OIF Arendal — Fjellhammer 30:26: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 23.02.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
OIF Arendal
Матч завершено30 : 2623.02.2025 16:00
Fjellhammer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • OIF Arendal0%
  • Нічия0%
  • Fjellhammer0%

Огляд

Підсумковий рахунок: OIF Arendal 30:26 Fjellhammer, Norway Championship, 23.02.2025 16:00 (UTC). Переможець матчу — OIF Arendal.

Форма OIF Arendal в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Fjellhammer в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги OIF Arendal — 3, перемоги Fjellhammer — 2, нічиї — 1. Остання зустріч 23.10.2024 16:00: Fjellhammer 38:35 OIF Arendal.

OIF Arendal: 7-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 26. Fjellhammer: 10-е місце в таблиці, очки — 18, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: OIF Arendal, Fjellhammer, Norway Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
OIF Arendal
121830
Fjellhammer
141226

Перебіг матчу

OIF Arendal +4Найбільший відрив+5 Fjellhammer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 1

3 / 10
Перемоги
2 / 10
180 / 357
Очки
177 / 357
Матчі
23.10.2024Матч завершено
Fjellhammer38 : 35OIF Arendal
10.04.2024Матч завершено
Fjellhammer27 : 32OIF Arendal
19.11.2023Матч завершено
OIF Arendal30 : 26Fjellhammer
01.03.2023Матч завершено
Fjellhammer33 : 27OIF Arendal
30.11.2022Матч завершено
OIF Arendal33 : 30Fjellhammer
09.02.2022Матч завершено
Fjellhammer23 : 23OIF Arendal

Попередні матчі: OIF Arendal

16.02.2025Матч завершено
Baekkelaget33 : 38OIF Arendal
В
13.02.2025Матч завершено
OIF Arendal23 : 26Runar IL
П
09.02.2025Матч завершено
OIF Arendal22 : 30Elverum
П
21.12.2024Матч завершено
Bergen Handball34 : 34OIF Arendal
Н
17.12.2024Матч завершено
OIF Arendal33 : 32Kolstad
В
14.12.2024Матч завершено
Sandnes29 : 28OIF Arendal
П

Попередні матчі: Fjellhammer

12.02.2025Матч завершено
Fjellhammer25 : 24Bergen Handball
В
08.02.2025Матч завершено
Kolstad29 : 22Fjellhammer
П
05.02.2025Матч завершено
Fjellhammer28 : 24Sandnes
В
21.12.2024Матч завершено
Haslum33 : 25Fjellhammer
П
18.12.2024Матч завершено
Fjellhammer23 : 23Kristiansand Topp
Н
14.12.2024Матч завершено
Halden28 : 26Fjellhammer
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: OIF Arendal

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal
29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL
09.12.2026Матч відбудеться
OIF Arendal17:30Viking Tif

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262411877:680+19749
2Kolstad262402883:714+16948
3Runar IL261619850:798+5233
4Bergen Handball261367812:777+3532
5Nærbo IL2613310770:761+929
6Halden2614111735:720+1527
7OIF Arendal2611510808:805+327
8Drammen2613112786:766+2027
9Kristiansand Topp268216728:760-3218
10Fjellhammer268216688:756-6818
11Sandnes268117714:793-7917
12Follo267316748:823-7517
13Baekkelaget266218672:758-8614
14Haslum263023700:860-1604
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 47.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 23.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 6

Ринки за останніми матчами

OIF Arendalматчів: 1 · 3Fjellhammer
65,0Середній тотал матчу54,3
—ТБ 50.5100%3/3
—ТМ 50.50%0/3
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.533%1/3
—ТМ 54.567%2/3
—ТБ 56.533%1/3
—ТМ 56.567%2/3
—ТБ 58.50%0/3
—ТМ 58.5100%3/3
100%1/1ТБ 61.5—
0%0/1ТМ 61.5—
100%1/1ТБ 63.5—
0%0/1ТМ 63.5—
0%0/1ТБ 65.5—
100%1/1ТМ 65.5—
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—
0%0/1ТБ 69.5—
100%1/1ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
OIF ArendalFjellhammer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1314100%Період 1100%3246
2018100%Період 2100%4144
  • • OIF Arendal найбільше забиває у відрізку Період 2: 20 з 33 (61%).
  • • OIF Arendal найбільше пропускає у відрізку Період 2: 18 з 32.
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 41 з 73 (56%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 90.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: OIF Arendal3 з 6
33%Перемога: Fjellhammer2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 2