Emmen — Smezo 20:25: огляд і статистика матчу

Netherlands. Eredivisie · 26.01.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Emmen
Матч завершено20 : 2526.01.2025 14:00
Smezo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Emmen0%
  • Нічия0%
  • Smezo0%

Огляд

26.01.2025 14:00 (UTC) у турнірі Netherlands. Eredivisie зустріч Emmen — Smezo закінчилася з рахунком 20:25. Перемога — за командою Smezo.

Emmen за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Smezo за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів Emmen і Smezo: зустрічей — 13, перемог Emmen — 1, перемог Smezo — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.09.2024 18:15: Smezo 34:30 Emmen.

Emmen — 12-й рядок таблиці (22 оч. за 30 ігор). Smezo — 8-й рядок таблиці (30 оч. за 30 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Emmen, результати та розклад Smezo, таблиця Netherlands. Eredivisie.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 0

1 / 13
Перемоги
5 / 13
179 / 382
Очки
203 / 382
Матчі
21.09.2024Матч завершено
Smezo34 : 30Emmen
24.02.2024Матч завершено
Emmen32 : 34Smezo
30.09.2023Матч завершено
Smezo37 : 26Emmen
20.05.2023Матч завершено
Emmen37 : 32Smezo
14.01.2023Матч завершено
Smezo37 : 32Emmen
29.01.2022Матч завершено
Smezo29 : 22Emmen

Попередні матчі: Emmen

18.01.2025Матч завершено
HV Quintus33 : 17Emmen
П
12.01.2025Матч завершено
Emmen35 : 27Feyenoord
В
22.12.2024Матч завершено
Emmen25 : 29Arnhem
П
15.12.2024Матч завершено
HV KRAS Volendam II29 : 30Emmen
В
08.12.2024Матч завершено
Emmen36 : 32Dynamico
В
01.12.2024Матч завершено
Emmen31 : 31HV Hellas Den Haag
Н

Попередні матчі: Smezo

18.01.2025Матч завершено
Smezo29 : 30HV Hellas Den Haag
П
21.12.2024Матч завершено
Mantorps IF38 : 36Smezo
П
14.12.2024Матч завершено
Smezo24 : 27Waalwijk
П
30.11.2024Матч завершено
Smezo32 : 29Aalsmeer II
В
09.11.2024Матч завершено
HV Rapiditas28 : 30Smezo
В
02.11.2024Матч завершено
Dynamico27 : 27Smezo
Н

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Emmen

09.03.2025Матч відбудеться
Emmen14:00Aalsmeer II

Найближчі матчі: Smezo

01.03.2025Матч відбудеться
Smezo18:00Feyenoord

Netherlands. Eredivisie

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Hercules3026131028:780+24853
2HV Hellas Den Haag302136946:795+15145
3Aalsmeer II302208900:745+15544
4Mantorps IF3019110918:868+5039
5Waalwijk3018210889:799+9038
6Feyenoord3018210878:809+6938
7HV KRAS Volendam II3016014862:875-1332
8Smezo3014214873:837+3630
9Arnhem3013215884:898-1428
10Evrotekh Bevo II3013116834:894-6027
11HV Quintus2910217698:749-5122
12Emmen3010218847:939-9222
13Dynamico309219860:898-3820
14HV Rapiditas308121762:914-15217
15Waalwijk298120733:886-15317
16Aristos303027761:987-2262
  • Promotion - Super League
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Emmenматчів: 4 · 1Smezo
61,5Середній тотал матчу54,0
—ТБ 50.5100%1/1
—ТМ 50.50%0/1
—ТБ 52.5100%1/1
—ТМ 52.50%0/1
—ТБ 54.50%0/1
—ТМ 54.5100%1/1
—ТБ 56.50%0/1
—ТМ 56.5100%1/1
75%3/4ТБ 57.5—
25%1/4ТМ 57.5—
—ТБ 58.50%0/1
—ТМ 58.5100%1/1
75%3/4ТБ 59.5—
25%1/4ТМ 59.5—
75%3/4ТБ 61.5—
25%1/4ТМ 61.5—
25%1/4ТБ 63.5—
75%3/4ТМ 63.5—
25%1/4ТБ 65.5—
75%3/4ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 1
EmmenSmezo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4848100%Період 1100%1213
4444100%Період 2100%1514
  • • Emmen найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 92 (52%).
  • • Emmen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 92.
  • • Smezo найбільше забиває у відрізку Період 2: 15 з 27 (56%).
  • • Smezo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 14 з 27.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Emmen1 з 6
83%Перемога: Smezo5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,67 гола за матч.