Esch — Kaerjeng 21:23: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League · 18.01.2025 17:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Esch
Матч завершено21 : 2318.01.2025 17:15
Kaerjeng

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esch0%
  • Нічия0%
  • Kaerjeng0%

Огляд

18.01.2025 17:15 (UTC) у турнірі Luxembourg. AXA League зустріч Esch — Kaerjeng закінчилася з рахунком 21:23. Перемога — за командою Kaerjeng.

Esch за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Kaerjeng за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Esch і Kaerjeng: зустрічей — 20, перемог Esch — 2, перемог Kaerjeng — 2, нічиїх — 2. Остання зустріч 07.09.2024 18:15: Kaerjeng 27:27 Esch.

Esch — 4-й рядок таблиці (14 оч. за 14 ігор). Kaerjeng — 5-й рядок таблиці (11 оч. за 13 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Esch, результати та розклад Kaerjeng, таблиця і результати: Luxembourg. AXA League.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Esch
12921
Kaerjeng
101323

Перебіг матчу

Esch +6Найбільший відрив+4 Kaerjeng
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

2 / 20
Перемоги
2 / 20
165 / 326
Очки
161 / 326
Матчі
07.09.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 27Esch
23.03.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 30Esch
18.02.2024Матч завершено
Esch30 : 27Kaerjeng
11.11.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 25Esch
20.09.2023Матч завершено
Esch21 : 22Kaerjeng
20.05.2023Матч завершено
Esch32 : 33Kaerjeng

Попередні матчі: Esch

14.12.2024Матч завершено
Esch23 : 24Berchem
П
10.12.2024Матч завершено
Esch36 : 26Dudelange
В
07.12.2024Матч завершено
Esch26 : 17Standart
В
30.11.2024Матч завершено
Esch22 : 26Red Boys Differdange
П
23.11.2024Матч завершено
Esch25 : 25CHEV Diekirch
Н
16.11.2024Матч завершено
Esperance Rumelange17 : 37Esch
В

Попередні матчі: Kaerjeng

14.12.2024Матч завершено
Kaerjeng32 : 38CHEV Diekirch
П
07.12.2024Матч завершено
Dudelange48 : 37Kaerjeng
П
30.11.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 45Berchem
П
23.11.2024Матч завершено
Standart27 : 29Kaerjeng
В
16.11.2024Матч завершено
Kaerjeng24 : 35Red Boys Differdange
П
19.10.2024Матч завершено
Esperance Rumelange32 : 33Kaerjeng
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Esch

14.11.2026Матч відбудеться
Esch19:15Esperance Rumelange

Найближчі матчі: Kaerjeng

14.11.2026Матч відбудеться
Kaerjeng19:15Red Boys Differdange

Luxembourg. AXA League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Red Boys Differdange131201400:312+8824
2Berchem131021483:353+13022
3Dudelange141022500:416+8422
4Esch14626408:360+4814
5Kaerjeng13517381:440-5911
6Standart133010295:353-586
7CHEV Diekirch132110332:423-915
8Esperance Rumelange131012296:438-1422
  • Promotion - Luxembourg. AXA League (Winners stage)
  • Luxembourg. AXA League (Relegation Group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала більше 21.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 46.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Eschматчів: 5 · 3Kaerjeng
50,0Середній тотал матчу68,7
80%4/5ТБ 46.5—
20%1/5ТМ 46.5—
40%2/5ТБ 48.5—
60%3/5ТМ 48.5—
20%1/5ТБ 50.5—
80%4/5ТМ 50.5—
20%1/5ТБ 52.5—
80%4/5ТМ 52.5—
20%1/5ТБ 54.5—
80%4/5ТМ 54.5—
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3
—ТБ 72.533%1/3
—ТМ 72.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 3
EschKaerjeng
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5956100%Період 1100%4847
7362100%Період 2100%5160
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 73 з 132 (55%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 2: 62 з 118.
  • • Kaerjeng найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 99 (52%).
  • • Kaerjeng найбільше пропускає у відрізку Період 2: 60 з 107.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Esch2 з 6
33%Перемога: Kaerjeng2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 1