NEKA — B. Braun Gyongyos 34:37: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 07.12.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA
Матч завершено34 : 3707.12.2024 17:00
B. Braun Gyongyos

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA0%
  • Нічия0%
  • B. Braun Gyongyos0%

Огляд

Матч NEKA — B. Braun Gyongyos (Hungary Championship, 07.12.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 34:37. Перемога — за командою B. Braun Gyongyos.

NEKA за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. B. Braun Gyongyos за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

В історії очних матчів NEKA і B. Braun Gyongyos: зустрічей — 6, перемог NEKA — 1, перемог B. Braun Gyongyos — 4, нічиїх — 1. Остання зустріч 27.04.2024 16:00: B. Braun Gyongyos 29:29 NEKA.

NEKA — 11-й рядок таблиці (16 оч. за 26 ігор). B. Braun Gyongyos — 8-й рядок таблиці (22 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: NEKA, B. Braun Gyongyos, таблиця Hungary Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA
142034
B. Braun Gyongyos
181937

Перебіг матчу

NEKA +3Найбільший відрив+7 B. Braun Gyongyos
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 1

1 / 6
Перемоги
4 / 6
168 / 348
Очки
180 / 348
Матчі
27.04.2024Матч завершено
B. Braun Gyongyos29 : 29NEKA
18.11.2023Матч завершено
NEKA29 : 28B. Braun Gyongyos
22.04.2023Матч завершено
B. Braun Gyongyos30 : 29NEKA
11.11.2022Матч завершено
NEKA27 : 28B. Braun Gyongyos
27.05.2022Матч завершено
B. Braun Gyongyos30 : 25NEKA
05.02.2022Матч завершено
NEKA29 : 35B. Braun Gyongyos

Попередні матчі: NEKA

30.11.2024Матч завершено
NEKA26 : 36Pick Szeged
П
23.11.2024Матч завершено
Veszprem52 : 27NEKA
П
16.11.2024Матч завершено
NEKA25 : 28PLER
П
12.11.2024Матч завершено
Ajka32 : 38NEKA
В
01.11.2024Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC39 : 30NEKA
П
26.10.2024Матч завершено
NEKA23 : 23Csurgoi
Н

Попередні матчі: B. Braun Gyongyos

01.12.2024Матч завершено
B. Braun Gyongyos32 : 28Budakalasz KZRT
В
27.11.2024Матч завершено
FTC38 : 32B. Braun Gyongyos
П
17.11.2024Матч завершено
B. Braun Gyongyos30 : 30Balatonfuredi
Н
02.11.2024Матч завершено
Veszprem40 : 25B. Braun Gyongyos
П
26.10.2024Матч завершено
B. Braun Gyongyos24 : 24Dabas KC
Н
18.10.2024Матч завершено
PLER30 : 29B. Braun Gyongyos
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: NEKA

13.11.2026Матч відбудеться
Szigetszentmiklos17:00NEKA
21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC
13.12.2026Матч відбудеться
Dabas KC17:00NEKA

Найближчі матчі: B. Braun Gyongyos

14.11.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:00SBS Eger-Eszterhazy
18.11.2026Матч відбудеться
PLER17:00B. Braun Gyongyos
28.11.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:00Budai Farkasok
12.12.2026Матч відбудеться
B. Braun Gyongyos17:00Gyori ETO-UNI FKC
06.02.2027Матч відбудеться
Tatabanya17:00B. Braun Gyongyos

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2625011032:688+34450
2Pick Szeged262204945:749+19644
3FTC261916897:827+7039
4Tatabanya261628842:801+4134
5Balatonfuredi261277766:773-731
6Gyori ETO-UNI FKC2613211819:803+1628
7Csurgoi2610511739:765-2625
8B. Braun Gyongyos269413744:807-6322
9Komloi267514692:773-8119
10PLER267316738:819-8117
11NEKA267217748:838-9016
12Budakalasz KZRT267118721:797-7615
13Dabas KC264517699:800-10113
14SBS Eger-Eszterhazy264319707:849-14211
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKAматчів: 3 · 3B. Braun Gyongyos
53,7Середній тотал матчу64,7
67%2/3ТБ 49.5—
33%1/3ТМ 49.5—
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
33%1/3ТБ 53.5—
67%2/3ТМ 53.5—
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
NEKAB. Braun Gyongyos
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3648100%Період 1100%4850
3839100%Період 2100%3858
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 74 (51%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 87.
  • • B. Braun Gyongyos найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 86 (56%).
  • • B. Braun Gyongyos найбільше пропускає у відрізку Період 2: 58 з 108.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: NEKA1 з 6
67%Перемога: B. Braun Gyongyos4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 1