Zahoraci — Slovan Modra 36:28: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga - Losers stage · 22.02.2025 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Zahoraci
Матч завершено36 : 2822.02.2025 14:30
Slovan Modra

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Zahoraci0%
  • Нічия0%
  • Slovan Modra0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Zahoraci 36:28 Slovan Modra, Slovakia. Extraliga - Losers stage, 22.02.2025 14:30 (UTC). Переможець матчу — Zahoraci.

Форма Zahoraci в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Slovan Modra в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 10, перемоги Zahoraci — 3, перемоги Slovan Modra — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 21.12.2024 17:30: Slovan Modra 26:24 Zahoraci.

Zahoraci: 9-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 24. Slovan Modra: 10-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 24.

Статистика та результати: Zahoraci, Slovan Modra, таблиця і результати: Slovakia. Extraliga - Losers stage.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Zahoraci
152136
Slovan Modra
91928

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0

3 / 10
Перемоги
3 / 10
189 / 362
Очки
173 / 362
Матчі
21.12.2024Матч завершено
Slovan Modra26 : 24Zahoraci
12.10.2024Матч завершено
Zahoraci32 : 27Slovan Modra
23.02.2024Матч завершено
Slovan Modra19 : 33Zahoraci
29.10.2023Матч завершено
Zahoraci37 : 32Slovan Modra
22.04.2023Матч завершено
Slovan Modra32 : 29Zahoraci
01.04.2023Матч завершено
Zahoraci34 : 37Slovan Modra

Попередні матчі: Zahoraci

15.02.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec36 : 26Zahoraci
П
01.02.2025Матч завершено
Agro Topolcany35 : 32Zahoraci
П
25.01.2025Матч завершено
Zahoraci41 : 39Start Nove Zamky
В
21.12.2024Матч завершено
Slovan Modra26 : 24Zahoraci
П
18.12.2024Матч завершено
Povazska Bystrica37 : 22Zahoraci
П
14.12.2024Матч завершено
Zahoraci29 : 32Bojnice
П

Попередні матчі: Slovan Modra

14.02.2025Матч завершено
Slovan Modra22 : 29Agro Topolcany
П
01.02.2025Матч завершено
Slovan Modra23 : 33Povazska Bystrica
П
26.01.2025Матч завершено
Kosice35 : 31Slovan Modra
П
21.12.2024Матч завершено
Slovan Modra26 : 24Zahoraci
В
19.12.2024Матч завершено
Slovan Modra25 : 40Tatran Presov
П
12.12.2024Матч завершено
Start Nove Zamky34 : 23Slovan Modra
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Slovakia. Extraliga - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
7Sporta Hlohovec247017646:743-9714
8Agro Topolcany247017630:710-8014
9Zahoraci247017687:766-7914
10Slovan Modra247017636:739-10314
  • Higher League (Relegation. Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 67.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Zahoraciматчів: 1 · 2Slovan Modra
80,0Середній тотал матчу61,5
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2
—ТБ 65.550%1/2
—ТМ 65.550%1/2
100%1/1ТБ 76.5—
0%0/1ТМ 76.5—
100%1/1ТБ 78.5—
0%0/1ТМ 78.5—
0%0/1ТБ 80.5—
100%1/1ТМ 80.5—
0%0/1ТБ 82.5—
100%1/1ТМ 82.5—
0%0/1ТБ 84.5—
100%1/1ТМ 84.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
ZahoraciSlovan Modra
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1820100%Період 1100%2835
2319100%Період 2100%2634
  • • Zahoraci найбільше забиває у відрізку Період 2: 23 з 41 (56%).
  • • Zahoraci найбільше пропускає у відрізку Період 1: 20 з 39.
  • • Slovan Modra найбільше забиває у відрізку Період 1: 28 з 54 (52%).
  • • Slovan Modra найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 69.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Zahoraci3 з 6
50%Перемога: Slovan Modra3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,33 гола за матч.