Sarrebourg — Massy Essonne 29:27: огляд і статистика матчу

France. Division 2 · 07.12.2024 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Sarrebourg
Матч завершено29 : 2707.12.2024 19:30
Massy Essonne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sarrebourg0%
  • Нічия0%
  • Massy Essonne0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sarrebourg 29:27 Massy Essonne, France. Division 2, 07.12.2024 19:30 (UTC). Переможець матчу — Sarrebourg.

Форма Sarrebourg в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Massy Essonne в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Sarrebourg — 2, перемоги Massy Essonne — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 22.03.2024 19:30: Massy Essonne 38:34 Sarrebourg.

Sarrebourg: 12-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 28. Massy Essonne: 14-е місце в таблиці, очки — 12, зіграно матчів — 28.

Ще на сайті: Sarrebourg, Massy Essonne, таблиця France. Division 2.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sarrebourg
141529
Massy Essonne
111627

Перебіг матчу

Sarrebourg +6Найбільший відрив+1 Massy Essonne
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 1

2 / 8
Перемоги
3 / 8
178 / 365
Очки
187 / 365
Матчі
22.03.2024Матч завершено
Massy Essonne38 : 34Sarrebourg
07.10.2023Матч завершено
Sarrebourg31 : 32Massy Essonne
22.04.2023Матч завершено
Sarrebourg35 : 34Massy Essonne
07.10.2022Матч завершено
Massy Essonne30 : 33Sarrebourg
11.02.2022Матч завершено
Massy Essonne25 : 25Sarrebourg
18.12.2021Матч завершено
Sarrebourg20 : 28Massy Essonne

Попередні матчі: Sarrebourg

29.11.2024Матч завершено
Saran Loiret34 : 30Sarrebourg
П
23.11.2024Матч завершено
Sarrebourg28 : 33Frontignan Thau
П
01.11.2024Матч завершено
Sarrebourg22 : 25UMS Pontault-Combault
П
26.10.2024Матч завершено
Sarrebourg34 : 26Angers Noyant
В
18.10.2024Матч завершено
Selestat Alsace31 : 21Sarrebourg
П
12.10.2024Матч завершено
Sarrebourg25 : 24Valence
В

Попередні матчі: Massy Essonne

29.11.2024Матч завершено
Massy Essonne29 : 33Nancy
П
22.11.2024Матч завершено
UMS Pontault-Combault26 : 25Massy Essonne
П
15.11.2024Матч завершено
Frontignan Thau27 : 26Massy Essonne
П
25.10.2024Матч завершено
Dijon Metropole Handball35 : 23Massy Essonne
П
18.10.2024Матч завершено
Massy Essonne28 : 33Les Vikings de Caen
П
11.10.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne30 : 28Massy Essonne
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 2
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Sarrebourg

14.11.2026Матч відбудеться
Sarrebourg19:30Valence

Найближчі матчі: Massy Essonne

13.11.2026Матч відбудеться
Massy Essonne19:30Draguignan Var

France. Division 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dijon Metropole Handball282062864:776+8846
2Frontignan Thau282125962:884+7844
3Selestat Alsace281855847:747+10041
4Saran Loiret282008859:796+6340
5Billere2817110876:814+6235
6Les Vikings de Caen281549900:844+5634
7UMS Pontault-Combault2811710810:801+929
8Cherbourg JS2811413769:800-3126
9Nancy2812511906:883+2325
10Valence288614816:841-2522
11Cournon-d'Auvergne288317869:915-4619
12Sarrebourg289118780:853-7317
13Grand Besancon287219818:899-8116
14Massy Essonne285221764:854-9012
15Angers Noyant283223766:899-1338
  • Promotion - France. Division 1
  • Promotion - France. Division 2 (Promotion - Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 23.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Sarrebourgматчів: 4 · 4Massy Essonne
54,3Середній тотал матчу55,0
50%2/4ТБ 50.5—
50%2/4ТМ 50.5—
—ТБ 51.575%3/4
—ТМ 51.525%1/4
50%2/4ТБ 52.5—
50%2/4ТМ 52.5—
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
50%2/4ТБ 54.5—
50%2/4ТМ 54.5—
—ТБ 55.550%2/4
—ТМ 55.550%2/4
50%2/4ТБ 56.5—
50%2/4ТМ 56.5—
—ТБ 57.550%2/4
—ТМ 57.550%2/4
50%2/4ТБ 58.5—
50%2/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.50%0/4
—ТМ 59.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 4
SarrebourgMassy Essonne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5748100%Період 1100%5160
5260100%Період 2100%5158
  • • Sarrebourg найбільше забиває у відрізку Період 1: 57 з 109 (52%).
  • • Sarrebourg найбільше пропускає у відрізку Період 2: 60 з 108.
  • • Massy Essonne найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 102 (50%).
  • • Massy Essonne найбільше пропускає у відрізку Період 1: 60 з 118.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Sarrebourg2 з 6
50%Перемога: Massy Essonne3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 3