Dunkerque — Istres Ouest Provence 28:26: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 14.12.2024 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dunkerque
Матч завершено28 : 2614.12.2024 19:00
Istres Ouest Provence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dunkerque0%
  • Нічия0%
  • Istres Ouest Provence0%

Огляд

Матч Dunkerque — Istres Ouest Provence (France. Division 1, 14.12.2024 19:00 UTC) завершився з рахунком 28:26. Перемога — за командою Dunkerque.

Dunkerque за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Istres Ouest Provence за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Dunkerque і Istres Ouest Provence: зустрічей — 20, перемог Dunkerque — 3, перемог Istres Ouest Provence — 1, нічиїх — 2. Остання зустріч 17.02.2023 19:00: Istres Ouest Provence 28:30 Dunkerque.

Dunkerque — 13-й рядок таблиці (20 оч. за 30 ігор). Istres Ouest Provence — 14-й рядок таблиці (19 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Dunkerque, результати та розклад Istres Ouest Provence, таблиця і результати: France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dunkerque
151328
Istres Ouest Provence
161026

Склади

Перебіг матчу

Dunkerque +3Найбільший відрив+3 Istres Ouest Provence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

3 / 20
Перемоги
1 / 20
169 / 320
Очки
151 / 320
Матчі
17.02.2023Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 30Dunkerque
21.12.2022Матч завершено
Dunkerque30 : 30Istres Ouest Provence
11.03.2022Матч завершено
Dunkerque31 : 22Istres Ouest Provence
18.11.2021Матч завершено
Istres Ouest Provence22 : 30Dunkerque
12.02.2021Матч завершено
Istres Ouest Provence29 : 28Dunkerque
01.10.2020Матч завершено
Dunkerque20 : 20Istres Ouest Provence

Попередні матчі: Dunkerque

11.12.2024Матч завершено
Dunkerque37 : 36Fenix Toulouse
Н
08.12.2024Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole32 : 33Dunkerque
В
01.12.2024Матч завершено
Dunkerque31 : 35Nantes
П
23.11.2024Матч завершено
Dunkerque22 : 24Montpellier
П
16.11.2024Матч завершено
Saint-Raphael Var27 : 29Dunkerque
В
31.10.2024Матч завершено
Dunkerque24 : 32C' Chartres Metropole
П

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

10.12.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence39 : 44Nantes
П
06.12.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence29 : 35Saint-Raphael Var
П
29.11.2024Матч завершено
C' Chartres Metropole37 : 34Istres Ouest Provence
П
22.11.2024Матч завершено
Creteil33 : 28Istres Ouest Provence
П
15.11.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence29 : 30Fenix Toulouse
П
01.11.2024Матч завершено
Tremblay36 : 34Istres Ouest Provence
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 55.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 33.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 33.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 2

Ринки за останніми матчами

Dunkerqueматчів: 3 · 1Istres Ouest Provence
58,3Середній тотал матчу70,0
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
—ТБ 66.5100%1/1
—ТМ 66.50%0/1
—ТБ 68.5100%1/1
—ТМ 68.50%0/1
—ТБ 70.50%0/1
—ТМ 70.5100%1/1
—ТБ 72.50%0/1
—ТМ 72.5100%1/1
—ТБ 74.50%0/1
—ТМ 74.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
DunkerqueIstres Ouest Provence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3342100%Період 1100%1417
4546100%Період 2100%2019
54100%Період 3———
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 83 (54%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 92.
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 2: 20 з 34 (59%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 2: 19 з 36.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Dunkerque3 з 6
17%Перемога: Istres Ouest Provence1 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1