Gornik Zabrze — Zaglebie Lubin 29:32: огляд і статистика матчу

Poland. Ekstraklasa · 11.12.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Gornik Zabrze
Матч завершено29 : 3211.12.2024 17:00
Zaglebie Lubin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Gornik Zabrze0%
  • Нічия0%
  • Zaglebie Lubin0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Gornik Zabrze 29:32 Zaglebie Lubin, Poland. Ekstraklasa, 11.12.2024 17:00 (UTC). Перемога — за командою Zaglebie Lubin.

Gornik Zabrze за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Zaglebie Lubin за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Gornik Zabrze і Zaglebie Lubin: зустрічей — 20, перемог Gornik Zabrze — 4, перемог Zaglebie Lubin — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 04.09.2024 16:00: Zaglebie Lubin 32:31 Gornik Zabrze.

Gornik Zabrze — 5-й рядок таблиці (41 оч. за 26 ігор). Zaglebie Lubin — 10-й рядок таблиці (31 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Gornik Zabrze, результати та розклад Zaglebie Lubin, таблиця і результати: Poland. Ekstraklasa.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Gornik Zabrze
181129
Zaglebie Lubin
171532

Склади

Перебіг матчу

Gornik Zabrze +3Найбільший відрив+4 Zaglebie Lubin
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
183 / 351
Очки
168 / 351
Матчі
04.09.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin32 : 31Gornik Zabrze
07.02.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin24 : 35Gornik Zabrze
25.09.2023Матч завершено
Gornik Zabrze31 : 29Zaglebie Lubin
19.05.2023Матч завершено
Zaglebie Lubin27 : 26Gornik Zabrze
11.12.2022Матч завершено
Gornik Zabrze31 : 29Zaglebie Lubin
03.04.2022Матч завершено
Gornik Zabrze29 : 27Zaglebie Lubin

Попередні матчі: Gornik Zabrze

08.12.2024Матч завершено
KS Azoty-Pulawy31 : 33Gornik Zabrze
В
01.12.2024Матч завершено
Gornik Zabrze34 : 32Gwardia Opole
В
26.11.2024Матч завершено
Gornik Zabrze25 : 25Bjerringbro
Н
24.11.2024Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski32 : 30Gornik Zabrze
П
19.11.2024Матч завершено
Granollers41 : 30Gornik Zabrze
П
16.11.2024Матч завершено
Gornik Zabrze21 : 28MMTS Kwidzyn
П

Попередні матчі: Zaglebie Lubin

05.12.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin32 : 33Ostrovia Ostrow Wielkopolski
П
29.11.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin16 : 39MMTS Kwidzyn
П
26.11.2024Матч завершено
Aurum Gorzow36 : 34Zaglebie Lubin
П
22.11.2024Матч завершено
Chrobry Glogow30 : 25Zaglebie Lubin
П
16.11.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin24 : 26Wybrzeze Gdansk
П
13.11.2024Матч завершено
Zaglebie Lubin15 : 28Wisla Plock
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Poland. Ekstraklasa

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Wisla Plock262501894:581+31375
2Industria Kielce262501991:672+31975
3Ostrovia Ostrow Wielkopolski261808824:783+4154
4Chrobry Glogow2615011781:770+1146
5Gornik Zabrze2614012777:771+641
6Wybrzeze Gdansk2615011771:798-2741
7Gwardia Opole2614012767:781-1441
8MKS Kalisz2611015713:750-3735
9MMTS Kwidzyn2611015728:758-3031
10Zaglebie Lubin2610016709:816-10731
11KS Azoty-Pulawy2610016824:910-8630
12Piotrkowianin Piotrkow Trybunalski266020737:883-14622
13KPR Legionowo266020709:790-8117
14Slask Wroclaw262024658:820-1627
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 54.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 27.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Gornik Zabrzeматчів: 5 · 2Zaglebie Lubin
54,4Середній тотал матчу62,5
40%2/5ТБ 50.5—
60%3/5ТМ 50.5—
40%2/5ТБ 52.5—
60%3/5ТМ 52.5—
40%2/5ТБ 54.5—
60%3/5ТМ 54.5—
40%2/5ТБ 56.5—
60%3/5ТМ 56.5—
20%1/5ТБ 58.550%1/2
80%4/5ТМ 58.550%1/2
—ТБ 60.550%1/2
—ТМ 60.550%1/2
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 2
Gornik ZabrzeZaglebie Lubin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6662100%Період 1100%2833
6876100%Період 2100%3133
  • • Gornik Zabrze найбільше забиває у відрізку Період 2: 68 з 134 (51%).
  • • Gornik Zabrze найбільше пропускає у відрізку Період 2: 76 з 138.
  • • Zaglebie Lubin найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 59 (53%).
  • • Zaglebie Lubin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 66.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Gornik Zabrze4 з 6
33%Перемога: Zaglebie Lubin2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 7