RK Svis Ivancna Gorica — Trimo Trebnje 27:30: огляд і статистика матчу

Slovenia Championship · 04.09.2024 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
RK Svis Ivancna Gorica
Матч завершено27 : 3004.09.2024 17:30
Trimo Trebnje

Хто переможе?

Голосів: 0
  • RK Svis Ivancna Gorica0%
  • Нічия0%
  • Trimo Trebnje0%

Огляд

Підсумковий рахунок: RK Svis Ivancna Gorica 27:30 Trimo Trebnje, Slovenia Championship, 04.09.2024 17:30 (UTC). Переможець матчу — Trimo Trebnje.

Форма RK Svis Ivancna Gorica в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Trimo Trebnje в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 17, перемоги RK Svis Ivancna Gorica — 0, перемоги Trimo Trebnje — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 26.04.2024 17:30: RK Svis Ivancna Gorica 22:29 Trimo Trebnje.

RK Svis Ivancna Gorica: 10-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 22. Trimo Trebnje: 3-е місце в таблиці, очки — 35, зіграно матчів — 22.

Ще на сайті: результати та розклад RK Svis Ivancna Gorica, результати та розклад Trimo Trebnje, таблиця Slovenia Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
RK Svis Ivancna Gorica
121527
Trimo Trebnje
151530

Перебіг матчу

RK Svis Ivancna Gorica +0Найбільший відрив+8 Trimo Trebnje
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 0

0 / 17
Перемоги
6 / 17
133 / 330
Очки
197 / 330
Матчі
26.04.2024Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica22 : 29Trimo Trebnje
01.12.2023Матч завершено
Trimo Trebnje40 : 27RK Svis Ivancna Gorica
03.03.2023Матч завершено
Trimo Trebnje31 : 22RK Svis Ivancna Gorica
06.12.2022Матч завершено
Trimo Trebnje35 : 22RK Svis Ivancna Gorica
01.10.2022Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica18 : 33Trimo Trebnje
26.02.2022Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica22 : 29Trimo Trebnje

Попередні матчі: RK Svis Ivancna Gorica

09.08.2024Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz31 : 24RK Svis Ivancna Gorica
П
07.08.2024Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica29 : 30MRK Krka
П
25.05.2024Матч завершено
MRK Ljubljana25 : 22RK Svis Ivancna Gorica
Н
18.05.2024Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica32 : 26RD Koper 2013
В
26.04.2024Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica22 : 29Trimo Trebnje
П
20.04.2024Матч завершено
Skofljica24 : 31RK Svis Ivancna Gorica
В

Попередні матчі: Trimo Trebnje

31.08.2024Матч завершено
Trimo Trebnje32 : 28Limoges Handball
В
25.05.2024Матч завершено
Ribnica27 : 28Trimo Trebnje
В
17.05.2024Матч завершено
Trimo Trebnje41 : 27MRK Ljubljana
В
26.04.2024Матч завершено
RK Svis Ivancna Gorica22 : 29Trimo Trebnje
В
19.04.2024Матч завершено
Trimo Trebnje30 : 23RD Koper 2013
В
12.04.2024Матч завершено
Trimo Trebnje27 : 21Skofljica
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Slovenia Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1RD Slovan221813671:580+9137
2Celje Pivovarna Lasko221732694:603+9137
3Trimo Trebnje221633664:575+8935
4Gorenje221318633:589+4427
5MRK Krka221228622:581+4126
6Slovenj Gradec2210210590:617-2722
7Ribnica229310636:647-1121
8RD Skofja Loka226511572:586-1417
9RK Jeruzalem Ormoz227114616:672-5615
10RK Svis Ivancna Gorica225413574:616-4214
11Krško225017583:672-8910
12RD Koper 2013221120555:672-1173
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТБ 53.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 31.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 5

Ринки за останніми матчами

RK Svis Ivancna Goricaматчів: 3 · 2Trimo Trebnje
56,0Середній тотал матчу53,0
—ТБ 49.5100%2/2
—ТМ 49.50%0/2
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
—ТБ 53.550%1/2
—ТМ 53.550%1/2
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.50%0/2
—ТМ 55.5100%2/2
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.50%0/2
—ТМ 57.5100%2/2
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
0%0/3ТБ 60.5—
100%3/3ТМ 60.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
RK Svis Ivancna GoricaTrimo Trebnje
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4042100%Період 1100%3026
4343100%Період 2100%2723
  • • RK Svis Ivancna Gorica найбільше забиває у відрізку Період 2: 43 з 83 (52%).
  • • RK Svis Ivancna Gorica найбільше пропускає у відрізку Період 2: 43 з 85.
  • • Trimo Trebnje найбільше забиває у відрізку Період 1: 30 з 57 (53%).
  • • Trimo Trebnje найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 49.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: RK Svis Ivancna Gorica0 з 6
100%Перемога: Trimo Trebnje6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 0