Gallen
Н

Попередні матчі: Suhr Aarau

15.02.2025Матч завершено
Suhr Aarau29 : 25Kreuzlingen
В
12.02.2025Матч завершено
Suhr Aarau24 : 28GC Amicitia Zurich
П
05.02.2025Матч завершено
Kriens-Luzern36 : 30Suhr Aarau
П
19.12.2024Матч завершено
BSV Bern33 : 30Suhr Aarau
П
15.12.2024Матч завершено
Suhr Aarau29 : 31Kadetten Schaffhausen
П
11.12.2024Матч завершено
RTV 1879 Basel28 : 30Suhr Aarau
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: TSV St. Otmar St. Gallen

11.11.2026Матч відбудеться
Stafa18:15TSV St. Otmar St. Gallen
15.11.2026Матч відбудеться
Yellow Winterthur15:00TSV St. Otmar St. Gallen
22.11.2026Матч відбудеться
TSV St. Otmar St. Gallen16:00RTV 1879 Basel
05.12.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen17:00TSV St. Otmar St. Gallen

Найближчі матчі: Suhr Aarau

11.11.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen18:15Suhr Aarau
22.11.2026Матч відбудеться
Suhr Aarau16:00Stafa

Switzerland. NLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kadetten Schaffhausen272313920:763+15747
2Kriens-Luzern271926921:828+9340
3BSV Bern271719856:819+3735
4GC Amicitia Zurich2714112778:781-329
5Suhr Aarau2711412763:779-1626
6Kreuzlingen2710215769:798-2922
7TSV St. Otmar St. Gallen279216779:821-4220
8Wacker Thun277614738:801-6320
9Pfadi Winterthur276615780:820-4018
10RTV 1879 Basel275319729:823-9413
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

TSV St. Otmar St. Gallenматчів: 3 · 3Suhr Aarau
55,0Середній тотал матчу62,3
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
33%1/3ТБ 53.5—
67%2/3ТМ 53.5—
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.50%0/3
—ТМ 66.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
TSV St. Otmar St. GallenSuhr Aarau
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4337100%Період 1100%4045
4540100%Період 2100%5052
  • • TSV St. Otmar St. Gallen найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 88 (51%).
  • • TSV St. Otmar St. Gallen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 40 з 77.
  • • Suhr Aarau найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 90 (56%).
  • • Suhr Aarau найбільше пропускає у відрізку Період 2: 52 з 97.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: TSV St. Otmar St. Gallen4 з 6
33%Перемога: Suhr Aarau2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1