Rahoveci — Minaur Baia Mare 31:38: огляд і статистика матчу
EHF European Cup · 23.11.2024 18:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Rahoveci0%
- Нічия0%
- Minaur Baia Mare0%
Огляд
Матч Rahoveci — Minaur Baia Mare (EHF European Cup, 23.11.2024 18:00 UTC) завершився з рахунком 31:38. Перемога — за командою Minaur Baia Mare.
Rahoveci за останні 4 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 3. Minaur Baia Mare за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0.
Ще на сайті: статистика Rahoveci, статистика Minaur Baia Mare, EHF European Cup.
Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 11 | 20 | 31 | |
| 19 | 19 | 38 |
Склади
Основний склад
Перебіг матчу
Rahoveci +0Найбільший відрив+9 Minaur Baia Mare
12
Особисті зустрічі
Rahoveci?ВППП
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
Minaur Baia Mare?НВВВВ
Матчі
30.11.2024Матч завершено
Minaur Baia Mare2-й матч. Результат первого матча: 38-31. По сумме двух встреч: 73-71.
Попередні матчі: Rahoveci
Попередні матчі: Minaur Baia Mare
Інформація про матч
- Турнір
- EHF European Cup
- Сезон
- 2024/2025
- Глядачі
- 2 500
Найближчі матчі: Rahoveci
EHF European Cup
З раунду:
Round of 32
Round of 16
Quarter-final
Тренди
Без поразок поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 4100%
ТБ 2.5 поспіль: 4100%
Забиває поспіль: 4100%
Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
Перемоги в 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Rahoveci
матчів: 2 · 3
Minaur Baia Mare
62,0Середній тотал матчу67,3
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
100%2/2ТБ 60.5—
0%0/2ТМ 60.5—
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
—ТБ 63.533%1/3
—ТМ 63.567%2/3
0%0/2ТБ 64.5—
100%2/2ТМ 64.5—
—ТБ 65.533%1/3
—ТМ 65.567%2/3
0%0/2ТБ 66.5—
100%2/2ТМ 66.5—
—ТБ 67.533%1/3
—ТМ 67.567%2/3
—ТБ 69.533%1/3
—ТМ 69.567%2/3
—ТБ 71.533%1/3
—ТМ 71.567%2/3
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 2 · 3
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 30 | 100% | Період 1 | 100% | 49 | 50 |
| 37 | 28 | 100% | Період 2 | 100% | 57 | 46 |
- • Rahoveci найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 66 (56%).
- • Rahoveci найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 58.
- • Minaur Baia Mare найбільше забиває у відрізку Період 2: 57 з 106 (54%).
- • Minaur Baia Mare найбільше пропускає у відрізку Період 1: 50 з 96.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.