Fjellhammer — Kristiansand Topp 23:23: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 18.12.2024 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Fjellhammer
Матч завершено23 : 2318.12.2024 17:30
Kristiansand Topp

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fjellhammer0%
  • Нічия0%
  • Kristiansand Topp0%

Огляд

Матч Fjellhammer — Kristiansand Topp (Norway Championship, 18.12.2024 17:30 UTC) завершився з рахунком 23:23. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Kristiansand Topp за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Fjellhammer і Kristiansand Topp: зустрічей — 15, перемог Fjellhammer — 3, перемог Kristiansand Topp — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 15.09.2024 16:00: Kristiansand Topp 35:21 Fjellhammer.

Fjellhammer — 10-й рядок таблиці (18 оч. за 26 ігор). Kristiansand Topp — 9-й рядок таблиці (18 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: Fjellhammer, Kristiansand Topp, таблиця і результати: Norway Championship.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fjellhammer
121123
Kristiansand Topp
121123

Перебіг матчу

Fjellhammer +4Найбільший відрив+2 Kristiansand Topp
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 15
з них нічиїх: 0

3 / 15
Перемоги
3 / 15
178 / 354
Очки
176 / 354
Матчі
15.09.2024Матч завершено
Kristiansand Topp35 : 21Fjellhammer
09.12.2023Матч завершено
Kristiansand Topp28 : 38Fjellhammer
02.09.2023Матч завершено
Fjellhammer30 : 27Kristiansand Topp
25.03.2023Матч завершено
Kristiansand Topp37 : 36Fjellhammer
27.11.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 25Kristiansand Topp
30.10.2022Матч завершено
Fjellhammer30 : 24Kristiansand Topp

Попередні матчі: Fjellhammer

14.12.2024Матч завершено
Halden28 : 26Fjellhammer
П
11.12.2024Матч завершено
Fjellhammer27 : 28Drammen
П
07.12.2024Матч завершено
Fjellhammer31 : 28Follo
В
01.12.2024Матч завершено
Nærbo IL29 : 28Fjellhammer
П
20.11.2024Матч завершено
Runar IL34 : 22Fjellhammer
П
17.11.2024Матч завершено
Fjellhammer24 : 24Baekkelaget
Н

Попередні матчі: Kristiansand Topp

14.12.2024Матч завершено
Kristiansand Topp32 : 24Baekkelaget
В
11.12.2024Матч завершено
Elverum35 : 25Kristiansand Topp
П
08.12.2024Матч завершено
OIF Arendal39 : 36Kristiansand Topp
П
01.12.2024Матч завершено
Kristiansand Topp28 : 29Bergen Handball
П
24.11.2024Матч завершено
Kolstad37 : 25Kristiansand Topp
П
17.11.2024Матч завершено
Kristiansand Topp32 : 29Sandnes
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Найближчі матчі: Kristiansand Topp

14.11.2026Матч відбудеться
Kristiansand Topp16:00Bergen Handball
22.11.2026Матч відбудеться
Bergsoy17:00Kristiansand Topp

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262411877:680+19749
2Kolstad262402883:714+16948
3Runar IL261619850:798+5233
4Bergen Handball261367812:777+3532
5Nærbo IL2613310770:761+929
6Halden2614111735:720+1527
7OIF Arendal2611510808:805+327
8Drammen2613112786:766+2027
9Kristiansand Topp268216728:760-3218
10Fjellhammer268216688:756-6818
11Sandnes268117714:793-7917
12Follo267316748:823-7517
13Baekkelaget266218672:758-8614
14Haslum263023700:860-1604
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 62.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 33.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 27.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Fjellhammerматчів: 3 · 3Kristiansand Topp
54,0Середній тотал матчу65,7
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
—ТБ 67.533%1/3
—ТМ 67.567%2/3
—ТБ 69.533%1/3
—ТМ 69.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
FjellhammerKristiansand Topp
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3833100%Період 1100%4554
4447100%Період 2100%4157
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 82 (54%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 80.
  • • Kristiansand Topp найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 86 (52%).
  • • Kristiansand Topp найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 111.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Fjellhammer3 з 6
50%Перемога: Kristiansand Topp3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 6