Sesvete — Metkovic-Zalmo 29:26: огляд і статистика матчу

Croatia. Premier Liga · 12.10.2024 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sesvete
Матч завершено29 : 2612.10.2024 14:00
Metkovic-Zalmo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sesvete0%
  • Нічия0%
  • Metkovic-Zalmo0%

Огляд

Матч Sesvete — Metkovic-Zalmo (Croatia. Premier Liga, 12.10.2024 14:00 UTC) завершився з рахунком 29:26. Перемога — за командою Sesvete.

Sesvete за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Metkovic-Zalmo за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Sesvete — 2-й рядок таблиці (21 оч. за 14 ігор). Metkovic-Zalmo — 8-й рядок таблиці (3 оч. за 14 ігор).

Статистика та результати: Sesvete, Metkovic-Zalmo, таблиця Croatia. Premier Liga.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sesvete
151429
Metkovic-Zalmo
121426

Перебіг матчу

Sesvete +8Найбільший відрив+1 Metkovic-Zalmo
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
10.10.2026Матч завершено
Metkovic-Zalmo28 : 31Sesvete
15.11.2025Матч завершено
Metkovic-Zalmo28 : 32Sesvete
28.09.2025Матч завершено
Sesvete37 : 30Metkovic-Zalmo
07.12.2024Матч завершено
Metkovic-Zalmo25 : 30Sesvete

Попередні матчі: Sesvete

08.10.2024Матч завершено
Flensburg42 : 25Sesvete
П
05.10.2024Матч завершено
MRK Trogir24 : 28Sesvete
В
01.10.2024Матч завершено
Prvo plinarsko drustvo Zagreb34 : 21Sesvete
П
28.09.2024Матч завершено
Sesvete34 : 26Porec
В
22.09.2024Матч завершено
Sesvete26 : 22Osijek
Н
07.09.2024Матч завершено
Sesvete43 : 26Zamet
В

Попередні матчі: Metkovic-Zalmo

04.10.2024Матч завершено
Metkovic-Zalmo23 : 36Prvo plinarsko drustvo Zagreb
П
28.09.2024Матч завершено
Zamet28 : 25Metkovic-Zalmo
П
15.09.2024Матч завершено
Osijek36 : 29Metkovic-Zalmo
П
07.09.2024Матч завершено
MRK Trogir24 : 21Metkovic-Zalmo
П
04.05.2024Матч завершено
Metkovic-Zalmo26 : 27Moslavina
П
28.04.2024Матч завершено
MRK Trogir30 : 32Metkovic-Zalmo
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Metkovic-Zalmo

28.11.2026Матч відбудеться
Metkovic-Zalmo17:00Sisak

Croatia. Premier Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Prvo plinarsko drustvo Zagreb141400516:343+17328
2Sesvete141013444:410+3421
3Porec14905367:362+518
4MRK Trogir14617383:400-1713
5Osijek14608389:406-1712
6Rudar Samobor14509395:430-3510
7Zamet143110388:450-627
8Metkovic-Zalmo141112347:428-813
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Nexe141301512:376+13626
2MRK Cakovec141103476:440+3622
3Spacva Vinkovci14914442:417+2519
4Gorica14914469:406+6319
5Varaždin14428423:453-3010
6Moslavina14338390:433-439
7Dubrava Zagreb141211385:481-964
8HRK Karlovac141112371:462-913
  • Promotion - Premier League (Championship - Play-offs)
  • Premier League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Sesveteматчів: 3 · 4Metkovic-Zalmo
59,0Середній тотал матчу56,3
—ТБ 52.575%3/4
—ТМ 52.525%1/4
—ТБ 54.550%2/4
—ТМ 54.550%2/4
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.550%2/4
—ТМ 56.550%2/4
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%2/4
—ТМ 58.550%2/4
67%2/3ТБ 59.5—
33%1/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%2/4
—ТМ 60.550%2/4
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
SesveteMetkovic-Zalmo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5442100%Період 1100%5160
4932100%Період 2100%5758
  • • Sesvete найбільше забиває у відрізку Період 1: 54 з 103 (52%).
  • • Sesvete найбільше пропускає у відрізку Період 1: 42 з 74.
  • • Metkovic-Zalmo найбільше забиває у відрізку Період 2: 57 з 108 (53%).
  • • Metkovic-Zalmo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 60 з 118.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
100%Перемога: Sesvete4 з 4
0%Перемога: Metkovic-Zalmo0 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 60,25 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1