SCP Bratislava — Slovan Modra 30:31: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga · 07.09.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
SCP Bratislava
Матч завершено30 : 3107.09.2024 16:00
Slovan Modra

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SCP Bratislava0%
  • Нічия0%
  • Slovan Modra0%

Огляд

07.09.2024 16:00 (UTC) у турнірі Slovakia. Extraliga зустріч SCP Bratislava — Slovan Modra закінчилася з рахунком 30:31. Перемога — за командою Slovan Modra.

SCP Bratislava за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Slovan Modra за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів SCP Bratislava і Slovan Modra: зустрічей — 20, перемог SCP Bratislava — 2, перемог Slovan Modra — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.02.2024 18:00: Slovan Modra 26:21 SCP Bratislava.

SCP Bratislava — 6-й рядок таблиці (14 оч. за 18 ігор). Slovan Modra — 8-й рядок таблиці (8 оч. за 18 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад SCP Bratislava, результати та розклад Slovan Modra, Slovakia. Extraliga.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
SCP Bratislava
141630
Slovan Modra
151631

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
144 / 295
Очки
151 / 295
Матчі
10.02.2024Матч завершено
Slovan Modra26 : 21SCP Bratislava
14.10.2023Матч завершено
SCP Bratislava23 : 22Slovan Modra
04.03.2023Матч завершено
Slovan Modra30 : 25SCP Bratislava
18.11.2022Матч завершено
SCP Bratislava31 : 18Slovan Modra
28.05.2022Матч завершено
SCP Bratislava24 : 27Slovan Modra
06.05.2022Матч завершено
Slovan Modra28 : 20SCP Bratislava

Попередні матчі: SCP Bratislava

01.06.2024Матч завершено
SCP Bratislava22 : 22Agro Topolcany
Н
24.05.2024Матч завершено
Zahoraci19 : 26SCP Bratislava
В
18.05.2024Матч завершено
SCP Bratislava20 : 21Start Nove Zamky
П
04.05.2024Матч завершено
Agro Topolcany27 : 23SCP Bratislava
П
27.04.2024Матч завершено
SCP Bratislava27 : 25Zahoraci
В
18.04.2024Матч завершено
Start Nove Zamky32 : 32SCP Bratislava
Н

Попередні матчі: Slovan Modra

30.08.2024Матч завершено
Slovan Modra22 : 35Tatran Presov
П
25.05.2024Матч завершено
Slovan Modra40 : 21Dunajska Streda
В
19.05.2024Матч завершено
Dunajska Streda19 : 25Slovan Modra
В
27.04.2024Матч завершено
Slovan Modra33 : 24Sporta Hlohovec
В
19.04.2024Матч завершено
Slovan Modra29 : 22MHaK Martin
В
06.04.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec36 : 22Slovan Modra
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: SCP Bratislava

14.11.2026Матч відбудеться
Slovan Modra17:00SCP Bratislava

Найближчі матчі: Slovan Modra

14.11.2026Матч відбудеться
Slovan Modra17:00SCP Bratislava

Slovakia. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tatran Presov181611604:420+18433
2Povazska Bystrica181611592:466+12633
3Bojnice181134603:510+9325
4Start Nove Zamky181107550:543+722
5Kosice181017539:544-521
6SCP Bratislava187011465:511-4614
7Zahoraci185013511:587-7610
8Slovan Modra184014475:570-958
9Agro Topolcany184014451:534-838
10Sporta Hlohovec183015472:577-1056
  • Promotion - Higher League (Winners stage)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 50.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

SCP Bratislavaматчів: 3 · 2Slovan Modra
45,7Середній тотал матчу51,0
67%2/3ТБ 41.5—
33%1/3ТМ 41.5—
67%2/3ТБ 43.5—
33%1/3ТМ 43.5—
33%1/3ТБ 45.5—
67%2/3ТМ 45.5—
33%1/3ТБ 47.550%1/2
67%2/3ТМ 47.550%1/2
33%1/3ТБ 49.550%1/2
67%2/3ТМ 49.550%1/2
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
—ТБ 53.550%1/2
—ТМ 53.550%1/2
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
SCP BratislavaSlovan Modra
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3333100%Період 1100%2226
3635100%Період 2100%2529
  • • SCP Bratislava найбільше забиває у відрізку Період 2: 36 з 69 (52%).
  • • SCP Bratislava найбільше пропускає у відрізку Період 2: 35 з 68.
  • • Slovan Modra найбільше забиває у відрізку Період 2: 25 з 47 (53%).
  • • Slovan Modra найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 55.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: SCP Bratislava2 з 6
67%Перемога: Slovan Modra4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 49,17 гола за матч.