Pays d'Aix — Dunkerque 28:32: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 10.10.2024 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Pays d'Aix
Матч завершено28 : 3210.10.2024 18:00
Dunkerque

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Pays d'Aix0%
  • Нічия0%
  • Dunkerque0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Pays d'Aix 28:32 Dunkerque, France. Division 1, 10.10.2024 18:00 (UTC). Перемога — за командою Dunkerque.

Pays d'Aix за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Dunkerque за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Pays d'Aix і Dunkerque: зустрічей — 20, перемог Pays d'Aix — 2, перемог Dunkerque — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.03.2024 19:00: Pays d'Aix 34:30 Dunkerque.

Pays d'Aix — 7-й рядок таблиці (30 оч. за 30 ігор). Dunkerque — 13-й рядок таблиці (20 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: Pays d'Aix, Dunkerque, таблиця France. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Pays d'Aix
141428
Dunkerque
161632

Склади

Перебіг матчу

Pays d'Aix +2Найбільший відрив+4 Dunkerque
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
184 / 359
Очки
175 / 359
Матчі
08.03.2024Матч завершено
Pays d'Aix34 : 30Dunkerque
15.09.2023Матч завершено
Dunkerque33 : 32Pays d'Aix
20.08.2023Матч завершено
Dunkerque31 : 30Pays d'Aix
08.04.2023Матч завершено
Dunkerque32 : 29Pays d'Aix
18.11.2022Матч завершено
Pays d'Aix25 : 28Dunkerque
01.06.2022Матч завершено
Pays d'Aix34 : 21Dunkerque

Попередні матчі: Pays d'Aix

05.10.2024Матч завершено
Montpellier41 : 35Pays d'Aix
П
27.09.2024Матч завершено
Ivry30 : 34Pays d'Aix
В
19.09.2024Матч завершено
Pays d'Aix25 : 28Tremblay
П
13.09.2024Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole28 : 32Pays d'Aix
В
06.09.2024Матч завершено
Pays d'Aix26 : 25Creteil
В
03.09.2024Матч завершено
Sarrebourg26 : 34Pays d'Aix
В

Попередні матчі: Dunkerque

03.10.2024Матч завершено
Dunkerque28 : 26Tremblay
В
27.09.2024Матч завершено
Dunkerque29 : 24USAM Nimes Gard
В
22.09.2024Матч завершено
PSG39 : 31Dunkerque
П
14.09.2024Матч завершено
Dunkerque24 : 27Fenix Toulouse
П
11.09.2024Матч завершено
Limoges Handball37 : 34Dunkerque
П
03.09.2024Матч завершено
Cournon-d'Auvergne29 : 33Dunkerque
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
0

Найближчі матчі: Pays d'Aix

15.11.2026Матч відбудеться
Pays d'Aix16:00PSG
20.11.2026Матч відбудеться
Limoges Handball17:00Pays d'Aix
27.11.2026Матч відбудеться
C' Chartres Metropole19:00Pays d'Aix

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 64.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Pays d'Aixматчів: 2 · 3Dunkerque
52,0Середній тотал матчу67,7
100%2/2ТБ 48.5—
0%0/2ТМ 48.5—
100%2/2ТБ 50.5—
0%0/2ТМ 50.5—
50%1/2ТБ 52.5—
50%1/2ТМ 52.5—
0%0/2ТБ 54.5—
100%2/2ТМ 54.5—
0%0/2ТБ 56.5—
100%2/2ТМ 56.5—
—ТБ 63.567%2/3
—ТМ 63.533%1/3
—ТБ 65.567%2/3
—ТМ 65.533%1/3
—ТБ 67.567%2/3
—ТМ 67.533%1/3
—ТБ 69.567%2/3
—ТМ 69.533%1/3
—ТБ 71.50%0/3
—ТМ 71.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Pays d'AixDunkerque
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2527100%Період 1100%4450
2626100%Період 2100%5455
  • • Pays d'Aix найбільше забиває у відрізку Період 2: 26 з 51 (51%).
  • • Pays d'Aix найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 53.
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 2: 54 з 98 (55%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 2: 55 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Pays d'Aix2 з 6
67%Перемога: Dunkerque4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 59,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 1