Utleira (Women) — Levanger (Women) 33:32: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 05.02.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Utleira (Women)
Матч завершено33 : 3205.02.2025 17:00
Levanger (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Utleira (Women)0%
  • Нічия0%
  • Levanger (Women)0%

Огляд

Матч Utleira (Women) — Levanger (Women) (Norway. Division 1. Women, 05.02.2025 17:00 UTC) завершився з рахунком 33:32. Перемога — за командою Utleira (Women).

Utleira (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Levanger (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Utleira (Women) і Levanger (Women): зустрічей — 3, перемог Utleira (Women) — 1, перемог Levanger (Women) — 0, нічиїх — 2. Остання зустріч 09.10.2024 16:00: Levanger (Women) 20:23 Utleira (Women).

Utleira (Women) — 5-й рядок таблиці (27 оч. за 26 ігор). Levanger (Women) — 4-й рядок таблиці (28 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: Utleira (Women), Levanger (Women), таблиця і результати: Norway. Division 1. Women.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Utleira (Women)
161733
Levanger (Women)
161632

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 2

1 / 3
Перемоги
0 / 3
78 / 153
Очки
75 / 153
Матчі
09.10.2024Матч завершено
Levanger (Women)20 : 23Utleira (Women)
10.04.2024Матч завершено
Utleira (Women)27 : 27Levanger (Women)
05.12.2023Матч завершено
Levanger (Women)28 : 28Utleira (Women)

Попередні матчі: Utleira (Women)

01.02.2025Матч завершено
Fjellhammer (Women)31 : 24Utleira (Women)
П
26.01.2025Матч завершено
Flint Tonsberg (Women)31 : 28Utleira (Women)
П
14.12.2024Матч завершено
Storhamar II (Women)31 : 29Utleira (Women)
П
01.12.2024Матч завершено
Utleira (Women)23 : 21Asane (Women)
В
17.11.2024Матч завершено
Pors (Women)25 : 35Utleira (Women)
В
10.11.2024Матч завершено
Utleira (Women)38 : 24Nordstrand IF (Women)
В

Попередні матчі: Levanger (Women)

01.02.2025Матч завершено
Levanger (Women)38 : 20Flint Tonsberg (Women)
В
26.01.2025Матч завершено
Volda (Women)26 : 25Levanger (Women)
П
04.01.2025Матч завершено
Fyllingen (Women)22 : 30Levanger (Women)
В
18.12.2024Матч завершено
Levanger (Women)37 : 24Storhamar II (Women)
В
14.12.2024Матч завершено
Asane (Women)25 : 26Levanger (Women)
В
01.12.2024Матч завершено
Levanger (Women)36 : 21Pors (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
Division 1. Women
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Utleira (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer (Women)17:00Utleira (Women)
12.11.2026Матч відбудеться
Utleira (Women)16:30Oppsal (Women)
22.11.2026Матч відбудеться
Fana (Women)16:00Utleira (Women)

Найближчі матчі: Levanger (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Trondheim (Women)15:00Levanger (Women)
11.11.2026Матч відбудеться
Levanger (Women)17:00Byasen II (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Fjellhammer (Women)262312794:597+19747
2Volda (Women)262213774:610+16445
3Aker (Women)261925782:691+9140
4Levanger (Women)2613211762:699+6328
5Utleira (Women)2613112768:696+7227
6Asane (Women)2612311696:672+2427
7Pors (Women)2611213686:741-5524
8Flint Tonsberg (Women)2611213704:722-1824
9Storhamar II (Women)2610313663:695-3223
10Trondheim (Women)2610313795:837-4223
11Glassverket (Women)269215686:741-5520
12Nordstrand IF (Women)269017684:740-5618
13Fyllingen (Women)268216624:706-8218
14Valerenga (Women)260026623:894-2710
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Promotion)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Utleira (Women)матчів: 2 · 0Levanger (Women)
53,0Середній тотал матчу0,0
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
50%1/2ТБ 51.5—
50%1/2ТМ 51.5—
50%1/2ТБ 53.5—
50%1/2ТМ 53.5—
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 0
Utleira (Women)Levanger (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3318100%Період 1———
2827100%Період 2———
  • • Utleira (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 61 (54%).
  • • Utleira (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 27 з 45.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Utleira (Women)1 з 3
0%Перемога: Levanger (Women)0 з 3
67%Нічия2 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 51 гола за матч.