Metz (Women) — Sambre Avesnois (Women) 38:27: огляд і статистика матчу

France. Division 1. Women · 07.05.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Metz (Women)
Матч завершено38 : 2707.05.2025 18:00
Sambre Avesnois (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Metz (Women)0%
  • Нічия0%
  • Sambre Avesnois (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Metz (Women) 38:27 Sambre Avesnois (Women), France. Division 1. Women, 07.05.2025 18:00 (UTC). Переможець матчу — Metz (Women).

Форма Metz (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Sambre Avesnois (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Metz (Women) — 1, перемоги Sambre Avesnois (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 08.01.2025 19:30: Sambre Avesnois (Women) 19:44 Metz (Women).

Metz (Women): 1-е місце в таблиці, очки — 78, зіграно матчів — 26. Sambre Avesnois (Women): 14-е місце в таблиці, очки — 39, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика Metz (Women), статистика Sambre Avesnois (Women), France. Division 1. Women.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Metz (Women)
191938
Sambre Avesnois (Women)
131427

Перебіг матчу

Metz (Women) +11Найбільший відрив+0 Sambre Avesnois (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
44 / 63
Очки
19 / 63
Матчі
08.01.2025Матч завершено
Sambre Avesnois (Women)19 : 44Metz (Women)

Попередні матчі: Metz (Women)

03.05.2025Матч завершено
Besancon (Women)27 : 33Metz (Women)
В
30.04.2025Матч завершено
Metz (Women)32 : 21Merignac (Women)
В
27.04.2025Матч завершено
Metz (Women)33 : 32Brest Bretagne (Women)
В
19.04.2025Матч завершено
Brest Bretagne (Women)26 : 29Metz (Women)
В
05.04.2025Матч завершено
Brest Bretagne (Women)31 : 35Metz (Women)
В
02.04.2025Матч завершено
Stella St Maur (Women)18 : 44Metz (Women)
В

Попередні матчі: Sambre Avesnois (Women)

24.04.2025Матч завершено
Dijon (Women)35 : 26Sambre Avesnois (Women)
П
18.04.2025Матч завершено
Sambre Avesnois (Women)17 : 25Chambray Touraine (Women)
П
28.03.2025Матч завершено
Plan-de-Cuques (Women)28 : 24Sambre Avesnois (Women)
П
21.03.2025Матч завершено
Sambre Avesnois (Women)23 : 21Stella St Maur (Women)
В
15.03.2025Матч завершено
Besancon (Women)30 : 26Sambre Avesnois (Women)
П
26.02.2025Матч завершено
Sambre Avesnois (Women)19 : 33Brest Bretagne (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Metz (Women)

11.11.2026Матч відбудеться
Saint Amand (Women)18:30Metz (Women)
15.11.2026Матч відбудеться
Odense (Women)17:00Metz (Women)
18.11.2026Матч відбудеться
Metz (Women)19:00Stella St Maur (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Achenheim Truchtersheim (Women)18:30Metz (Women)
03.01.2027Матч відбудеться
Metz (Women)14:00Besancon (Women)

France. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Metz (Women)262600896:591+30578
2Brest Bretagne (Women)262402872:601+27174
3Dijon (Women)261718781:714+6761
4Chambray Touraine (Women)261547690:659+3160
5Besancon (Women)2614210758:757+156
6OGK Nice (Women)2613211747:758-1154
7Plan-de-Cuques (Women)2611114714:754-4049
8Achenheim Truchtersheim (Women)269215613:701-8846
9Merignac (Women)268315744:827-8345
10Paris 92 (Women)268117656:696-4043
11Tulon (Women)267217662:775-11342
12Saint Amand (Women)267118657:729-7241
13Stella St Maur (Women)266218629:744-11540
14Sambre Avesnois (Women)266119635:748-11339
15Nantes (Women)00000:000
  • Promotion - Champions League. Women
  • Promotion - European League. Women
  • Relegation

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 27.5 у 6 з 6 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Metz (Women)матчів: 2 · 3Sambre Avesnois (Women)
59,0Середній тотал матчу56,3
—ТБ 52.567%2/3
—ТМ 52.533%1/3
—ТБ 54.567%2/3
—ТМ 54.533%1/3
50%1/2ТБ 55.5—
50%1/2ТМ 55.5—
—ТБ 56.533%1/3
—ТМ 56.567%2/3
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.533%1/3
—ТМ 58.567%2/3
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
—ТБ 60.533%1/3
—ТМ 60.567%2/3
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Metz (Women)Sambre Avesnois (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2725100%Період 1100%3439
3828100%Період 2100%4254
  • • Metz (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 65 (58%).
  • • Metz (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 53.
  • • Sambre Avesnois (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 76 (55%).
  • • Sambre Avesnois (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 54 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0