Savehof — Ystads IF 35:28: огляд і статистика матчу

Sweden Championship - Play-Offs · 14.04.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Savehof
Матч завершено35 : 2814.04.2025 14:002nd leg. Series tied 1-1
Ystads IF

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Savehof0%
  • Нічия0%
  • Ystads IF0%

Огляд

14.04.2025 14:00 (UTC) у турнірі Sweden Championship - Play-Offs зустріч Savehof — Ystads IF закінчилася з рахунком 35:28. Перемога — за командою Savehof. Голи: Linus Fernebrand 1', Linus Fernebrand 2', Gustaf Wedberg 2', Anton Mansson 3', Adam Blanche 4', Leon Halen 5', Olle Ek 6', Adam Blanche 8', Oli Mittun 8', Kristian Olsen 9', Jonatan Wilthorn 10', Oli Mittun 11', Olle Ek 13', Oskar Joelsson 13', Pontus Brolin 14', Oli Mittun 15', Kristian Olsen 17', Olle Ek 19', Julius Lindskog Andersson 19', Jakob Nygren 20', Oskar Joelsson 20', Oskar Joelsson 21', Kristian Olsen 23', Leon Halen 23', Niclas Ekberg 24', Malte Celander 24', Oli Mittun 25', Anton Mansson 27', Oli Mittun 28', Liam Hultberg 28', Oli Mittun 29', Olle Ek 31', Olle Ek 33', Anton Mansson 34', Adam Blanche 35', Adam Blanche 36', Oskar Joelsson 37', Gustaf Wedberg 37', Linus Fernebrand 38', Oli Mittun 39', Gustaf Wedberg 40', Oskar Joelsson 41', David Sandberg 42', Liam Hultberg 45', Sebastian Durlanu 45', Gustaf Wedberg 46', Leon Halen 47', Julius Lindskog Andersson 48', Oli Mittun 48', Olle Ek 49', David Sandberg 51', David Sandberg 51', Oskar Joelsson 52', Oli Mittun 53', Kristian Olsen 53', Oli Mittun 53', Julius Lindskog Andersson 54', Kristian Olsen 54', Linus Fernebrand 55', Leon Halen 56', Fabian Blomberg 59'.

Savehof за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Ystads IF за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

В історії очних матчів Savehof і Ystads IF: зустрічей — 20, перемог Savehof — 2, перемог Ystads IF — 3, нічиїх — 1. Остання зустріч 10.04.2025 14:00: Ystads IF 36:27 Savehof.

Статистика та результати: статистика Savehof, статистика Ystads IF, таблиця і результати: Sweden Championship - Play-Offs.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Savehof
161935
Ystads IF
161228

Події матчу

Склади

Основний склад

Перебіг матчу

Savehof +8Найбільший відрив+2 Ystads IF
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
190 / 392
Очки
202 / 392
Матчі
10.04.2025Матч завершено
Ystads IF36 : 27Savehof
14.02.2025Матч завершено
Savehof34 : 34Ystads IF
25.10.2024Матч завершено
Ystads IF38 : 32Savehof
28.05.2024Матч завершено
Ystads IF27 : 32Savehof
24.05.2024Матч завершено
Savehof39 : 37Ystads IF
22.05.2024Матч завершено
Ystads IF30 : 26Savehof

Попередні матчі: Savehof

10.04.2025Матч завершено
Ystads IF36 : 27Savehof
П
03.04.2025Матч завершено
Savehof33 : 30HF Karlskrona
Н
31.03.2025Матч завершено
HF Karlskrona28 : 37Savehof
В
27.03.2025Матч завершено
Savehof30 : 36HF Karlskrona
П
25.03.2025Матч завершено
HF Karlskrona22 : 28Savehof
В
20.03.2025Матч завершено
Savehof28 : 27Hammarby
В

Попередні матчі: Ystads IF

10.04.2025Матч завершено
Ystads IF36 : 27Savehof
В
30.03.2025Матч завершено
Ystads IF38 : 28IF Hallby
В
27.03.2025Матч завершено
IF Hallby27 : 32Ystads IF
В
24.03.2025Матч завершено
Ystads IF40 : 30IF Hallby
В
20.03.2025Матч завершено
Ystads IF41 : 26Malmo
В
17.03.2025Матч завершено
Ystads IF33 : 31IFK Skovde
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025
Глядачі
1 633

Найближчі матчі: Savehof

08.10.2025Матч відбудеться
Savehof19:15Onnereds
21.10.2025Матч відбудеться
Savehof18:15Fredericia
11.11.2026Матч відбудеться
Savehof18:00HF Karlskrona

Sweden Championship - Play-Offs

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Забивала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Savehofматчів: 3 · 0Ystads IF
61,3Середній тотал матчу0,0
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
67%2/3ТБ 59.5—
33%1/3ТМ 59.5—
67%2/3ТБ 61.5—
33%1/3ТМ 61.5—
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
33%1/3ТБ 65.5—
67%2/3ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
SavehofYstads IF
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4337100%Період 1———
4253100%Період 2———
63100%Період 3———
  • • Savehof найбільше забиває у відрізку Період 1: 43 з 91 (47%).
  • • Savehof найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Savehof2 з 6
50%Перемога: Ystads IF3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 3