Fjellhammer — Runar IL 33:32: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 09.08.2024 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Fjellhammer
Матч завершено33 : 3209.08.2024 18:30
Runar IL

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fjellhammer0%
  • Нічия0%
  • Runar IL0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Fjellhammer 33:32 Runar IL, Club Friendlies, 09.08.2024 18:30 (UTC). Перемога — за командою Fjellhammer.

Fjellhammer за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Runar IL за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Fjellhammer і Runar IL: зустрічей — 8, перемог Fjellhammer — 1, перемог Runar IL — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 28.02.2024 17:30: Fjellhammer 26:38 Runar IL.

Пов'язані сторінки: Fjellhammer, Runar IL, таблиця і результати: Club Friendlies.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fjellhammer
141933
Runar IL
171532

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

1 / 8
Перемоги
5 / 8
172 / 377
Очки
205 / 377
Матчі
28.02.2024Матч завершено
Fjellhammer26 : 38Runar IL
29.11.2023Матч завершено
Runar IL38 : 31Fjellhammer
05.03.2023Матч завершено
Runar IL39 : 25Fjellhammer
09.10.2022Матч завершено
Fjellhammer31 : 27Runar IL
21.08.2022Матч завершено
Runar IL33 : 30Fjellhammer
06.02.2022Матч завершено
Runar IL30 : 29Fjellhammer

Попередні матчі: Fjellhammer

30.04.2024Матч завершено
Fjellhammer33 : 31Sandefjord
Н
26.04.2024Матч завершено
Sandefjord28 : 33Fjellhammer
В
23.04.2024Матч завершено
Fjellhammer22 : 28Sandefjord
П
10.04.2024Матч завершено
Fjellhammer27 : 32OIF Arendal
П
03.04.2024Матч завершено
Bergen Handball33 : 21Fjellhammer
П
23.03.2024Матч завершено
Fjellhammer26 : 25Nærbo IL
В

Попередні матчі: Runar IL

08.08.2024Матч завершено
Follo29 : 32Runar IL
В
17.04.2024Матч завершено
Drammen28 : 27Runar IL
П
14.04.2024Матч завершено
Runar IL30 : 31Drammen
П
10.04.2024Матч завершено
Nærbo IL37 : 30Runar IL
П
03.04.2024Матч завершено
Runar IL35 : 31Drammen
В
24.03.2024Матч завершено
Runar IL38 : 36Kristiansand Topp
В

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2024

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Найближчі матчі: Runar IL

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Fjellhammerматчів: 4 · 3Runar IL
56,0Середній тотал матчу61,0
50%2/4ТБ 52.5—
50%2/4ТМ 52.5—
50%2/4ТБ 54.5—
50%2/4ТМ 54.5—
50%2/4ТБ 56.5—
50%2/4ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
50%2/4ТБ 58.5—
50%2/4ТМ 58.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
25%1/4ТБ 60.5—
75%3/4ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
FjellhammerRunar IL
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4755100%Період 1100%4746
5557100%Період 2100%4248
64100%Період 3———
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 108 (51%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 57 з 116.
  • • Runar IL найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 89 (53%).
  • • Runar IL найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 94.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Fjellhammer1 з 6
83%Перемога: Runar IL5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,83 гола за матч.