Cournon-d'Auvergne — Frontignan Thau 32:39: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 27.09.2024 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cournon-d'Auvergne
Матч завершено32 : 3927.09.2024 18:30
Frontignan Thau

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cournon-d'Auvergne0%
  • Нічия0%
  • Frontignan Thau0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Cournon-d'Auvergne 32:39 Frontignan Thau, France. Division 2, 27.09.2024 18:30 (UTC). Перемога — за командою Frontignan Thau.

Cournon-d'Auvergne за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Frontignan Thau за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Cournon-d'Auvergne і Frontignan Thau: зустрічей — 2, перемог Cournon-d'Auvergne — 0, перемог Frontignan Thau — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.03.2024 19:30: Frontignan Thau 38:33 Cournon-d'Auvergne.

Cournon-d'Auvergne — 11-й рядок таблиці (19 оч. за 28 ігор). Frontignan Thau — 2-й рядок таблиці (44 оч. за 28 ігор).

Статистика та результати: Cournon-d'Auvergne, Frontignan Thau, таблиця France. Division 2.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cournon-d'Auvergne
161632
Frontignan Thau
241539

Перебіг матчу

Cournon-d'Auvergne +1Найбільший відрив+12 Frontignan Thau
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
2 / 2
60 / 126
Очки
66 / 126
Матчі
08.03.2024Матч завершено
Frontignan Thau38 : 33Cournon-d'Auvergne
20.10.2023Матч завершено
Cournon-d'Auvergne27 : 28Frontignan Thau

Попередні матчі: Cournon-d'Auvergne

13.09.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne28 : 31UMS Pontault-Combault
П
07.09.2024Матч завершено
Sarrebourg30 : 25Cournon-d'Auvergne
П
03.09.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne29 : 33Dunkerque
П
17.05.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne33 : 34Billere
П
03.05.2024Матч завершено
Angers Noyant29 : 25Cournon-d'Auvergne
П
27.04.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne31 : 34Les Vikings de Caen
П

Попередні матчі: Frontignan Thau

20.09.2024Матч завершено
Frontignan Thau41 : 34Nancy
В
13.09.2024Матч завершено
Cherbourg JS35 : 39Frontignan Thau
В
06.09.2024Матч завершено
Frontignan Thau32 : 24Saran Loiret
В
03.09.2024Матч завершено
Frontignan Thau33 : 34Istres Ouest Provence
П
01.06.2024Матч завершено
Tremblay37 : 29Frontignan Thau
П
24.05.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault28 : 31Frontignan Thau
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Cournon-d'Auvergne

13.11.2026Матч відбудеться
Cournon-d'Auvergne19:30Dijon Metropole Handball

Найближчі матчі: Frontignan Thau

13.11.2026Матч відбудеться
Grand Besancon19:30Frontignan Thau

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dijon Metropole Handball282062864:776+8846
2Frontignan Thau282125962:884+7844
3Selestat Alsace281855847:747+10041
4Saran Loiret282008859:796+6340
5Billere2817110876:814+6235
6Les Vikings de Caen281549900:844+5634
7UMS Pontault-Combault2811710810:801+929
8Cherbourg JS2811413769:800-3126
9Nancy2812511906:883+2325
10Valence288614816:841-2522
11Cournon-d'Auvergne288317869:915-4619
12Sarrebourg289118780:853-7317
13Grand Besancon287219818:899-8116
14Massy Essonne285221764:854-9012
15Angers Noyant283223766:899-1338
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Cournon-d'Auvergneматчів: 4 · 3Frontignan Thau
63,3Середній тотал матчу66,3
75%3/4ТБ 59.5—
25%1/4ТМ 59.5—
75%3/4ТБ 61.5—
25%1/4ТМ 61.5—
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
50%2/4ТБ 63.5—
50%2/4ТМ 63.5—
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
25%1/4ТБ 65.5—
75%3/4ТМ 65.5—
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
0%0/4ТБ 67.5—
100%4/4ТМ 67.5—
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Cournon-d'AuvergneFrontignan Thau
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5963100%Період 1100%4849
6269100%Період 2100%5151
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше забиває у відрізку Період 2: 62 з 121 (51%).
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше пропускає у відрізку Період 2: 69 з 132.
  • • Frontignan Thau найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 99 (52%).
  • • Frontignan Thau найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 100.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 1