Maccabi Kiryat Motzkin — Hapoel Ashdod 23:42: огляд і статистика матчу

Israel Championship · 04.11.2024 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Maccabi Kiryat Motzkin
Матч завершено23 : 4204.11.2024 17:30
Hapoel Ashdod

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Maccabi Kiryat Motzkin0%
  • Нічия0%
  • Hapoel Ashdod0%

Огляд

Матч Maccabi Kiryat Motzkin — Hapoel Ashdod (Israel Championship, 04.11.2024 17:30 UTC) завершився з рахунком 23:42. Переможець матчу — Hapoel Ashdod.

Форма Maccabi Kiryat Motzkin в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Форма Hapoel Ashdod в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 14, перемоги Maccabi Kiryat Motzkin — 0, перемоги Hapoel Ashdod — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 28.09.2023 16:00: Hapoel Ashdod 45:30 Maccabi Kiryat Motzkin.

Maccabi Kiryat Motzkin: 11-е місце в таблиці, очки — 2, зіграно матчів — 10. Hapoel Ashdod: 6-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 10.

Ще на сайті: Maccabi Kiryat Motzkin, Hapoel Ashdod, таблиця Israel Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Maccabi Kiryat Motzkin
101323
Hapoel Ashdod
202242

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 0

0 / 14
Перемоги
6 / 14
174 / 396
Очки
222 / 396
Матчі
28.09.2023Матч завершено
Hapoel Ashdod45 : 30Maccabi Kiryat Motzkin
02.12.2022Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin33 : 43Hapoel Ashdod
28.02.2022Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin29 : 33Hapoel Ashdod
07.02.2022Матч завершено
Hapoel Ashdod36 : 32Maccabi Kiryat Motzkin
28.10.2021Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin31 : 36Hapoel Ashdod
11.12.2020Матч завершено
Hapoel Ashdod29 : 19Maccabi Kiryat Motzkin

Попередні матчі: Maccabi Kiryat Motzkin

25.10.2024Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin24 : 36Hapoel Rishon LeZion
П
21.10.2024Матч завершено
MK Holon41 : 31Maccabi Kiryat Motzkin
П
14.10.2024Матч завершено
Beer Sheva38 : 29Maccabi Kiryat Motzkin
П
03.04.2024Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin33 : 37Bnei Herzliya
П
27.03.2024Матч завершено
Ness Ziona33 : 30Maccabi Kiryat Motzkin
П
22.03.2024Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin30 : 32Hapoel Kiryat Ono
П

Попередні матчі: Hapoel Ashdod

21.10.2024Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion33 : 23Hapoel Ashdod
П
14.10.2024Матч завершено
Hapoel Ashdod28 : 32Ness Ziona
П
20.09.2024Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion29 : 21Hapoel Ashdod
П
11.04.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv39 : 43Hapoel Ashdod
В
05.04.2024Матч завершено
Hapoel Ashdod32 : 32Maccabi Rishon LeZion
Н
01.04.2024Матч завершено
Ramat Hasharon34 : 34Hapoel Ashdod
Н

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Maccabi Kiryat Motzkin

20.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Rishon LeZion13:00Maccabi Kiryat Motzkin
27.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin13:00Ness Ziona
04.12.2026Матч відбудеться
Hapoel Arad11:00Maccabi Kiryat Motzkin

Найближчі матчі: Hapoel Ashdod

13.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Arad11:00Hapoel Ashdod
20.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Ironi Rehovot13:30Hapoel Ashdod

Israel Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ramat Hasharon10901332:281+5118
2Maccabi Rishon LeZion10802334:270+6416
3Bnei Herzliya10802356:302+5416
4Hapoel Rishon LeZion10604331:297+3412
5MK Holon10604345:315+3012
6Hapoel Ashdod10505320:298+2210
7Maccabi Tel Aviv10415306:298+89
8Beer Sheva10316318:380-627
9Hapoel Kiryat Ono10208297:338-414
10Ness Ziona10127283:337-544
11Maccabi Kiryat Motzkin10109273:379-1062
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Maccabi Kiryat Motzkinматчів: 3 · 2Hapoel Ashdod
64,3Середній тотал матчу69,0
100%3/3ТБ 60.5—
0%0/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
—ТБ 65.550%1/2
—ТМ 65.550%1/2
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—
—ТБ 67.550%1/2
—ТМ 67.550%1/2
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—
—ТБ 69.550%1/2
—ТМ 69.550%1/2
—ТБ 71.550%1/2
—ТМ 71.550%1/2
—ТБ 73.550%1/2
—ТМ 73.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Maccabi Kiryat MotzkinHapoel Ashdod
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3139100%Період 1100%2832
2734100%Період 2100%3840
  • • Maccabi Kiryat Motzkin найбільше забиває у відрізку Період 1: 31 з 58 (53%).
  • • Maccabi Kiryat Motzkin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 39 з 73.
  • • Hapoel Ashdod найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 66 (58%).
  • • Hapoel Ashdod найбільше пропускає у відрізку Період 2: 40 з 72.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Maccabi Kiryat Motzkin0 з 6
100%Перемога: Hapoel Ashdod6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 66 гола за матч.