Bergischer — Elbflorenz 32:31: огляд і статистика матчу

Germany. 2. Bundesliga · 27.10.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Bergischer
Матч завершено32 : 3127.10.2024 16:00
Elbflorenz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Bergischer0%
  • Нічия0%
  • Elbflorenz0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Bergischer 32:31 Elbflorenz, Germany. 2. Bundesliga, 27.10.2024 16:00 (UTC). Перемога — за командою Bergischer.

Bergischer за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Elbflorenz за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

В історії очних матчів Bergischer і Elbflorenz: зустрічей — 4, перемог Bergischer — 4, перемог Elbflorenz — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.10.2024 17:00: Elbflorenz 32:36 Bergischer.

Bergischer — 1-й рядок таблиці (58 оч. за 34 ігор). Elbflorenz — 5-й рядок таблиці (37 оч. за 34 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Bergischer, результати та розклад Elbflorenz, таблиця і результати: Germany. 2. Bundesliga.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Bergischer
171532
Elbflorenz
161531

Склади

Перебіг матчу

Bergischer +4Найбільший відрив+3 Elbflorenz
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

4 / 4
Перемоги
0 / 4
118 / 216
Очки
98 / 216
Матчі
02.10.2024Матч завершено
Elbflorenz32 : 36Bergischer
18.08.2019Матч завершено
Elbflorenz22 : 28Bergischer
26.12.2017Матч завершено
Elbflorenz21 : 28Bergischer
26.08.2017Матч завершено
Bergischer26 : 23Elbflorenz

Попередні матчі: Bergischer

23.10.2024Матч завершено
TV Grosswallstadt29 : 28Bergischer
П
20.10.2024Матч завершено
Bergischer34 : 23HSG Konstanz
В
15.10.2024Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen32 : 23Bergischer
П
12.10.2024Матч завершено
TV Huttenberg31 : 31Bergischer
Н
04.10.2024Матч завершено
Bergischer33 : 32GWD Minden
В
02.10.2024Матч завершено
Elbflorenz32 : 36Bergischer
В

Попередні матчі: Elbflorenz

23.10.2024Матч завершено
Elbflorenz21 : 21TuS Ferndorf
Н
14.10.2024Матч завершено
Elbflorenz29 : 29VfL Lubeck-Schwartau
Н
06.10.2024Матч завершено
VfL Eintracht Hagen24 : 39Elbflorenz
В
02.10.2024Матч завершено
Elbflorenz32 : 36Bergischer
П
27.09.2024Матч завершено
Elbflorenz31 : 35Balingen-Weilstetten
П
22.09.2024Матч завершено
Nordhorn-Lingen30 : 34Elbflorenz
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Elbflorenz

22.11.2026Матч відбудеться
Elbflorenz16:001. VfL Potsdam

Germany. 2. Bundesliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Bergischer3428241080:929+15158
2GWD Minden3422391063:1001+6247
3TV Huttenberg34221111013:937+7645
4Balingen-Weilstetten34204101041:972+6944
5Elbflorenz34165131022:969+5337
62000 Coburg34156131011:1009+236
7Nordhorn-Lingen3414713992:991+135
8VfL Eintracht Hagen3414416987:968+1932
9TSV Bayer Dormagen34151181067:1066+131
10Dessau Rosslauer3413516962:977-1531
11TV Grosswallstadt3415118983:1063-8031
12VfL Lubeck-Schwartau3412616958:971-1330
13Die Eulen Ludwigshafen3413417933:949-1630
14TuS Ferndorf3413417945:968-2330
15TuS Nettelstedt-Lubbecke3413417947:988-4130
16TUSEM Essen3413417934:982-4830
17ASV Hamm 04-6934125171005:1017-1229
18HSG Konstanz342230939:1125-1866
  • Promotion - Bundesliga
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 55.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 27.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 27.5 у 4 з 5 матчів80%
  • ТБ 60.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 30.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Bergischerматчів: 1 · 2Elbflorenz
57,0Середній тотал матчу63,5
100%1/1ТБ 53.5—
0%0/1ТМ 53.5—
100%1/1ТБ 55.5—
0%0/1ТМ 55.5—
0%0/1ТБ 57.5—
100%1/1ТМ 57.5—
0%0/1ТБ 59.5100%2/2
100%1/1ТМ 59.50%0/2
0%0/1ТБ 61.5100%2/2
100%1/1ТМ 61.50%0/2
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2
—ТБ 65.50%0/2
—ТМ 65.5100%2/2
—ТБ 67.50%0/2
—ТМ 67.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
BergischerElbflorenz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1712100%Період 1100%3631
1711100%Період 2100%3723
  • • Bergischer найбільше забиває у відрізку Період 1: 17 з 34 (50%).
  • • Bergischer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 12 з 23.
  • • Elbflorenz найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 73 (51%).
  • • Elbflorenz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 31 з 54.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
100%Перемога: Bergischer4 з 4
0%Перемога: Elbflorenz0 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 54 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 4