Anilana Lodz — Padwa Zamosc 33:30: огляд і статистика матчу

Poland. Central League · 01.03.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Anilana Lodz
Матч завершено33 : 3001.03.2025 16:00
Padwa Zamosc

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Anilana Lodz0%
  • Нічия0%
  • Padwa Zamosc0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Anilana Lodz 33:30 Padwa Zamosc, Poland. Central League, 01.03.2025 16:00 (UTC). Перемога — за командою Anilana Lodz.

Anilana Lodz за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Padwa Zamosc за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Anilana Lodz і Padwa Zamosc: зустрічей — 5, перемог Anilana Lodz — 0, перемог Padwa Zamosc — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 06.10.2024 15:00: Padwa Zamosc 37:22 Anilana Lodz.

Anilana Lodz — 8-й рядок таблиці (35 оч. за 26 ігор). Padwa Zamosc — 7-й рядок таблиці (41 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Anilana Lodz, результати та розклад Padwa Zamosc, таблиця Poland. Central League.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Anilana Lodz
201333
Padwa Zamosc
181230

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

0 / 5
Перемоги
5 / 5
117 / 272
Очки
155 / 272
Матчі
06.10.2024Матч завершено
Padwa Zamosc37 : 22Anilana Lodz
04.05.2024Матч завершено
Anilana Lodz28 : 30Padwa Zamosc
14.01.2024Матч завершено
Padwa Zamosc30 : 24Anilana Lodz
25.03.2023Матч завершено
Padwa Zamosc27 : 23Anilana Lodz
05.11.2022Матч завершено
Anilana Lodz20 : 31Padwa Zamosc

Попередні матчі: Anilana Lodz

22.02.2025Матч завершено
GKS Zukowo35 : 29Anilana Lodz
П
15.02.2025Матч завершено
Anilana Lodz23 : 27Aurum Gorzow
П
08.02.2025Матч завершено
Olimpia Piekary Slaskie25 : 30Anilana Lodz
В
14.12.2024Матч завершено
Anilana Lodz34 : 32Ciechanow
В
06.12.2024Матч завершено
SMS Kielce27 : 29Anilana Lodz
В
23.11.2024Матч завершено
Gwardia Koszalin34 : 24Anilana Lodz
П

Попередні матчі: Padwa Zamosc

15.02.2025Матч завершено
MSPR Siodemka Miedz Legnica34 : 35Padwa Zamosc
В
21.12.2024Матч завершено
Gwardia Koszalin29 : 23Padwa Zamosc
П
14.12.2024Матч завершено
Padwa Zamosc27 : 28WKS Grunwald Poznan
П
07.12.2024Матч завершено
Biala Podlaska30 : 26Padwa Zamosc
П
23.11.2024Матч завершено
Nielba Wagrowiec28 : 34Padwa Zamosc
В
16.11.2024Матч завершено
Padwa Zamosc27 : 25Pogon Szczecin
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Anilana Lodz

07.11.2026Матч відбудеться
Anilana Lodz17:00Warszawianka

Poland. Central League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Stal Mielec262501832:686+14674
2Ciechanow261709777:756+2150
3Pogon Szczecin2615011728:696+3246
4Gwardia Koszalin2614012769:731+3845
5MSPR Siodemka Miedz Legnica2615011760:753+744
6Aurum Gorzow2614012780:744+3641
7Padwa Zamosc2614012797:747+5041
8Anilana Lodz2611015713:768-5535
9WKS Grunwald Poznan2611015730:732-235
10Biala Podlaska2611015733:729+433
11Nielba Wagrowiec269017715:753-3829
12GKS Zukowo2610016789:848-5928
13Olimpia Piekary Slaskie269017722:773-5125
14SMS Kielce267019757:886-12920
  • Promotion - Higher League
  • Relegation - League 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Anilana Lodzматчів: 2 · 3Padwa Zamosc
58,0Середній тотал матчу59,0
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Anilana LodzPadwa Zamosc
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3223100%Період 1100%4552
2536100%Період 2100%3941
  • • Anilana Lodz найбільше забиває у відрізку Період 1: 32 з 57 (56%).
  • • Anilana Lodz найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 59.
  • • Padwa Zamosc найбільше забиває у відрізку Період 1: 45 з 84 (54%).
  • • Padwa Zamosc найбільше пропускає у відрізку Період 1: 52 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
0%Перемога: Anilana Lodz0 з 5
100%Перемога: Padwa Zamosc5 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 54,4 гола за матч.