PSG — Istres Ouest Provence 39:31: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 04.06.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PSG
Матч завершено39 : 3104.06.2025 18:00
Istres Ouest Provence

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PSG0%
  • Нічия0%
  • Istres Ouest Provence0%

Огляд

Підсумковий рахунок: PSG 39:31 Istres Ouest Provence, France. Division 1, 04.06.2025 18:00 (UTC). Перемога — за командою PSG.

PSG за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 2, поразки — 0. Istres Ouest Provence за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

В історії очних матчів PSG і Istres Ouest Provence: зустрічей — 20, перемог PSG — 6, перемог Istres Ouest Provence — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 27.10.2024 15:00: Istres Ouest Provence 30:34 PSG.

PSG — 1-й рядок таблиці (56 оч. за 30 ігор). Istres Ouest Provence — 14-й рядок таблиці (19 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: статистика PSG, статистика Istres Ouest Provence, таблиця France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PSG
192039
Istres Ouest Provence
171431

Склади

Перебіг матчу

PSG +10Найбільший відрив+3 Istres Ouest Provence
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
221 / 388
Очки
167 / 388
Матчі
27.10.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence30 : 34PSG
24.03.2023Матч завершено
PSG42 : 30Istres Ouest Provence
08.10.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 35PSG
11.02.2022Матч завершено
Istres Ouest Provence28 : 37PSG
10.09.2021Матч завершено
PSG34 : 25Istres Ouest Provence
13.04.2021Матч завершено
PSG39 : 26Istres Ouest Provence

Попередні матчі: PSG

31.05.2025Матч завершено
Montpellier33 : 33PSG
Н
25.05.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard28 : 29PSG
В
18.05.2025Матч завершено
Montpellier36 : 35PSG
Н
04.05.2025Матч завершено
PSG37 : 26Limoges Handball
В
26.04.2025Матч завершено
PSG30 : 26Tremblay
В
18.04.2025Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole29 : 42PSG
В

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

30.05.2025Матч завершено
Istres Ouest Provence33 : 33Creteil
Н
23.05.2025Матч завершено
Limoges Handball33 : 27Istres Ouest Provence
П
02.05.2025Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 29USAM Nimes Gard
П
25.04.2025Матч завершено
Pays d'Aix31 : 30Istres Ouest Provence
П
19.04.2025Матч завершено
Fenix Toulouse39 : 32Istres Ouest Provence
П
11.04.2025Матч завершено
Istres Ouest Provence32 : 28C' Chartres Metropole
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
0

Найближчі матчі: PSG

15.11.2026Матч відбудеться
Pays d'Aix16:00PSG

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault
14.11.2026Матч відбудеться
Val d'Oise19:45Istres Ouest Provence
20.11.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence19:00Grand Besancon

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 33.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

PSGматчів: 2 · 3Istres Ouest Provence
59,5Середній тотал матчу64,0
100%2/2ТБ 55.5—
0%0/2ТМ 55.5—
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.533%1/3
—ТМ 62.567%2/3
0%0/2ТБ 63.5—
100%2/2ТМ 63.5—
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
PSGIstres Ouest Provence
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3423100%Період 1100%4246
3329100%Період 2100%4757
  • • PSG найбільше забиває у відрізку Період 1: 34 з 67 (51%).
  • • PSG найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 52.
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 89 (53%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 103.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: PSG6 з 6
0%Перемога: Istres Ouest Provence0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 64,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1