Elbflorenz — Bergischer 32:36: огляд і статистика матчу

DHB Cup · 02.10.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Elbflorenz
Матч завершено32 : 3602.10.2024 17:00
Bergischer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Elbflorenz0%
  • Нічия0%
  • Bergischer0%

Огляд

02.10.2024 17:00 (UTC) у турнірі DHB Cup зустріч Elbflorenz — Bergischer закінчилася з рахунком 32:36. Перемога — за командою Bergischer.

Elbflorenz за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Bergischer за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Elbflorenz і Bergischer: зустрічей — 3, перемог Elbflorenz — 0, перемог Bergischer — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.08.2019 14:00: Elbflorenz 22:28 Bergischer.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Elbflorenz, результати та розклад Bergischer, DHB Cup.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Elbflorenz
161632
Bergischer
171936

Склади

Перебіг матчу

Elbflorenz +2Найбільший відрив+6 Bergischer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

0 / 3
Перемоги
3 / 3
66 / 148
Очки
82 / 148
Матчі
18.08.2019Матч завершено
Elbflorenz22 : 28Bergischer
26.12.2017Матч завершено
Elbflorenz21 : 28Bergischer
26.08.2017Матч завершено
Bergischer26 : 23Elbflorenz

Попередні матчі: Elbflorenz

27.09.2024Матч завершено
Elbflorenz31 : 35Balingen-Weilstetten
П
22.09.2024Матч завершено
Nordhorn-Lingen30 : 34Elbflorenz
В
14.09.2024Матч завершено
Elbflorenz25 : 21ASV Hamm 04-69
Н
11.09.2024Матч завершено
Die Eulen Ludwigshafen24 : 23Elbflorenz
П
07.09.2024Матч завершено
Dessau Rosslauer27 : 29Elbflorenz
В
24.08.2024Матч завершено
HSG Konstanz30 : 35Elbflorenz
В

Попередні матчі: Bergischer

28.09.2024Матч завершено
TuS Nettelstedt-Lubbecke21 : 34Bergischer
В
20.09.2024Матч завершено
Bergischer44 : 35TSV Bayer Dormagen
В
15.09.2024Матч завершено
2000 Coburg24 : 25Bergischer
В
07.09.2024Матч завершено
Bergischer30 : 21TUSEM Essen
В
02.08.2024Матч завершено
Bergischer32 : 36VfL Gummersbach
П
02.06.2024Матч завершено
Bergischer30 : 40Flensburg
П

Інформація про матч

Турнір
DHB Cup
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Elbflorenz

14.11.2026Матч відбудеться
Dessau Rosslauer17:00Elbflorenz
22.11.2026Матч відбудеться
Elbflorenz16:001. VfL Potsdam
27.11.2026Матч відбудеться
VfL Eintracht Hagen18:00Elbflorenz

Найближчі матчі: Bergischer

12.11.2026Матч відбудеться
MT Melsungen18:00Bergischer
14.11.2026Матч відбудеться
Bergischer19:00ThSV Eisenach

DHB Cup

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Elbflorenzматчів: 2 · 2Bergischer
56,0Середній тотал матчу52,0
—ТБ 48.5100%2/2
—ТМ 48.50%0/2
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
50%1/2ТБ 52.550%1/2
50%1/2ТМ 52.550%1/2
50%1/2ТБ 54.550%1/2
50%1/2ТМ 54.550%1/2
50%1/2ТБ 56.50%0/2
50%1/2ТМ 56.5100%2/2
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
ElbflorenzBergischer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2833100%Період 1100%2826
2823100%Період 2100%3119
  • • Elbflorenz найбільше забиває у відрізку Період 1: 28 з 56 (50%).
  • • Elbflorenz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 33 з 56.
  • • Bergischer найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 59 (53%).
  • • Bergischer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 45.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: Elbflorenz0 з 3
100%Перемога: Bergischer3 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 49,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 10