Chrobry Glogow — Gornik Zabrze 32:30: огляд і статистика матчу

Poland. Ekstraklasa · 26.10.2024 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Chrobry Glogow
Матч завершено32 : 3026.10.2024 13:00
Gornik Zabrze

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Chrobry Glogow0%
  • Нічия0%
  • Gornik Zabrze0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Chrobry Glogow 32:30 Gornik Zabrze, Poland. Ekstraklasa, 26.10.2024 13:00 (UTC). Переможець матчу — Chrobry Glogow.

Форма Chrobry Glogow в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Gornik Zabrze в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Chrobry Glogow — 1, перемоги Gornik Zabrze — 4, нічиї — 1. Остання зустріч 25.05.2024 18:00: Gornik Zabrze 33:27 Chrobry Glogow.

Chrobry Glogow: 4-е місце в таблиці, очки — 46, зіграно матчів — 26. Gornik Zabrze: 5-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: статистика Chrobry Glogow, статистика Gornik Zabrze, Poland. Ekstraklasa.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Chrobry Glogow
181432
Gornik Zabrze
131730

Склади

Перебіг матчу

Chrobry Glogow +6Найбільший відрив+1 Gornik Zabrze
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

1 / 20
Перемоги
4 / 20
163 / 350
Очки
187 / 350
Матчі
25.05.2024Матч завершено
Gornik Zabrze33 : 27Chrobry Glogow
18.05.2024Матч завершено
Chrobry Glogow21 : 28Gornik Zabrze
11.02.2024Матч завершено
Gornik Zabrze39 : 26Chrobry Glogow
02.10.2023Матч завершено
Chrobry Glogow29 : 33Gornik Zabrze
05.08.2023Матч завершено
Chrobry Glogow27 : 27Gornik Zabrze
07.05.2023Матч завершено
Gornik Zabrze27 : 33Chrobry Glogow

Попередні матчі: Chrobry Glogow

22.10.2024Матч завершено
Ystads IF36 : 30Chrobry Glogow
П
18.10.2024Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski30 : 31Chrobry Glogow
В
15.10.2024Матч завершено
Chrobry Glogow37 : 33CSM Constanta
В
13.10.2024Матч завершено
Chrobry Glogow27 : 28MMTS Kwidzyn
П
08.10.2024Матч завершено
Bidasoa33 : 33Chrobry Glogow
Н
05.10.2024Матч завершено
Chrobry Glogow37 : 24Gwardia Opole
В

Попередні матчі: Gornik Zabrze

22.10.2024Матч завершено
Gornik Zabrze23 : 27Montpellier
П
19.10.2024Матч завершено
Gornik Zabrze31 : 26Wybrzeze Gdansk
В
15.10.2024Матч завершено
Bjerringbro30 : 26Gornik Zabrze
П
12.10.2024Матч завершено
Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski26 : 33Gornik Zabrze
В
08.10.2024Матч завершено
Gornik Zabrze32 : 36Granollers
П
06.10.2024Матч завершено
Gornik Zabrze35 : 21Slask Wroclaw
В

Інформація про матч

Сезон
0
Глядачі
850

Найближчі матчі: Chrobry Glogow

15.11.2026Матч відбудеться
MMTS Kwidzyn14:00Chrobry Glogow

Poland. Ekstraklasa

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Wisla Plock262501894:581+31375
2Industria Kielce262501991:672+31975
3Ostrovia Ostrow Wielkopolski261808824:783+4154
4Chrobry Glogow2615011781:770+1146
5Gornik Zabrze2614012777:771+641
6Wybrzeze Gdansk2615011771:798-2741
7Gwardia Opole2614012767:781-1441
8MKS Kalisz2611015713:750-3735
9MMTS Kwidzyn2611015728:758-3031
10Zaglebie Lubin2610016709:816-10731
11KS Azoty-Pulawy2610016824:910-8630
12Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski266020737:883-14622
13KPR Legionowo266020709:790-8117
14Slask Wroclaw262024658:820-1627
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Chrobry Glogowматчів: 3 · 2Gornik Zabrze
62,0Середній тотал матчу57,5
—ТБ 53.5100%2/2
—ТМ 53.50%0/2
—ТБ 55.5100%2/2
—ТМ 55.50%0/2
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.50%0/2
—ТМ 59.5100%2/2
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.50%0/2
—ТМ 61.5100%2/2
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Chrobry GlogowGornik Zabrze
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5246100%Період 1100%2928
4939100%Період 2100%3028
  • • Chrobry Glogow найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 101 (51%).
  • • Chrobry Glogow найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 85.
  • • Gornik Zabrze найбільше забиває у відрізку Період 2: 30 з 59 (51%).
  • • Gornik Zabrze найбільше пропускає у відрізку Період 1: 28 з 56.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Chrobry Glogow1 з 6
67%Перемога: Gornik Zabrze4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1