Baekkelaget — Halden 23:30: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 16.08.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Baekkelaget
Матч завершено23 : 3016.08.2024 16:00
Halden

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Baekkelaget0%
  • Нічия0%
  • Halden0%

Огляд

16.08.2024 16:00 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч Baekkelaget — Halden закінчилася з рахунком 23:30. Переможець матчу — Halden.

Форма Baekkelaget в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Halden в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Baekkelaget — 2, перемоги Halden — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 03.04.2024 16:00: Halden 29:24 Baekkelaget.

Ще на сайті: результати та розклад Baekkelaget, результати та розклад Halden, таблиця Club Friendlies.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Baekkelaget
111223
Halden
161430

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
188 / 371
Очки
183 / 371
Матчі
03.04.2024Матч завершено
Halden29 : 24Baekkelaget
12.11.2023Матч завершено
Baekkelaget28 : 30Halden
02.04.2023Матч завершено
Halden34 : 33Baekkelaget
23.10.2022Матч завершено
Baekkelaget34 : 34Halden
06.02.2022Матч завершено
Halden31 : 35Baekkelaget
13.10.2021Матч завершено
Baekkelaget34 : 25Halden

Попередні матчі: Baekkelaget

15.08.2024Матч завершено
Drammen38 : 25Baekkelaget
П
10.04.2024Матч завершено
Baekkelaget38 : 29Bergen Handball
В
03.04.2024Матч завершено
Halden29 : 24Baekkelaget
П
24.03.2024Матч завершено
Baekkelaget28 : 31Drammen
П
21.03.2024Матч завершено
Nærbo IL35 : 26Baekkelaget
П
08.03.2024Матч завершено
Baekkelaget32 : 38Haslum
П

Попередні матчі: Halden

17.04.2024Матч завершено
Halden23 : 26Kolstad
П
14.04.2024Матч завершено
Kolstad33 : 24Halden
П
10.04.2024Матч завершено
Viking Tif22 : 26Halden
В
03.04.2024Матч завершено
Halden29 : 24Baekkelaget
В
24.03.2024Матч завершено
Halden30 : 40Haslum
П
21.03.2024Матч завершено
Kristiansand Topp31 : 30Halden
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2024

Найближчі матчі: Baekkelaget

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:15Sandnes
14.11.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:30Nordstrand IF
22.11.2026Матч відбудеться
Melhus17:00Baekkelaget
29.11.2026Матч відбудеться
Baekkelaget15:00Charlottenlund

Найближчі матчі: Halden

15.11.2026Матч відбудеться
Halden15:00Melhus
22.11.2026Матч відбудеться
Charlottenlund15:00Halden

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Baekkelagetматчів: 3 · 3Halden
65,3Середній тотал матчу55,3
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
67%2/3ТБ 61.5—
33%1/3ТМ 61.5—
67%2/3ТБ 63.5—
33%1/3ТМ 63.5—
67%2/3ТБ 65.5—
33%1/3ТМ 65.5—
33%1/3ТБ 67.5—
67%2/3ТМ 67.5—
33%1/3ТБ 69.5—
67%2/3ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
BaekkelagetHalden
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4649100%Період 1100%4444
5249100%Період 2100%3642
  • • Baekkelaget найбільше забиває у відрізку Період 2: 52 з 98 (53%).
  • • Baekkelaget найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 98.
  • • Halden найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 80 (55%).
  • • Halden найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 86.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Baekkelaget2 з 6
50%Перемога: Halden3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,83 гола за матч.