Tremblay — USAM Nimes Gard 28:32: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 06.12.2024 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Tremblay
Матч завершено28 : 3206.12.2024 19:30
USAM Nimes Gard

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tremblay0%
  • Нічия0%
  • USAM Nimes Gard0%

Огляд

06.12.2024 19:30 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Tremblay — USAM Nimes Gard закінчилася з рахунком 28:32. Переможець матчу — USAM Nimes Gard.

Форма Tremblay в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма USAM Nimes Gard в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Tremblay — 1, перемоги USAM Nimes Gard — 4, нічиї — 1. Остання зустріч 02.06.2021 18:41: Tremblay 34:34 USAM Nimes Gard.

Tremblay: 10-е місце в таблиці, очки — 25, зіграно матчів — 30. USAM Nimes Gard: 6-е місце в таблиці, очки — 34, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Tremblay, результати та розклад USAM Nimes Gard, France. Division 1.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Tremblay
141428
USAM Nimes Gard
201232

Склади

Перебіг матчу

Tremblay +2Найбільший відрив+8 USAM Nimes Gard
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

1 / 20
Перемоги
4 / 20
183 / 383
Очки
200 / 383
Матчі
02.06.2021Матч завершено
Tremblay34 : 34USAM Nimes Gard
28.11.2020Матч завершено
USAM Nimes Gard30 : 27Tremblay
13.11.2019Матч завершено
Tremblay28 : 34USAM Nimes Gard
06.03.2019Матч завершено
USAM Nimes Gard32 : 26Tremblay
17.10.2018Матч завершено
Tremblay29 : 35USAM Nimes Gard
09.05.2018Матч завершено
Tremblay39 : 35USAM Nimes Gard

Попередні матчі: Tremblay

29.11.2024Матч завершено
Limoges Handball34 : 31Tremblay
П
22.11.2024Матч завершено
Tremblay31 : 30C' Chartres Metropole
В
14.11.2024Матч завершено
Chambery Savoie27 : 28Tremblay
В
01.11.2024Матч завершено
Tremblay36 : 34Istres Ouest Provence
В
25.10.2024Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole26 : 26Tremblay
Н
20.10.2024Матч завершено
Nantes30 : 24Tremblay
П

Попередні матчі: USAM Nimes Gard

30.11.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard36 : 29Fenix Toulouse
В
22.11.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard29 : 33Saint-Raphael Var
П
15.11.2024Матч завершено
C' Chartres Metropole27 : 31USAM Nimes Gard
В
01.11.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard27 : 29Pays d'Aix
П
26.10.2024Матч завершено
Montpellier38 : 32USAM Nimes Gard
П
18.10.2024Матч завершено
USAM Nimes Gard29 : 34Istres Ouest Provence
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Tremblay

13.11.2026Матч відбудеться
Tremblay19:30Les Vikings de Caen

Найближчі матчі: USAM Nimes Gard

10.11.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard
13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 66.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Tremblayматчів: 2 · 2USAM Nimes Gard
65,5Середній тотал матчу64,0
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2
50%1/2ТБ 67.5—
50%1/2ТМ 67.5—
—ТБ 68.550%1/2
—ТМ 68.550%1/2
50%1/2ТБ 69.5—
50%1/2ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
TremblayUSAM Nimes Gard
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3228100%Період 1100%3033
3536100%Період 2100%3332
  • • Tremblay найбільше забиває у відрізку Період 2: 35 з 67 (52%).
  • • Tremblay найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 64.
  • • USAM Nimes Gard найбільше забиває у відрізку Період 2: 33 з 63 (52%).
  • • USAM Nimes Gard найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 65.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Tremblay1 з 6
67%Перемога: USAM Nimes Gard4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 4