OIF Arendal — Nærbo IL 33:33: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 02.11.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
OIF Arendal
Матч завершено33 : 3302.11.2024 16:00
Nærbo IL

Хто переможе?

Голосів: 0
  • OIF Arendal0%
  • Нічия0%
  • Nærbo IL0%

Огляд

Матч OIF Arendal — Nærbo IL (Norway Championship, 02.11.2024 16:00 UTC) завершився з рахунком 33:33. Матч завершився внічию.

Форма OIF Arendal в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Nærbo IL в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги OIF Arendal — 5, перемоги Nærbo IL — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 17.04.2024 16:30: Nærbo IL 28:33 OIF Arendal.

OIF Arendal: 7-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 26. Nærbo IL: 5-е місце в таблиці, очки — 29, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: статистика OIF Arendal, статистика Nærbo IL, таблиця Norway Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
OIF Arendal
181533
Nærbo IL
151833

Перебіг матчу

OIF Arendal +5Найбільший відрив+3 Nærbo IL
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
191 / 366
Очки
175 / 366
Матчі
17.04.2024Матч завершено
Nærbo IL28 : 33OIF Arendal
14.04.2024Матч завершено
OIF Arendal33 : 29Nærbo IL
03.03.2024Матч завершено
Nærbo IL23 : 25OIF Arendal
28.10.2023Матч завершено
OIF Arendal37 : 35Nærbo IL
04.10.2023Матч завершено
Nærbo IL31 : 30OIF Arendal
11.08.2023Матч завершено
Nærbo IL29 : 33OIF Arendal

Попередні матчі: OIF Arendal

30.10.2024Матч завершено
Follo26 : 38OIF Arendal
В
26.10.2024Матч завершено
GS Drama 8624 : 36OIF Arendal
В
23.10.2024Матч завершено
Fjellhammer38 : 35OIF Arendal
П
20.10.2024Матч завершено
OIF Arendal37 : 35GS Drama 86
В
16.10.2024Матч завершено
Runar IL37 : 27OIF Arendal
П
13.10.2024Матч завершено
Halden32 : 33OIF Arendal
Н

Попередні матчі: Nærbo IL

27.10.2024Матч завершено
Nærbo IL30 : 32Bergen Handball
П
17.10.2024Матч завершено
Haslum25 : 37Nærbo IL
В
14.10.2024Матч завершено
Kolstad29 : 25Nærbo IL
П
06.10.2024Матч завершено
Nærbo IL28 : 25Kristiansand Topp
В
02.10.2024Матч завершено
Kolstad30 : 27Nærbo IL
П
29.09.2024Матч завершено
Nærbo IL27 : 23Kristiansand Topp
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: OIF Arendal

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal
29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL
09.12.2026Матч відбудеться
OIF Arendal17:30Viking Tif

Найближчі матчі: Nærbo IL

29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262411877:680+19749
2Kolstad262402883:714+16948
3Runar IL261619850:798+5233
4Bergen Handball261367812:777+3532
5Nærbo IL2613310770:761+929
6Halden2614111735:720+1527
7OIF Arendal2611510808:805+327
8Drammen2613112786:766+2027
9Kristiansand Topp268216728:760-3218
10Fjellhammer268216688:756-6818
11Sandnes268117714:793-7917
12Follo267316748:823-7517
13Baekkelaget266218672:758-8614
14Haslum263023700:860-1604
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 62.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 37.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

OIF Arendalматчів: 1 · 3Nærbo IL
72,0Середній тотал матчу57,7
—ТБ 53.5100%3/3
—ТМ 53.50%0/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
100%1/1ТБ 68.5—
0%0/1ТМ 68.5—
100%1/1ТБ 70.5—
0%0/1ТМ 70.5—
0%0/1ТБ 72.5—
100%1/1ТМ 72.5—
0%0/1ТБ 74.5—
100%1/1ТМ 74.5—
0%0/1ТБ 76.5—
100%1/1ТМ 76.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
OIF ArendalNærbo IL
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1819100%Період 1100%3841
1916100%Період 2100%5143
  • • OIF Arendal найбільше забиває у відрізку Період 2: 19 з 37 (51%).
  • • OIF Arendal найбільше пропускає у відрізку Період 1: 19 з 35.
  • • Nærbo IL найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 89 (57%).
  • • Nærbo IL найбільше пропускає у відрізку Період 2: 43 з 84.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: OIF Arendal5 з 6
17%Перемога: Nærbo IL1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1