Sporta Hlohovec — Zahoraci 36:26: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga - Losers stage · 15.02.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sporta Hlohovec
Матч завершено36 : 2615.02.2025 17:00
Zahoraci

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sporta Hlohovec0%
  • Нічия0%
  • Zahoraci0%

Огляд

Матч Sporta Hlohovec — Zahoraci (Slovakia. Extraliga - Losers stage, 15.02.2025 17:00 UTC) завершився з рахунком 36:26. Переможець матчу — Sporta Hlohovec.

Форма Sporta Hlohovec в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Zahoraci в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Sporta Hlohovec — 2, перемоги Zahoraci — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 07.12.2024 17:00: Sporta Hlohovec 33:31 Zahoraci.

Sporta Hlohovec: 7-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 24. Zahoraci: 9-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 24.

Статистика та результати: результати та розклад Sporta Hlohovec, результати та розклад Zahoraci, таблиця і результати: Slovakia. Extraliga - Losers stage.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sporta Hlohovec
162036
Zahoraci
91726

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 1

2 / 8
Перемоги
3 / 8
182 / 373
Очки
191 / 373
Матчі
07.12.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec33 : 31Zahoraci
28.09.2024Матч завершено
Zahoraci34 : 27Sporta Hlohovec
25.11.2023Матч завершено
Zahoraci32 : 30Sporta Hlohovec
01.09.2023Матч завершено
Sporta Hlohovec30 : 33Zahoraci
01.03.2023Матч завершено
Sporta Hlohovec29 : 29Zahoraci
19.11.2022Матч завершено
Zahoraci32 : 33Sporta Hlohovec

Попередні матчі: Sporta Hlohovec

31.01.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec17 : 23SCP Bratislava
П
26.01.2025Матч завершено
Tatran Presov35 : 22Sporta Hlohovec
П
20.12.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec25 : 39Povazska Bystrica
П
18.12.2024Матч завершено
Start Nove Zamky35 : 30Sporta Hlohovec
П
14.12.2024Матч завершено
Kosice35 : 23Sporta Hlohovec
П
07.12.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec33 : 31Zahoraci
В

Попередні матчі: Zahoraci

01.02.2025Матч завершено
Agro Topolcany35 : 32Zahoraci
П
25.01.2025Матч завершено
Zahoraci41 : 39Start Nove Zamky
В
21.12.2024Матч завершено
Slovan Modra26 : 24Zahoraci
П
18.12.2024Матч завершено
Povazska Bystrica37 : 22Zahoraci
П
14.12.2024Матч завершено
Zahoraci29 : 32Bojnice
П
07.12.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec33 : 31Zahoraci
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Sporta Hlohovec

14.11.2026Матч відбудеться
Sporta Hlohovec17:00Bojnice

Найближчі матчі: Zahoraci

14.11.2026Матч відбудеться
Zahoraci17:00Povazska Bystrica

Slovakia. Extraliga - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
7Sporta Hlohovec247017646:743-9714
8Agro Topolcany247017630:710-8014
9Zahoraci247017687:766-7914
10Slovan Modra247017636:739-10314
  • Higher League (Relegation. Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Sporta Hlohovecматчів: 3 · 4Zahoraci
56,0Середній тотал матчу60,0
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.575%3/4
33%1/3ТМ 56.525%1/4
67%2/3ТБ 58.575%3/4
33%1/3ТМ 58.525%1/4
67%2/3ТБ 60.550%2/4
33%1/3ТМ 60.550%2/4
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
—ТБ 64.525%1/4
—ТМ 64.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Sporta HlohovecZahoraci
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4043100%Період 1100%6069
3550100%Період 2100%4962
  • • Sporta Hlohovec найбільше забиває у відрізку Період 1: 40 з 75 (53%).
  • • Sporta Hlohovec найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 93.
  • • Zahoraci найбільше забиває у відрізку Період 1: 60 з 109 (55%).
  • • Zahoraci найбільше пропускає у відрізку Період 1: 69 з 131.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Sporta Hlohovec2 з 6
50%Перемога: Zahoraci3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,17 гола за матч.