Istres Ouest Provence — Ivry 36:25: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 06.09.2024 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Istres Ouest Provence
Матч завершено36 : 2506.09.2024 18:00
Ivry

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Istres Ouest Provence0%
  • Нічия0%
  • Ivry0%

Огляд

Матч Istres Ouest Provence — Ivry (France. Division 1, 06.09.2024 18:00 UTC) завершився з рахунком 36:25. Переможець матчу — Istres Ouest Provence.

Форма Istres Ouest Provence в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Ivry в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Istres Ouest Provence — 4, перемоги Ivry — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 17.03.2023 19:30: Ivry 41:36 Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence: 14-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 30. Ivry: 16-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: Istres Ouest Provence, Ivry, France. Division 1.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Istres Ouest Provence
171936
Ivry
141125

Склади

Перебіг матчу

Istres Ouest Provence +12Найбільший відрив+1 Ivry
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
184 / 354
Очки
170 / 354
Матчі
17.03.2023Матч завершено
Ivry41 : 36Istres Ouest Provence
28.10.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 20Ivry
11.05.2021Матч завершено
Ivry25 : 24Istres Ouest Provence
18.04.2021Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 28Ivry
27.11.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence29 : 26Ivry
06.06.2019Матч завершено
Istres Ouest Provence35 : 30Ivry

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

03.09.2024Матч завершено
Frontignan Thau33 : 34Istres Ouest Provence
В
08.08.2024Матч завершено
Pays d'Aix37 : 26Istres Ouest Provence
П
02.06.2024Матч завершено
Tremblay32 : 28Istres Ouest Provence
П
01.06.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 26Selestat Alsace
В
17.05.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence38 : 32Massy Essonne
В
03.05.2024Матч завершено
Valence22 : 33Istres Ouest Provence
В

Попередні матчі: Ivry

03.09.2024Матч завершено
Angers Noyant24 : 23Ivry
П
15.08.2024Матч завершено
Ivry21 : 32Tremblay
П
31.05.2024Матч завершено
Saran Loiret27 : 29Ivry
В
23.05.2024Матч завершено
Ivry28 : 33Nantes
П
16.05.2024Матч завершено
Ivry32 : 33C' Chartres Metropole
П
04.05.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 24Ivry
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
20.11.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence19:00Grand Besancon

Найближчі матчі: Ivry

13.11.2026Матч відбудеться
Billere19:30Ivry
27.11.2026Матч відбудеться
Grand Besancon19:30Ivry

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Istres Ouest Provenceматчів: 2 · 3Ivry
62,0Середній тотал матчу52,3
—ТБ 48.567%2/3
—ТМ 48.533%1/3
—ТБ 50.567%2/3
—ТМ 50.533%1/3
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.533%1/3
—ТМ 54.567%2/3
—ТБ 56.50%0/3
—ТМ 56.5100%3/3
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Istres Ouest ProvenceIvry
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3630100%Період 1100%3839
3028100%Період 2100%3842
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 1: 36 з 66 (55%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 58.
  • • Ivry найбільше забиває у відрізку Період 1: 38 з 76 (50%).
  • • Ivry найбільше пропускає у відрізку Період 2: 42 з 81.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Istres Ouest Provence4 з 6
33%Перемога: Ivry2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 4