Cournon-d'Auvergne — Saran Loiret 30:31: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 22.11.2024 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cournon-d'Auvergne
Матч завершено30 : 3122.11.2024 19:30
Saran Loiret

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cournon-d'Auvergne0%
  • Нічия0%
  • Saran Loiret0%

Огляд

Матч Cournon-d'Auvergne — Saran Loiret (France. Division 2, 22.11.2024 19:30 UTC) завершився з рахунком 30:31. Перемога — за командою Saran Loiret.

Cournon-d'Auvergne за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Saran Loiret за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Cournon-d'Auvergne і Saran Loiret: зустрічей — 1, перемог Cournon-d'Auvergne — 0, перемог Saran Loiret — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 29.08.2023 18:00: Cournon-d'Auvergne 30:36 Saran Loiret.

Cournon-d'Auvergne — 11-й рядок таблиці (19 оч. за 28 ігор). Saran Loiret — 4-й рядок таблиці (40 оч. за 28 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Cournon-d'Auvergne, результати та розклад Saran Loiret, таблиця France. Division 2.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cournon-d'Auvergne
151530
Saran Loiret
151631

Перебіг матчу

Cournon-d'Auvergne +13Найбільший відрив+5 Saran Loiret
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
30 / 66
Очки
36 / 66
Матчі
29.08.2023Матч завершено
Cournon-d'Auvergne30 : 36Saran Loiret

Попередні матчі: Cournon-d'Auvergne

15.11.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne32 : 29Cherbourg JS
В
01.11.2024Матч завершено
Nancy37 : 30Cournon-d'Auvergne
П
25.10.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne37 : 31Valence
В
18.10.2024Матч завершено
Angers Noyant28 : 30Cournon-d'Auvergne
В
11.10.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne30 : 28Massy Essonne
В
04.10.2024Матч завершено
Selestat Alsace28 : 28Cournon-d'Auvergne
Н

Попередні матчі: Saran Loiret

15.11.2024Матч завершено
Saran Loiret33 : 31Valence
В
25.10.2024Матч завершено
Saran Loiret31 : 32Nancy
П
18.10.2024Матч завершено
Cherbourg JS30 : 26Saran Loiret
П
11.10.2024Матч завершено
Saran Loiret27 : 28Selestat Alsace
П
04.10.2024Матч завершено
Massy Essonne29 : 33Saran Loiret
В
27.09.2024Матч завершено
Saran Loiret29 : 26Grand Besancon
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Saran Loiret

30.09.2026Матч відбудеться
Saran Loiret16:00Fenix Toulouse

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dijon Metropole Handball282062864:776+8846
2Frontignan Thau282125962:884+7844
3Selestat Alsace281855847:747+10041
4Saran Loiret282008859:796+6340
5Billere2817110876:814+6235
6Les Vikings de Caen281549900:844+5634
7UMS Pontault-Combault2811710810:801+929
8Cherbourg JS2811413769:800-3126
9Nancy2812511906:883+2325
10Valence288614816:841-2522
11Cournon-d'Auvergne288317869:915-4619
12Sarrebourg289118780:853-7317
13Grand Besancon287219818:899-8116
14Massy Essonne285221764:854-9012
15Angers Noyant283223766:899-1338
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 57.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Cournon-d'Auvergneматчів: 3 · 1Saran Loiret
62,3Середній тотал матчу62,0
67%2/3ТБ 58.5100%1/1
33%1/3ТМ 58.50%0/1
67%2/3ТБ 60.5100%1/1
33%1/3ТМ 60.50%0/1
33%1/3ТБ 62.50%0/1
67%2/3ТМ 62.5100%1/1
33%1/3ТБ 64.50%0/1
67%2/3ТМ 64.5100%1/1
33%1/3ТБ 66.50%0/1
67%2/3ТМ 66.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
Cournon-d'AuvergneSaran Loiret
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4441100%Період 1100%1617
5547100%Період 2100%1712
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 99 (56%).
  • • Cournon-d'Auvergne найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 88.
  • • Saran Loiret найбільше забиває у відрізку Період 2: 17 з 33 (52%).
  • • Saran Loiret найбільше пропускає у відрізку Період 1: 17 з 29.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 3