Ivry — Saint-Raphael Var 33:38: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 03.06.2025 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Ivry
Матч завершено33 : 3803.06.2025 15:30
Saint-Raphael Var

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ivry0%
  • Нічия0%
  • Saint-Raphael Var0%

Огляд

03.06.2025 15:30 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Ivry — Saint-Raphael Var закінчилася з рахунком 33:38. Перемога — за командою Saint-Raphael Var.

Ivry за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Saint-Raphael Var за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

В історії очних матчів Ivry і Saint-Raphael Var: зустрічей — 20, перемог Ivry — 1, перемог Saint-Raphael Var — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 20.09.2024 18:30: Saint-Raphael Var 35:29 Ivry.

Ivry — 16-й рядок таблиці (9 оч. за 30 ігор). Saint-Raphael Var — 5-й рядок таблиці (37 оч. за 30 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Ivry, результати та розклад Saint-Raphael Var, таблиця і результати: France. Division 1.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ivry
141933
Saint-Raphael Var
162238

Склади

Перебіг матчу

Ivry +2Найбільший відрив+7 Saint-Raphael Var
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
180 / 373
Очки
193 / 373
Матчі
20.09.2024Матч завершено
Saint-Raphael Var35 : 29Ivry
08.03.2024Матч завершено
Saint-Raphael Var33 : 31Ivry
29.09.2023Матч завершено
Ivry37 : 39Saint-Raphael Var
17.02.2023Матч завершено
Saint-Raphael Var29 : 25Ivry
16.12.2022Матч завершено
Ivry30 : 28Saint-Raphael Var
08.05.2021Матч завершено
Saint-Raphael Var29 : 28Ivry

Попередні матчі: Ivry

30.05.2025Матч завершено
Dunkerque27 : 24Ivry
П
24.05.2025Матч завершено
Ivry33 : 40Tremblay
П
03.05.2025Матч завершено
Nantes33 : 29Ivry
П
25.04.2025Матч завершено
Ivry28 : 29Fenix Toulouse
П
17.04.2025Матч завершено
Ivry22 : 23Limoges Handball
П
11.04.2025Матч завершено
Pays d'Aix34 : 35Ivry
В

Попередні матчі: Saint-Raphael Var

30.05.2025Матч завершено
C' Chartres Metropole25 : 27Saint-Raphael Var
В
24.05.2025Матч завершено
Saint-Raphael Var36 : 26Fenix Toulouse
В
16.05.2025Матч завершено
Saint-Raphael Var28 : 31Nantes
П
03.05.2025Матч завершено
Tremblay39 : 33Saint-Raphael Var
П
18.04.2025Матч завершено
Creteil31 : 39Saint-Raphael Var
В
12.04.2025Матч завершено
Saint-Raphael Var27 : 27Chambery Savoie
Н

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Ivry

13.11.2026Матч відбудеться
Billere19:30Ivry
27.11.2026Матч відбудеться
Grand Besancon19:30Ivry

Найближчі матчі: Saint-Raphael Var

10.11.2026Матч відбудеться
Saint-Raphael Var19:00USAM Nimes Gard

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3027211046:854+19256
2Nantes302523985:830+15552
3Montpellier302325963:806+15748
4Fenix Toulouse3018210922:898+2438
5Saint-Raphael Var3018111946:901+4537
6USAM Nimes Gard3015411886:861+2534
7Pays d'Aix3014214904:912-830
8Limoges Handball3014115904:929-2529
9Chambery Savoie3013215879:888-928
10Tremblay3012117887:921-3425
11Cesson-Rennes Metropole308418848:922-7420
12C' Chartres Metropole3010020847:913-6620
13Dunkerque309219830:886-5620
14Istres Ouest Provence308319913:972-5919
15Creteil307122838:949-11115
16Ivry304125826:982-1569
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ivryматчів: 3 · 3Saint-Raphael Var
58,3Середній тотал матчу64,7
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.567%2/3
67%2/3ТМ 60.533%1/3
33%1/3ТБ 62.567%2/3
67%2/3ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
—ТБ 66.567%2/3
—ТМ 66.533%1/3
—ТБ 68.567%2/3
—ТМ 68.533%1/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
IvrySaint-Raphael Var
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3545100%Період 1100%4945
4847100%Період 2100%5050
  • • Ivry найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 83 (58%).
  • • Ivry найбільше пропускає у відрізку Період 2: 47 з 92.
  • • Saint-Raphael Var найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 99 (51%).
  • • Saint-Raphael Var найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 95.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Ivry1 з 6
83%Перемога: Saint-Raphael Var5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 1