Kaerjeng — Esch 27:28: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 15.02.2025 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Kaerjeng
Матч завершено27 : 2815.02.2025 19:15
Esch

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kaerjeng0%
  • Нічия0%
  • Esch0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Kaerjeng 27:28 Esch, Luxembourg. AXA League (Winners stage), 15.02.2025 19:15 (UTC). Переможець матчу — Esch.

Форма Kaerjeng в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Esch в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Kaerjeng — 2, перемоги Esch — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 18.01.2025 17:15: Esch 21:23 Kaerjeng.

Kaerjeng: 5-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 10. Esch: 4-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 10.

Ще на сайті: Kaerjeng, Esch, Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kaerjeng
91827
Esch
91928

Перебіг матчу

Kaerjeng +4Найбільший відрив+2 Esch
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 2

2 / 20
Перемоги
2 / 20
151 / 305
Очки
154 / 305
Матчі
18.01.2025Матч завершено
Esch21 : 23Kaerjeng
07.09.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 27Esch
23.03.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 30Esch
18.02.2024Матч завершено
Esch30 : 27Kaerjeng
11.11.2023Матч завершено
Kaerjeng25 : 25Esch
20.09.2023Матч завершено
Esch21 : 22Kaerjeng

Попередні матчі: Kaerjeng

25.01.2025Матч завершено
Kaerjeng29 : 23Esperance Rumelange
В
18.01.2025Матч завершено
Esch21 : 23Kaerjeng
В
14.12.2024Матч завершено
Kaerjeng32 : 38CHEV Diekirch
П
07.12.2024Матч завершено
Dudelange48 : 37Kaerjeng
П
30.11.2024Матч завершено
Kaerjeng27 : 45Berchem
П
23.11.2024Матч завершено
Standart27 : 29Kaerjeng
В

Попередні матчі: Esch

25.01.2025Матч завершено
Dudelange30 : 27Esch
П
18.01.2025Матч завершено
Esch21 : 23Kaerjeng
П
14.12.2024Матч завершено
Esch23 : 24Berchem
П
10.12.2024Матч завершено
Esch36 : 26Dudelange
В
07.12.2024Матч завершено
Esch26 : 17Standart
В
30.11.2024Матч завершено
Esch22 : 26Red Boys Differdange
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Red Boys Differdange10721292:239+5340
2Berchem10604345:303+4236
3Dudelange10613321:296+2535
4Esch10622286:268+1828
5Kaerjeng10118273:335-6216
6Standart10109248:324-7610

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 27.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 27.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Kaerjengматчів: 0 · 1Esch
0,0Середній тотал матчу57,0
—ТБ 53.5100%1/1
—ТМ 53.50%0/1
—ТБ 55.5100%1/1
—ТМ 55.50%0/1
—ТБ 57.50%0/1
—ТМ 57.5100%1/1
—ТБ 59.50%0/1
—ТМ 59.5100%1/1
—ТБ 61.50%0/1
—ТМ 61.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 0 · 1
KaerjengEsch
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
00—1–15———
00—16–30———
00—31–45———
00—46–60———
00—61–75———
00—76–90———
00—37–перерва———
00—87–кінець———
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 17 з 27 (63%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 2: 17 з 30.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Kaerjeng2 з 6
33%Перемога: Esch2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 7