Standart — Kaerjeng 28:31: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 22.03.2025 19:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Standart
Матч завершено28 : 3122.03.2025 19:15
Kaerjeng

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Standart0%
  • Нічия0%
  • Kaerjeng0%

Огляд

Матч Standart — Kaerjeng (Luxembourg. AXA League (Winners stage), 22.03.2025 19:15 UTC) завершився з рахунком 28:31. Переможець матчу — Kaerjeng.

Форма Standart в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Kaerjeng в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Standart — 0, перемоги Kaerjeng — 4, нічиї — 1. Остання зустріч 23.11.2024 19:15: Standart 27:29 Kaerjeng.

Standart: 6-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 10. Kaerjeng: 5-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 10.

Ще на сайті: Standart, Kaerjeng, таблиця і результати: Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Standart
131528
Kaerjeng
141731

Перебіг матчу

Standart +3Найбільший відрив+5 Kaerjeng
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 1

0 / 5
Перемоги
4 / 5
116 / 270
Очки
154 / 270
Матчі
23.11.2024Матч завершено
Standart27 : 29Kaerjeng
21.09.2024Матч завершено
Kaerjeng24 : 24Standart
17.09.2022Матч завершено
Standart20 : 27Kaerjeng
09.10.2021Матч завершено
Kaerjeng40 : 27Standart
06.02.2021Матч завершено
Kaerjeng34 : 18Standart

Попередні матчі: Standart

01.03.2025Матч завершено
Standart22 : 35Esch
П
26.02.2025Матч завершено
Red Boys Differdange21 : 18Standart
П
22.02.2025Матч завершено
Dudelange37 : 26Standart
П
15.02.2025Матч завершено
Standart25 : 41Berchem
П
02.02.2025Матч завершено
CHEV Diekirch19 : 23Standart
В
14.12.2024Матч завершено
Red Boys Differdange30 : 20Standart
П

Попередні матчі: Kaerjeng

01.03.2025Матч завершено
Kaerjeng19 : 31Red Boys Differdange
П
26.02.2025Матч завершено
Kaerjeng36 : 36Dudelange
Н
22.02.2025Матч завершено
Berchem38 : 27Kaerjeng
П
15.02.2025Матч завершено
Kaerjeng27 : 28Esch
П
25.01.2025Матч завершено
Kaerjeng29 : 23Esperance Rumelange
В
18.01.2025Матч завершено
Esch21 : 23Kaerjeng
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Red Boys Differdange10721292:239+5340
2Berchem10604345:303+4236
3Dudelange10613321:296+2535
4Esch10622286:268+1828
5Kaerjeng10118273:335-6216
6Standart10109248:324-7610

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала менше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Standartматчів: 2 · 2Kaerjeng
61,5Середній тотал матчу54,5
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
50%1/2ТБ 59.5—
50%1/2ТМ 59.5—
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
StandartKaerjeng
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2336100%Період 1100%2432
2440100%Період 2100%2627
  • • Standart найбільше забиває у відрізку Період 2: 24 з 47 (51%).
  • • Standart найбільше пропускає у відрізку Період 2: 40 з 76.
  • • Kaerjeng найбільше забиває у відрізку Період 2: 26 з 50 (52%).
  • • Kaerjeng найбільше пропускає у відрізку Період 1: 32 з 59.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
0%Перемога: Standart0 з 5
80%Перемога: Kaerjeng4 з 5
20%Нічия1 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 54 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 1