Esztergomi (Women) — Vaci (Women) 27:25: огляд і статистика матчу

Hungary Championship. Women · 16.10.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Esztergomi (Women)
Матч завершено27 : 2516.10.2024 16:00
Vaci (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esztergomi (Women)0%
  • Нічия0%
  • Vaci (Women)0%

Огляд

16.10.2024 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship. Women зустріч Esztergomi (Women) — Vaci (Women) закінчилася з рахунком 27:25. Перемога — за командою Esztergomi (Women).

Esztergomi (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Vaci (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Esztergomi (Women) — 3-й рядок таблиці (42 оч. за 26 ігор). Vaci (Women) — 7-й рядок таблиці (24 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: статистика Esztergomi (Women), статистика Vaci (Women), Hungary Championship. Women.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Esztergomi (Women)
151227
Vaci (Women)
111425

Перебіг матчу

Esztergomi (Women) +6Найбільший відрив+1 Vaci (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
05.09.2026Матч завершено
Vaci (Women)29 : 42Esztergomi (Women)
19.08.2026Матч завершено
Vaci (Women)27 : 33Esztergomi (Women)
18.04.2026Матч завершено
Esztergomi (Women)34 : 28Vaci (Women)
12.11.2025Матч завершено
Vaci (Women)31 : 31Esztergomi (Women)
16.03.2025Матч завершено
Vaci (Women)29 : 30Esztergomi (Women)

Попередні матчі: Esztergomi (Women)

12.10.2024Матч завершено
MTK Budapest (Women)24 : 28Esztergomi (Women)
В
14.09.2024Матч завершено
DVSC Debrecen (Women)26 : 32Esztergomi (Women)
Н
07.09.2024Матч завершено
Esztergomi (Women)27 : 19Kisvardai (Women)
В
30.01.2024Матч завершено
Esztergomi (Women)24 : 32Mosonmagyarovar KK (Women)
П
10.01.2024Матч завершено
Esztergomi (Women)32 : 26Alba Fehervar KC (Women)
В
14.11.2023Матч завершено
Esztergomi (Women)30 : 25Budaors (Women)
В

Попередні матчі: Vaci (Women)

12.10.2024Матч завершено
Vaci (Women)32 : 24Venlo (Women)
В
09.10.2024Матч завершено
Vaci (Women)31 : 26Mosonmagyarovar KK (Women)
В
05.10.2024Матч завершено
Venlo (Women)22 : 37Vaci (Women)
В
14.09.2024Матч завершено
Vaci (Women)25 : 21Vasas (Women)
Н
07.09.2024Матч завершено
Alba Fehervar KC (Women)32 : 26Vaci (Women)
П
23.08.2024Матч завершено
Vaci (Women)33 : 27MTK Budapest (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Esztergomi (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Esztergomi (Women)17:00DHK Banik Most (Women)

1st leg

14.11.2026Матч відбудеться
DHK Banik Most (Women)13:00Esztergomi (Women)

2nd leg

17.11.2026Матч відбудеться
Esterhazy (Women)17:00Esztergomi (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Esztergomi (Women)15:00NEKA (Women)
09.01.2027Матч відбудеться
Esztergomi (Women)15:00MTK Budapest (Women)

Найближчі матчі: Vaci (Women)

21.11.2026Матч відбудеться
Vaci (Women)16:00Szombathelyi Kézilabda (Women)
30.12.2026Матч відбудеться
Gyori Audi ETO (Women)17:00Vaci (Women)

Hungary Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gyori Audi ETO (Women)262501979:617+36250
2Ferencvaros (Women)262411927:645+28249
3Esztergomi (Women)262105808:741+6742
4DVSC Debrecen (Women)262024851:691+16042
5Mosonmagyarovar KK (Women)2612212749:792-4326
6Kisvardai (Women)2611213636:709-7324
7Vaci (Women)2612014752:787-3524
8Szombathelyi Kézilabda (Women)269512738:814-7623
9Alba Fehervar KC (Women)268117713:767-5417
10Dunaujvarosi Kohasz (Women)267217771:865-9416
11Budaors (Women)267217692:820-12816
12Vasas (Women)266218711:845-13414
13MTK Budapest (Women)265120723:862-13911
14Bekescsabai (Women)264220718:813-9510
  • Promotion - Champions League. Women (Final Four)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала більше 24.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 54.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Esztergomi (Women)матчів: 3 · 2Vaci (Women)
56,3Середній тотал матчу58,5
100%3/3ТБ 52.5—
0%0/3ТМ 52.5—
100%3/3ТБ 54.5100%2/2
0%0/3ТМ 54.50%0/2
33%1/3ТБ 56.5100%2/2
67%2/3ТМ 56.50%0/2
0%0/3ТБ 58.550%1/2
100%3/3ТМ 58.550%1/2
0%0/3ТБ 60.50%0/2
100%3/3ТМ 60.5100%2/2
—ТБ 62.50%0/2
—ТМ 62.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Esztergomi (Women)Vaci (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3641100%Період 1100%3723
5042100%Період 2100%2631
  • • Esztergomi (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 50 з 86 (58%).
  • • Esztergomi (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 42 з 83.
  • • Vaci (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 37 з 63 (59%).
  • • Vaci (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 31 з 54.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
80%Перемога: Esztergomi (Women)4 з 5
0%Перемога: Vaci (Women)0 з 5
20%Нічия1 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 62,8 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1