Padwa Zamosc — GKS Zukowo 31:33: огляд і статистика матчу

Poland. Central League · 29.03.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Padwa Zamosc
Матч завершено31 : 3329.03.2025 18:00
GKS Zukowo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Padwa Zamosc0%
  • Нічия0%
  • GKS Zukowo0%

Огляд

Матч Padwa Zamosc — GKS Zukowo (Poland. Central League, 29.03.2025 18:00 UTC) завершився з рахунком 31:33. Переможець матчу — GKS Zukowo.

Форма Padwa Zamosc в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма GKS Zukowo в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Padwa Zamosc — 2, перемоги GKS Zukowo — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 27.10.2024 16:00: GKS Zukowo 26:36 Padwa Zamosc.

Padwa Zamosc: 7-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26. GKS Zukowo: 12-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: Padwa Zamosc, GKS Zukowo, таблиця і результати: Poland. Central League.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Padwa Zamosc
151631
GKS Zukowo
181533

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

2 / 4
Перемоги
2 / 4
121 / 239
Очки
118 / 239
Матчі
27.10.2024Матч завершено
GKS Zukowo26 : 36Padwa Zamosc
13.05.2023Матч завершено
GKS Zukowo36 : 28Padwa Zamosc
07.05.2022Матч завершено
GKS Zukowo31 : 30Padwa Zamosc
04.12.2021Матч завершено
Padwa Zamosc27 : 25GKS Zukowo

Попередні матчі: Padwa Zamosc

22.03.2025Матч завершено
Aurum Gorzow33 : 31Padwa Zamosc
Н
08.03.2025Матч завершено
Padwa Zamosc38 : 31Olimpia Piekary Slaskie
В
01.03.2025Матч завершено
Anilana Lodz33 : 30Padwa Zamosc
П
15.02.2025Матч завершено
MSPR Siodemka Miedz Legnica34 : 35Padwa Zamosc
В
21.12.2024Матч завершено
Gwardia Koszalin29 : 23Padwa Zamosc
П
14.12.2024Матч завершено
Padwa Zamosc27 : 28WKS Grunwald Poznan
П

Попередні матчі: GKS Zukowo

08.03.2025Матч завершено
GKS Zukowo43 : 39Aurum Gorzow
В
01.03.2025Матч завершено
Olimpia Piekary Slaskie28 : 25GKS Zukowo
П
22.02.2025Матч завершено
GKS Zukowo35 : 29Anilana Lodz
В
15.02.2025Матч завершено
SMS Kielce36 : 45GKS Zukowo
В
21.12.2024Матч завершено
MSPR Siodemka Miedz Legnica40 : 32GKS Zukowo
П
14.12.2024Матч завершено
GKS Zukowo33 : 32Gwardia Koszalin
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Poland. Central League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Stal Mielec262501832:686+14674
2Ciechanow261709777:756+2150
3Pogon Szczecin2615011728:696+3246
4Gwardia Koszalin2614012769:731+3845
5MSPR Siodemka Miedz Legnica2615011760:753+744
6Aurum Gorzow2614012780:744+3641
7Padwa Zamosc2614012797:747+5041
8Anilana Lodz2611015713:768-5535
9WKS Grunwald Poznan2611015730:732-235
10Biala Podlaska2611015733:729+433
11Nielba Wagrowiec269017715:753-3829
12GKS Zukowo2610016789:848-5928
13Olimpia Piekary Slaskie269017722:773-5125
14SMS Kielce267019757:886-12920
  • Promotion - Higher League
  • Relegation - League 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 36.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала менше 36.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 7 з 10 матчів70%
  • Без поразок у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Padwa Zamoscматчів: 2 · 5GKS Zukowo
62,0Середній тотал матчу67,6
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
50%1/2ТБ 62.5—
50%1/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.560%3/5
—ТМ 63.540%2/5
50%1/2ТБ 64.5—
50%1/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.560%3/5
—ТМ 65.540%2/5
50%1/2ТБ 66.5—
50%1/2ТМ 66.5—
—ТБ 67.560%3/5
—ТМ 67.540%2/5
—ТБ 69.560%3/5
—ТМ 69.540%2/5
—ТБ 71.540%2/5
—ТМ 71.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 5
Padwa ZamoscGKS Zukowo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3026100%Період 1100%8285
3533100%Період 2100%8082
  • • Padwa Zamosc найбільше забиває у відрізку Період 2: 35 з 65 (54%).
  • • Padwa Zamosc найбільше пропускає у відрізку Період 2: 33 з 59.
  • • GKS Zukowo найбільше забиває у відрізку Період 1: 82 з 167 (49%).
  • • GKS Zukowo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 85 з 171.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
50%Перемога: Padwa Zamosc2 з 4
50%Перемога: GKS Zukowo2 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 59,75 гола за матч.